829
  • akyyy
    #829
    :(
  • akyyy
    #828
    ennek a topiknak FAIL
  • Seeley
    #827
    nem fognak, mert a negyedik évad vége egyfajta lezárásnak is eladható, nem volt benne cliffhanger...
  • Seeley
    #826
    junkie-n írták, elkazsálták a The dead zone-al együtt, sajnáltam is :-(
  • gabesz87
    #825
    hát remélem valamit azért csinálnak.....
  • kirol
    #824
    Egyszer talán pont itt sg -n volt egy cikk, hogy talán folytatódhat a 4400.
    Akkor ezek szerint nem lett belőle semmi.
  • Seeley
    #823
    azért nem mondanám hogy vesztettek...új irányt kapott a dolog, kár hogy már nem tudjuk meg mi lehet Promise cityból...
  • Istencsászár
    #822
    Egyre jobb, már több lehetőség nincs is:D
  • kirol
    #821
    Bocs!

    Bár ebből még nem tudtál meg semmit, mert valójában igen is, meg nem is. :)
  • Istencsászár
    #820
    Gratulálok mindenki nevében aki még nem látta.
  • kirol
    #819
    Na megnéztem az utolsó részt.

    Hát szar vége lett. Végül is vesztettek Tom -ék. :(
  • Fülüke
    #818
    Üdv! Megtudná nekem mondani valaki hogy a tv2-őn, hanyadik résszel zárták a sugárzását? Az 1. és a 2. évadot végig adták a tv2-őn? mert azt tudom hogy a tv2-őn rendszeresen néztem, viszont nem ugrik be hogy melyik volt az utolsó rész.
  • kirol
    #817
    A 4x05-ben ki az a nő, akivel ha elbezsélgetnek az emberek, jobban érzik magukat?

    Olyna ismerős, Maia anyjára ia hasonlít, de nem tudom.
  • godfathertl
    #816
    Kár, hogy nem lesz 5. évad, még maradt pár kérdőjel :(
  • Zs0lt1
    #815
    jah mpst léátom már vki irta bocs :D
  • Zs0lt1
    #814
    ű=á
  • Zs0lt1
    #813
    Srűcok, nem lesz 5. évad :S

    http://www.sorozatjunkie.hu/2007/12/19/az-usa-karacsonyi-ajandeka-ket-kasza/
  • zorden
    #812
    Az elso evead adta hihetetlenul izgalmas potencialt szerintem a harmadik evadtol kezdve szisztematikusan romboltak le. A zeneje meg mindig jo azert :-)
  • Seeley
    #811
    én is sajnálom hogy nem lesz 5.-dik évad, kiváncsi lettem volna Seattle-re mint Promise city-re...
  • precision
    #810
    szerintem jó lett volna ha folytatódik...
  • AntiHero
    #809
    ideje volt.
  • Kanál
    #808
    well

    Ausiello több forrása szerint a The Dead Zone és a 4400 megkapta a kaszát. Előbbi sorozat a 6. évad, utóbbi a 4. évad végén - a nézettségeiket elnézve várható volt.

    A 4400 készítője, Scott Peters ráadásul a sorozat hivatalos fórumán dettó búcsúzkodik és emeli poharát a rajongókra: “We’ve had a great time bringing you this story and submersing you in the lives of all these incredible characters. Let me raise my metaphorical glass to you all and thank you for being so loyal and so dedicated. I wish we could go on forever, but the party has come to an end.”
  • revolit
    #807
    Elvileg február 13-án adják az 5. évad első részét amerikában ha jól tudom. Ez félig kérdés volt, ha vki biztosra tudja megerősítené?:)
  • kirol
    #806
    Csak jó lett volna szinkronosan.
  • Seeley
    #805
    valami cinemax adta le az eddigieket (tv2 meg ugye csak első kettőt), de én inkább a töltésre bíztatlak.
  • otrosinka
    #804
    talán axn......
  • kirol
    #803
    Nincs is tervbevéve, hogy leadnák a magyaron a 4. évadot?
  • gator
    #802
    Üdv!
    Akkor ennyi volt sajnos a 4.évad? Hatalmas fordulat volt, azt hittem Isabella megint benyomja a robotzsarut es megol mindenkit,de nem.Hatalmas sorozat,foleg igy hogy mar az egesz varos pozitiv lett...Jo lesz nagyon az 5.évad...Ami remélem igaz is hogy lesz ...
  • Seeley
    #801
    lesz 5.-dik évad, nemrég olvastam a junkien-
  • stargatelost
    #800
    jah, Cinemaxon nyomatták, de én nem hinném, hogy még ilyen korán elkezdte volna
  • kirol
    #799
    Márkor alig ment le az angol és már ment is valamelyik magyar csatornán. (Nem TV2-re gondolok!)
  • stargatelost
    #798
    hehe



    nem
  • kirol
    #797
    A 4. évadot a magyaron leadták már?
  • Seeley
    #796
    még nincs, remélem lesz
  • Shaman
    #795
    kérdésem,lesz-e 5. évad vajon?
    van erről infó?
  • Seeley
    #794
    Na lerendeztem a maradékot.

    SPOILER

    de örültem neki hogy Tom a régi, WI LÁV TOM BALDVIN :dddddd annyira jó volt ez, nem szerettem amikor negatív volt, és megint akciózott egyet Jordannal. Hmm, elgondolkodtató amit Maia mondott, hogy jó ez h Jordané Seattle..akarom mondani The Promise city :DDD meglátjuk, úgyis lesz akik megakarják majd buktatni...esetleg Sean? Most hogy a családja odalett, lehet kifordul magából, ennek mondjuk nem örülnék :/
    Danny promicin termelése miatt elég sok embernek lett képessége, így már az NTAC is fura lesz..igaz Diana ott van, szvsz eléggé elveszíti jelentőségét 'csak' egy ember :P

    Tom beadja a promicint??? kiváncsi leszek a képességére..

    a temetésen a három Baldwin, ahh, megható volt :P
  • AntiHero
    #793
    aha
  • kirol
    #792
    A 4. évad is 13 részes volt?

    (Én még csak 4 részt néztem meg.)
  • Seeley
    #791
    gépemen uccsó két rész..kivégzem már a 7végén végre.
  • AntiHero
    #790
    Nekem valahogy a 3. évadba lett ellenszenves gyógyító barátunk. 4. évadba viszont egyre szinpatikusabb lett.