14
  • Bith
    #14
    "Az European Digital Rights által megjelentetett javaslat hangsúlyozza, hogy a kommunikáció tartalmát egyetlen esetben sem tárolnák el,...."
    Pedig én kíváncsi lettem volna, hogy a napi több terabyte adatot hogy tárolnák a szolgáltatók 6 hónapra visszamenőleg :).
    Egyébként valszeg ennek a lehetetlensége miatt nem akarják ezt. Ha lenne rá mód jelenleg, akkor a tartalmat is tuti tároltatnák...
  • ookk90
    #13
    AZ!
  • Lenny
    #12
    Meg még törvénybe ütköző is. Meg enyhén nem etikus.
  • fapapi
    #11
    Tudod az ilyen agyilag elcsökevényesedett emberek amilyen te is vagy elfogadnak mindent ami körülöttük zajlik és ezért ilyen szar ez az ország és ez a világ!
    Talán az én naívságom és hőbörgésem többre vezet mint a te elfogadóképességed. Aztán ezen vitatkozhatunk nagyon sokáig de szerintem ennek nem lesz értelme!


  • Razgon
    #10
    Arra azért kíváncsi lennék, hogy miért nem fizetnek ezért a szolgáltatónak, hiszen olyan tevékenységre kényszerítik a szolgátatót, amiből semmi haszna nincsen, viszont a megvalósítása igen sokba kerül.
  • Razgon
    #9
    Az EU elismeri, hogy ez bizonyos mértékben sérti a személyiségi jogokat, de lesz*rja.
  • TheZsenyka
    #8
    Ne legyél már naív. Szerinted ki nem szarja le a személyi jogaidat? És kire haragszol? Azokra, akik uralkodnak feletted?
  • fapapi
    #7
    Nevetséges
    "A silicon.com értesülése szerint az EU időközben elismerte, hogy a javaslat bizonyos mértékben sérti a személyi jogokat, "

    Méghogy sérti!!!!!!!
    Sárba tiporja !
    Kezd tele lenni a tököm hogy a mai vilégban már fingani sem lehet mert a végén az is jogsértő lesz vagy törvényesen lehalgatják.
  • állat
    #6
  • blackeagle
    #5
    szép jővő
  • jefferson83
    #4
    Mentelmi jog SUXXX!!
  • Lenny
    #3
    Big Brada'...
    Arra nem kíváncsiak , hogy reggel hány dkg bélsarat raktam a fajanszba? Menjenek a .....
  • Roli
    #2
    Lehet pont a kivételt kéne figyelni!
  • TH448
    #1
    Meg a qva anyukáját az összes buzi (ezt támogató) politikusnak...
    Azt se tudják, hogy mit beszélnek.
    Totális ellenőrzés, ez a mi szeretett, demokratikus Európánk, még a személyiségi jogok se érdekelnek senkit, és fogadjunk, hogy pár politikus meg vezető kivételt fog képezni...