6653
Banner kerestetik, linkelt a mod topikba
  • JonasSandor
    #6653
    Készül a remake egy rajongói modderektől.
  • grebber
    #6652
    Senki? :(
  • grebber
    #6651
    Azóta valakinek sikerül rájönni?
  • NiGhTM4R3
    #6650
    .
  • NiGhTM4R3
    #6649
    Tudja valaki, hogy hol lehet ezt kikapcsolni, hogy ne világítsanak a tárgyak a játékban?
    Komolyan epilepsziás rohamot kapok ettől, játszhatatlanná teszi az egészet.

    Tehát pl. ha nem veszem fel az életerő italt akkor villog mint az őrűlt, 1.02 patch feltéve, beállításokban nem találtam erre utalót
  • RMarvin
    #6648
    Sziasztok. A Steam alatti SP-hez és MP-hez hogyan lehet a magyar nyelvet előrántani? Külön megvannak a magyar filék, de hiába másolom be a megfelelő helyre, nem működik (gondolom a Source engine kavar be itt is)
  • The Protector
    #6647
    én az avp-t vettem meg fél éve és sokan multiztak vele.a gagyi 1000ft-os verziót vettem meg és volt benne kód.
  • steweee
    #6646
    akkor mindegy, köszi...
  • hartman76
    #6645
    Én a CDGalaxistól rendeltem, nem volt hozzá Steam kód.
  • steweee
    #6644
    én is megveszem a játékot, ha a multija még él. 899 ft, az aliens vs. pred 3 1.600 ft a tescóban. mivel már végigjátszva, kérdés él e a multijuk, mert akkor azonnali must buy !

    erről esetleg tudsz vmit mondani ?
  • hartman76
    #6643
    A héten megvettem a magyar verziót. Miután a templomban megszereztem a koponyát a video kb a felénél végetér (hiányzik az a rész mikor Arantir megérkezik és kinyír).
    Bejön a töltőképernyő és kezdődik a következő fejezet.
    Másnak is ilyen?
    Az angol verzióban ez fájl kb 118 MB volt, a magyarban meg 48 MB.
  • Maak
    #6642
    az 1.2-es patchet kulon le lehet szedni valahonnan? bar a steam nem frissit szal nem tudom mi a bibi
  • Valka
    #6641
    az enyém ööö... úgymond alternatív forrásból lett beszerezve és remekül megy win7 32 és 64 bites verzió alatt is. 1.2 pach+magyarítás van rajta.
  • Maak
    #6640
    nekem win7 alatt nem indul /bar az enyem steames/ se a single se a multi, valakinek otlet?
  • Kly
    #6639
    Működik is a multi?
  • Szuni
    #6638
    Amit én vettem, az tartalmaz. Kb egy hete vettem, 990-ért. Ott van egy matricán a lemez mögött.
  • sparrow35
    #6637
    De: Fontos tudni: A játék a többjátékos módhoz Steam kódot NEM tartalmaz. Így már nem olyan jó...
  • kishandris
    #6636
    Császtok!
    Nekem a multiplayer nem indul valami hibaüzenetett irki és lefagy a gép.
    Segitsetek PLS!!
  • davidka003
    #6635
    Dark Messiah of Might and Magic (magyar) 990 Ft

    Én már meg is rendeltem. Ennyit megér, nagyon jó játék. :D
  • lolSL
    #6634
    kijött egy source motoros multiplayer mod dark messiah-hoz hasonló témában: kingdoms collide

  • RMarvin
    #6633
    Megkeresed azokat a helyeket, ahová a láncai rögzítve vannak és kioldod.
  • syberia2
    #6632
    Hello
    Legvégén a Nekropoliszban hogy kell megmenteni Istvánt és annak mi értelme van?:D
    Köszi
  • steweee
    #6631
    volt hozzá ígérve egy olyan total conversion mod, amire időközben már legalább 3x rákérdeztem. volt is honlapja. AI és skillpontrendszer átdolgozása, egyebek...

