829
  • #228
    Valahol nem lehet megnézni milyen dalok voltak eddig a 2 évadban?
  • mrzed001
    #227
    Hát igen, a szinkron manapság oly halovány, mint a tiszai gátrendszer.
    Pedig nem kell ahhoz azért űrtechnika, pláne hogy régen remekbeszabott szinkronok készültek
    Remélem nem kényelmesedik el a 3. szériára a kreatív stáb és írók, mert eddig amit alkottak az pöpec
  • PiszkosFred
    #226
    Harmadik szezonra megjon a kedve mindenkinek a sorozathoz, kivalo ;] Csak nehogy lecsapjon ra egy magyar teve, mert akkor megint jon a rossz szajiz...
  • sadvagabond
    #225
    nekem az egész főcím annyira bejön,valahogy annyira érezteti a 4400-ak elveszettségét ebben az időben.a zene nagyon király,a kép meg hiperjó.le a kalappal.ez és a prison break a két kedvencem.a lost csúszik lefelé...
  • Tatyla
    #224
    /agree

    olyannyira belebodultam a sorozatba hogy a föcimzene a csengöhangom is a telefonomon...
  • #223
    A pilot utáni részben,amikor a Niki nevű lány bemegy a sráchoz ,amikor az autóját szereli ,szól egy kellemes dal.
    Szerintem The reason is you lehet a címe,de nem vagyok benne biztos.

    Valaki nme tudja a címet és az előadót?
    Köszi előre is.
  • mrzed001
    #222
    Igen, ez már egy kicsit emlékeztet a régi beszélgetős scifikre ...
    És a főcímzenéje k-rvajó :)
  • Csacsis
    #221
    Hi!

    Én StarTrek, Starwars, SG1, Atlantis, Lost(?), BSG, stb.. rajongó vagyok.

    De ez a 4400, ez űberel mindent.
    Qva jó harmatgyenge kifejezés a sorozat szinvonalára.

    Végre megint egy sorozat ahol van SZTORI! Már untam a csilivili lézerkardos deszépenfelrobbanminden stílust.
  • qper
    #220
    alig várom!!! :)
  • qper
    #219
    igen, a vége nagyon férfihormon-megmozgatósra sikeredett :D
  • mukika
    #218
  • 062020
    #217
    Június 11-én kezdődik a harmadik évad Amerikában
  • PiszkosFred
    #216
    Hát már nagyon ideje, nagyon hosszúra nyúlt a szünet, főleg ilyen befejezés mellett... ;]
  • Tatyla
    #215
    most néztem meg,fejeztem be az elsö évadot,holnap nekiesek a másodiknak...
  • #214
    Értem.Köszi az infót,ezt nem tudtam.
  • qper
    #213
    [spoiler] Tényleg: arra már nem emlékszem, hogy Shawn képességei is le voltak-e szedálva? Mert ha igen, akkor érdekes dolgokat fog művelni akkor, amikor nem kapja a képességei elfojtásához szükséges szérumot. De ha Jordant Shawn gyógyította volna meg: miért kellett volna távol a világtól ágrólszakadtan előbukkannia? Van-e Isabelle hirtelen felnövése és Jordan feltámadása között valami kapcsolat? Mert Jordan valamiért nagyon számított a lányra, lehet hogy tudta hogy Isabelle a kulcs az ő továbbéléséhez?

    igen, a terminátoros tézis szerintem is teljesen ésszerű, én is valami ilyesmire gondolok. Az egyik oldalon Kyle-ék, a másikon Isabelle-ék. És vajon Maia-nak milyen szerepe lesz a következőkben?
  • qper
    #212
    Valamikor nyáron lesz az amerikai premier. Én is baromira várom már :)
  • litafon joe
    #211


    ye ye ye!!!!!!!!!
  • litafon joe
    #210
    hétvégén a cinemax-on volt látható 2 évad. nagyon be jött és várom a következö évadot. ki tudja mikor mutatják be amerikában
    Isabelle hamar meg nött és bombázó lett kár hogy csak hátulról mutatták:)))
    de azért remélem meg magyarázzák me' kicsit durva.
  • sadvagabond
    #209
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a mi történhetett jordannal-kérdésre seretnék reagálni.arra gondoltam,hogy esetleg neki az a képessége hogy nem hal meg,vagy ha mégis akkor feltámad.de mivel ő halott volt amikor mindenki megkapta a szérumot,akkor ő nem kaphatott,ez behalt.de mi van ha mondjuk shawn nem csak arra képes hogy gyógyítson,hanem életre is tud kelteni,csak eddig le volt butítva az energiája?ugye neki nagyyon fontos volt collier és akár ő is visszahozhatta.vagy nem.lehet hülyeségeket beszélek,csak hirtelen ez futott átt az agyamon.
    a másik,hogy sztem tuti időutazós-dologról van szó,ebben már nem lesz csavar,de a kérdéses kik lesznek a jók és kik a rosszak.valószínünek tartok egy ilyen terminátoros-verzuót és a rosszak azok akik ilyen erősek és sokan vannak,a jófiúk meg ilyen underground csapat és csak ilyen kisebb dolgokra van lehetőségük mint egy tudatot átküldeni az időben valaki testébe és dolgokat elintézni,mint megölni colliert.szóljatok ha hülyeséget beszélek...
  • qper
    #208
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Biztos van vlami kavarás, hiszen már maga az időutazás elmélet is büdös abból a szempontból, hogy az időutazáshoz nem kell helyváltozás, az a gömb pedig amivel érkeztek valahonnan a világűrből pottyant le közénk. Szerintem is Isbaelle lesz a kulcs és a puzzle-k összeillesztője, és azon sem lepődnék meg ha nem neki kellene majd szurkolni :)
    Aztán lehet hogy mégiscsak az időből jöttek, ki tudja. Az viszont biztos sz.tem hogy akik visszaküldték őket, azok sem álltak egy oldalon. A Kyle-ba beleköltözött személy ugye megölte Jordan Collier-t, aki valamiért olthatatlan szimpátiát érzett Isabelle iránt (elég idétlen volt látni, hogy miként babázott vele aok után amit vele művelt)

    Tényleg: Mi történehetett Jordannel hogy a végén újra előkerült? Hol lehetett?

