21
  • szombi
    #21
    Ne mondja meg nekem senki, hogy másolni nehezebb lesz!
    amit le lehet játszani, azt le is lehet másolni...
    amit 100% nem lehet lemásloni, azt 1000%, hogy lejátszani sem...
  • acdc
    #20
    szerencsétlen tudatlan.. megsúgom,hogy márt nagyon sok film kész van blue-ray formatumban ja és 20-30 gb átlagban nem 100 de évvégén kerül forgalomban
    mikor kijönnek a lejátszók ugy 250-300 ezer környékén ja és a müanyag tok előéllítésa több kerül mint a lemez meg eleve sony.stb a hd-dvd sokkal olcsóbb maga a lejátszó is meg a lemez is legalább is előállítani persze ez még nem garancia,hogy drágább lesz de valami azt súgja.előbb lesz hd-dvd gyűjteményem mint neked akát egy blue lejátszód pedig blue előbb kint lesz csak győzd kifizetni .egyébként ha a dvd-hez viszónyitok nem is drága mivel az is 200 körül kezdödőtt
  • arty
    #19
    mennyi most egy hddvd? és egy BR? pontosan mekkora a különbség a kettő között? milyen márkákat hasonlitottál eddig össze? honnan vannak az infók?

    szerencsétlen ...
  • TH448
    #18
    Ha mind a 2-ből lesz, akkor legalább valamilyen szinten konkurencia lesz, és úgyis úgy kezdi, hogy 50e lesz az olvasó gépbe, majd csökken-csökken, és pár év múlva a multiformat drive okat se tartom kizártnak...
  • Atyus
    #17
    Nyerjen a jobb, de csak az egyik !
  • Omega
    #16
    de durván néz ki ez a benq
  • Praetor
    #15
    1-2 év elteltével nem. Sőt, jobban megéri majd blu-rayt venni, a kapacitás/ár arány miatt.

    Ugyanaz a helyzet lesz, mint most a CD/DVD-vel. Ha a kapacitást nézem, akkor nem éri meg CD-t venni, mert a DVD megabájtonkénti ára kisebb.

    Ja és éljen a blu-ray!
  • acdc
    #14
    rohadjon meg a blue-ray
    ja akinek a méret számit ajánlom a dl dvd 1000-2000 nekem jobban bejön 2 dvd 200ft-ért
    egyforma áron persze jobb lenne a blue csak hát csöppet drágábbb lesz mint hd-dvd
  • janyikzs
    #13
    Az előző értékeim (100 Gb vs. 40 Gb) még csak a gyártó teszt, illetve tervezett értékei.
  • janyikzs
    #12
    A Blue-Ray-t már 100 Gb körülire próbálják belőni, míg a HD-DVD most próbálkozik a 40 Gb környékén.

    Egyértelműen a Blue-Ray az igazi utód!!!

    A most (külföldön) kapható médiák között igaz, hogy a Blue-Ray 150%-al drágább, viszont sokkal jobb így is az ár/kapacitás értéke. Sőt a tesztek alatt is nagyobb sebességekre képes, rövidebb elérési idővel!
  • Neophyte
    #11
    Szerintem is éljen a kék lézer !!!
  • Cactus
    #10
    DVD-nél is ez volt. Meg lehet nézni az eredményét. Már tök mind1 mit használsz.
  • HUmanEmber41st
    #9
    még eltelik egypár év, mire elterjed a PC-n bármelyik szabvány... és mire nálunk is kapható lesz elfogadható áron...
  • Picador
    #8
    18gb vs 56gb ha Bazzeg mi akkor a kerdes? Mindig is a meret szamitott, ezt mindenki tudja... :)
  • jefferson83
    #7
    Én amondó vagyok gyorsan rendezzék le maguk között és kezdjen terjedni, mert nincs már hely a vinyómon!
  • Praetor
    #6
    megy a kapállódzás, de szinte tuti, hogy a blu-ray viszi majd el a pálmát...
  • MacrosTheBlack
    #5
    Nem kell rá védelmet tenni, és akkor nincs probléma.
  • onimusha
    #4
    egyértelmű, hogy blue ray lesz a nyerő, már csak a ps3 miatt is
  • xnorbix
    #3
    Évek óta szó van erről a bluray vs. hddvd dologról... Mikor lesz már itthon kapható (normális áron) valamelyik?
  • Hedgehunter #2
    Blue ray nyerni fog es ez vagy a 20 ik hasonlo megjegyzesem........
  • IMYke2.0.0.0
    #1
    Savanyú a szőlő...