223
  • M@TriX
    #63
    helyes, tetszeni fog :)
  • fireball
    #62
    hohó,most nézem,még köjökcipőre jár a topic,letöltöm a videjót,jobban képbe legyek,mivel is van dolgunk...:)
  • fireball
    #61
    erről a játékról nem is hallottam még,de jól néz ki,és ahogy látom,van törés is benne...
    mikor fog megjelenni?
  • M@TriX
    #60
    jaja, meg is látjuk hamarosan....
  • DJ Skyline
    #59
    az mán' itt van!:)
  • AlieN911
    #58
    Hella all!! VAlaki összefoglalná röviden eztet a gamet?? Nem olvasnék vissza ha nem gond
  • M@TriX
    #57
    huh, nézegettem videókat az IGN-en, nem lesz semmi a cucc, pedig nem sok hájp van körülötte,a kkonzolokon elég szépen dícsérik is, szóval baromi kíváncsi vagyok rá, ahogy lejön a videóról, a rendőrök sem lesznek piskóták és az utcai verdák is törnek, a'la Driver széria, és a mi kocsink is amik mint említettem liszenszeltek lesznek, lásd játék hiv honlapja.
  • DJ Skyline
    #56
    topik go to fav!:)
  • M@TriX
    #55
    Új képek és lesz törés az előzetes hírek alapján liszenszelt verdák lesznek, szóval az odabaszna az NFS orra alá. ha grafban nem is nyomja le, de ha a zsarukat jól megcsinálják... a forgalom elég jónak tűnik.
    ersze láttam már sok béna autós játékot, szóval majd ha kipróbáltam, majd meglátjuk :)


  • Istencsászár
    #54
    'L.A. RUSH' (PS2/Xbox) Goes Gold
    Posted by Rainier on Thursday, September 22 @ 08:43:36 PDT

    Midway Games today announced that L.A. RUSH has gone gold and will ship to stores for the PS2 and the Xbox. Set in the city of angels where players can race over 350 drivable miles of road in over 35 licensed vehicles, L.A. RUSH will be available on October 10th.

    Novemberbe jön pcre...
  • M@TriX
    #53
    amúgy nézegettem a képeket meg a videókat sztem jónak ígérkezik, persze majd kiderül ;)
  • M@TriX
    #52
    október.... körül
  • ChevyG #51
    megjelenésről tudunk valamit?
  • ChevyG #50
    tényleg, lessz demo?!
  • Istencsászár
    #49
    hát nemtom engem a muvi se fogott meg egyátalán nemolyan szép mint a photoshopos képeken:D és elég egyzserűnik is tünik dehát majd demo után lebaxhattok he nemvolt igazam
  • báttyó02
    #48
    jaja!
    szerintem jó kis gamma lesz
  • ChevyG #47
    igényes az oldal! érdemes megnézni milyen járgányok lesznek!
  • báttyó02
    #46
    hivatalos oldal
  • ChevyG #45
    a video alapján ez jobbnak tűnik mint gondoltam
  • báttyó02
    #44
    máshol is irták,hát beis baszna ha nemlenne igaz
  • Akuma
    #43
    szerintem az nfs is szar... milyen már, hogy nem törnek az autók :( (itt legalább törnek)
    ráadásul az underground 2-ben egy darab szép intrót nem láthatunk!
  • zolo
    #42
    Viszont a hsw-n is írták hogy lesz pc-re,remélem is
  • zolo
    #41
    Csak az a gáz hogy a videoba csak a konzolok logója van,semmi pc
  • báttyó02
    #40
    jaja

    kellemesen meglepett ez a videó :D
  • zolo
    #39
    Nagyon jo a muvi csak gratulálni tudok,állati a törés tetszik
  • báttyó02
    #38
    hát amit mutatnak,az kurvajol néz ki,köze nincsen az első hsz-ben emlitett képekhez
  • báttyó02
    #37
    Múvi!
  • ChevyG #36
    mafia
  • Istencsászár
    #35
    1, ez borzalmasan ronda fizika és egyéb dolgok sztem 0 mint midnig ilyen noname gaméknél
    2, maffia még mais gyönyörű gém godfather ha ezen a szinvolnalon romlik vissza amiket videóban mutogantak akkor .....
  • zolo
    #34
    Nekem tetszik.Ott van példának a gta:sa,annak sincs half life 2 szerű grafikája mégis elég élvezetes és jó játék.A mafia se éppen mai játék és lehet verni(remélem nem) fogja a nála 4 évvel későbbi keresztapát
  • Mustang2005
    #33
    Jó kis gém lesz!!


    Mikor jelenik meg???
  • ChevyG #32
    huuu, nem véletlen kerültek hátra!
  • Istencsászár
    #31
    összeset nézzétek végig necsak az első párat és meglássátok hogy nem minden az aminek láccik
  • báttyó02
    #30
    nemrossz
  • Istencsászár
    #29
    furcsa megfigyelhető fele kép nagyonszép másik fele randa nemármost melyik az igazi a photoshopos vagy a csunya pixeles:D én a csunya pixelesre tippelek..
  • grebber
    #28
    Királyak!!!!
  • ChevyG #27
    itt van pár fincsi kép!
  • báttyó02
    #26
    játékosok forumába nem
  • Duddits
    #25
    Érdekes, mert csomó helyen megengedett az 1024-es kép!
  • Istencsászár
    #24
    arcade rossz game mind:D