    Szerintem is tuti lesz valami háború-féle dolog, legalábbis Maia utalt rá, hoyg ez még csak a kezdet volt.
  • sadvagabond
    #207
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jaja,elképzelhető hogy valamilyen invázi készül,persze sokkal romantikusabb lenne ha tényleg az emberek összefogással megmentenék a világot egy csúnyább sorstól.de ha tényleg invázió lesz,akkor nem lehet hogy isabelle lesz a főnök?a vezér.mert ugye a 4400-ak nem tudják mi a célja a képességüknek,mire és hogyan használják,de isabelle már úg született hogy esetleg benne él valaki aki mindennel tisztában van,egy jövőben született tudós,vagy okos ember.nem tudom érthető vagyok.e.arra gondolok,hogy akiket elvittet akzok nem tudnak semmit,de aki isabelle-ben visszajött az nyilván ismeri a tervet és pontosan tudja mit hogyan kell csinálni.szóval reményeim szerint tényleg jön egy szép háború.
    ez hosszú lett de remélem érthető kb mit akarok kinyögni-...
  • qper
    #206
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudom mi történhetett Isabelle-el, de az én tézisem az az hogy nem az emberiséget szeretnék a 4400-akkal -és az ő képességeikkel- megmenteni, hanem valamiféle inváziót készítenek elő. Tapasztalhattuk Isabelle-nek is volt pár érdekes esete. Az erdőben a rájuk vadászó családra gondolok elsősorban, akiket szabályszerűen kivégzett, nomeg Lily elsőszülött lánya is kapott egy spontán léprepedést amikor találkozott vele.


  • sadvagabond
    #205
    igyekeztem beosztani a második évadot.most fejeztem be,és az utolsó rész eléggé odatett.nagyon kíváncsi vagyok a következő sorozatra.jó lesz.
    SPOILER
    isabelle-en kicsit meglepődtem.mi történhetett?
  • qper
    #204
    az első két részt egyben betítették le
  • #203
    Én most kezdtem el nézni ,és nekem 6 részes az 1.évad.
  • mukika
    #202
    visszaolvasás nem szégyen, vagy alul ott a kereső. de igen 5 részből áll az 1. széria.
  • Maak
    #201
    Üdv...egy kérdés...az első széria az hány részből áll? Én 5-öt tudtam megszerezni eddig...
  • mrzed001
    #200
    A nem tagok meg ha nagyon kell nekik, akkor kérhetik, hogy tegye fel valaki valamelyik lasabb oldalra ugyebár ;)
  • MerlinW
    #199
    a leggyorsabb torrentoldal tagjai biztos tudják... a nem tagoknak meg nem kell fájdítani a szívüket... szerintem...
  • mrzed001
    #198
    Gyűjtőknek: Season 1 DVDRip HunDub letölthető a leggyorsabb torrent oldalról (Season 2 Hun TVRip is)
  • qper
    #197
    Azért a The 4400 13 részéből volt 1-2 ami elég uncsi volt, szóval ez a tézis nem teljesen állja meg a helyét.
  • qper
    #196
    köszi!
  • Roll
    #195
    Azért én tudok ellenpéldát. Pl. BSG 1 évadja a maga 13 részével, nagyon pörgős, izgalmas volt. Viszont a 2. évad a 20 résszel, ott már volt töltelék rész.

    Szóval szerintem tök jó a 4400 a 13 rész / évaddal. Csak jönne már :).
  • winnie
    #194
    a 4400 kábelsorozat, a kábelesek általában 6-8-13 részesek - tisztelet a kivételnek. kisebb nézettség, kevesenn pénz, megszokás, passz. a 4400 pl. nyáron megy, amikor nincs országos konkurencia.
  • winnie
    #193
    ugyanúgy lehetne 22 pörgős részt csinálni. angliában 6 van egy évben, de attól nem lesz még pörgősebb.
  • mrzed001
    #192
    #121 ?
  • Roll
    #191
    Szerinted nem jobb 13 izgalmas pörgő rész, mint több idő húzására alkalmas töltelékrész?

    A példáid közül a Lost is ilyen, van az évad során jó pár semmitmondó unalmas rész, azokat ha kihagynák az se lenne 24-25 részes.
  • EmThor
    #190
    ivy - worry about you = nyitódal! vki linket? thx :D
  • qper
    #189
    winnie:

    olvastam egy régi kommentedet, miszerint nártól megint jön egy 13 részes évad. miért nem forgarnak ebből is 22-24 részes évadokat mint pl. a Lost, vagy az Invasion esetében? nem akkora (vagy nem volt akkora) a nézettsége a The 4400-nak mint pl. az Invasionnek?