    erről tud vki vmit hogy megjelent-e? mert azzal tényleg lenne értelme újra nekikezdeni...
  • alcotb
    #6630
    Valaki esetleg tudna segíteni Magyar nyelvi fájl ügyben?
  • Ombika
    #6629
    Nekem, ha jol emlekszem allandoan desktopra dobott pl win7-ben! :(
  • gabeone
    #6628
    Én pont ugyanígy vagyok vele. Évekkel ezelőtt a megjelenéskor 2 alkalommal játszottam végig a játékot, mindkét alkalommal harcosként. Imádtam a nagy csatákat és élveztem a csatákban a háromszoros túlerőt az ellenfél javára. Úgy 1 hónapja a régi szép élmények újra átélése érdekében kezdtem el újra játszani, immár nehéz fokozaton. Ekkor ért kellemetlen csalódás. Az orkok irreális módon bitang szívósak, 2 talán 3 alkalommal is le kell küldeni őket a földre és hátbaszúrni, hogy meghaljanak, míg ők engem akár 2 jól irányzott ütéssel is képesek leteríteni.. A mesterséges intelligencia nagyon buta. Először azt hittem, hogy csak az orkok olyan buták, hogy nem veszik észre a közvetlenül előttük zajló eseményeket is (pl. egy hordó becsapódását), de az emberek sem igazán reagálnak ésszerűen a körülöttük zajló eseményekre. Minden ellenség agya sötét mint az éjszaka, nehéz fokozaton irreálisan erősek, de egyébként egy marha nagy élményt nyújtó játék. Az én tapasztalataim kizárólag a harcosra vonatkoznak. A mágus sosem érdekelt, lényegében az egyetlen varázslat amit használtam, az a gyógyítás volt. Jócskán megéri használni.

    Szóval nehéz fokozaton harcossal nem éri meg próbálkozni, mert egyidőben négy ork elleni csatában nincs idő minden orkot egyesével háromszor leküldeni földre és hátbaszúrni, míg te hátbaszúrok a földön fekvőt, a többiek ezalatt szétcsapkodnak.. A kedvencem negatívumom a mesterséges intelligenciában pont a kedvenc pozitív játékújítás mellett van: mikor elvágok egy kötelet, ami egy ládát vagy valami nagy tárgyat tart és az elkezd a levegőben jobbra-balra himbálózni, az ellenfél simán belesétál az útjába és meghal, mikor a tárgy belecsapódik a testébe. A terep interaktív felhasználhatósága rendkívüli újítást tartalmaz és játékélményt eredményez, de ez így sajnos összességében bénára sikeredett. :/ Egyébként én magam is kötelező úgymond klasszikus darabnak tartom a játékot.
  • Kiado
    #6627
    Tegnap installáltam a gamet és akkor még nagyjából rendben volt, 1-2 intronál lett csak fekete fehér a kép, de most már a főmenü is fekete fehér, ugrálnak az árnyékok stb. össze-vissza van minden.
    Win7-et használok, valakinek ötlet?
  • RMarvin
    #6626
    nem jó. esetleg új gcf-be belezsúfolni a filéket? Mint a pak filéket használó játékoknál
  • balee4
    #6625
    Steam állítsd át magyarra, nekem HL2-nél ez segített.
    Nem tudjátok a dobozos CE bereggelhető steamen? Nekem nem fogadja el a kulcsot. :S
  • RMarvin
    #6624
    Mi a trükkje annak, hogy a Steam alatti Single Player magyar nyelvű legyen? Bemásoltam a filéket a helyükre (igaz, nem a gcf-ekbe) de a játék angol maradt.
  • Ombika
    #6623
    Siman azzal kezdek mindent..
  • Kongy
    #6622
    patchelni kell, és jó lesz... -.-'
  • Ombika
    #6621
    Nekem is ezt csinalta feladtam a kuzdelmet vele!
  • Kongy
    #6620
    azt írja, hogy stopped working hibaüzit írt, amikor a menübe belépett. tudtok ti angolul?
  • Ombika
    #6619
    Win 7-re fel se tettem inkabb..
  • Akeritius
    #6618
    Ezt nekem sem sikerült felfogni, Win7 alatt is kiírja a stopped working-ot bezáráskor?
  • Ombika
    #6617
    Ebbol ti mir ertetek?

  • The Protector
    #6616
    LOL.Mi a faszom ez a banner?XD
  • Bence94
    #6615
    most végre megvettem és én harcosként vittem hardon hát basszus szenvedtem helyenként... demoban iszonyat könnyű volt a hard gondoltam akkor itt is azon de később láttam, hogy a patchben nehezítettek rajta...még végig fogom vinni más kasztban is.hardcore az mennyire nehéz ?
  • koschwarz
    #6614
    igen, szerintem is harcosként jelenti a legnagyobb kihívást a játék, még ha sokan azt is hiszik, hogy a buta verőemberrel egyszerű játszani :)