171
Milyen PDA-t vegyek?
  • KezdetPhia
    #11
    Nem, mert még sehol sem lehet kapni kishazánkban, a www.cherryon.com-on meg kedvezményezett vagyok, úgyhogy nem lesz olyan drága, egyébként meg ott a legnagyobb a választék.
  • Inquisitor
    #10
    "egyetlen gép jöhet szóba a fuji-siemens n560"
    És ha kiderítenéd ki gyártja nekik, nem kapnál zsír ugyanolyan gépet jobb áron és/vagy elöbb?
  • KezdetPhia
    #9
    Én is kábé ilyen szempontokkal keresek pda-t, hogy legyen benne wifi, meg gps beépítve, és legyen jó procija, meg nagyfelbontású kijelzője, és ezek alapján egyetlen gép jöhet szóba a fuji-siemens n560, de csak május végefelé jön be, de sztem megéri kivárni, mer nekem pont ez kell, és itt fogom megvenni.
  • Csacsi
    #8
    Sziasztok. Most szeretnék PDA-t venni. olyat keresek, amelyik tud wlan-t Bluetooth-t, és Gps-t. Vmint nem árt, ha van hozzá magyarországtérkép szoftver. előre is köszi.
  • tranceman
    #7
    ajánlom az acer n50 prémiumot! keress rá a gogliban!
  • zero_cool51
    #6
    srácok kellene segitség!
    Vettem egy HP Ipaq RZ1710-est nemrég. Azonban olasz nyelvű sajna (Renew program rulez)
    Nos az a gond, hogy feltettem rá a magyarosítást, de valamiért nem akar menni. Gondolom azért, mert Pocket PC2003 SE oprendszer van rajta.
    Valakinek van már tapasztalata ilyennel? Esetleg valakinek sikerült magyarosítani, vagy esetleg angolosítani?
  • Thomsen
    #5
    Én csak a GPS-nek néztem utána eddig, és a HP2110 bizonyult jó választásnak, de telefonként nem lehet használni tudtommal.
  • pasquale
    #4
    nekem most egy compaq 3850esem van ha bármi kérdésed lenne nyugodtan kérdezhetsz!
  • pasquale
    #3
    ebben az esetben szerintem regisztráld magad a pdamania n de mire akarod használni???
    gps? telefon, kamera vagy milyen extrát akarsz bele??
    mert most 180kért van egyhttp://www.pdatech.hu/383.htm amiben mindezek avnnak pluszban kivéve a kamcsi..
    de mondom a pdamanian... tökk segítséget talál6sz
  • PeeTeR
    #2
    nem vagom ezt a temat de itt van par ami kozul tudsz valogatni.
    PDAs

    de mondjuk FMH, CKM -ben szoktam latni PDA -krol infokat meg valamelyik szamban teszteltek is 10-15db -ot... :D
  • DJ Bee18
    #1
    Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy melyik PDA-t ajánlatos megvenni, mondjuk 150000 Ft körüli áron (lehet picivel több is, de úgy hogy érje meg a felárat :D) Legyen benne mobiltelefon funkció is.