442
  • nenad
    #122
    csak ne a fizika torvenyeivel gyere ha kerhetnelek. A mozgas mar eleve kizarja azt. A han g, hogy nem volt neki, ezutan mar senkit sem erdekelt.
  • nenad
    #121
    pasz tesokam, elhiszem hogy okoskodsz, en is azt tennem a helyedben....,
    de megmagyarazni nem tudjuk, es mivel sokan lattuk, es kozolunk egyikunk sem volt hipnotizor... szoval az egesz csoport KENYTELEN KELLET el kellet fogadni azt amit latott. ennyi. Ha tudsz ertelmes magyarazatot adni meghallgatjuk.
  • Esrohnoil
    #120
    Az lehet, de már nem mostani felvétel.
  • FairCO
    #119
    érts jól! úgy értem nem lehetett a mai repülő szerkezetekkel kapcsolatba hozni. hang nuku, mozgás gyors, irányváltás méggyorsabb..
  • babajaga
    #118
    Miért a filmek hogy meg vannak csinálva?
  • babajaga
    #117
    "egyszer én is láttam valamit, amiről a mai napig nem tudom mi a jóég lehetett"

    Nem tudod mi volt de állítod hogy mi LEHETETT.
  • Esrohnoil
    #116
    A WTC-s videofelvétel szerintetek kamu?
    Mindenesetre ha az, akkor jól megcsinálták.
  • babajaga
    #115
    Tudod itt egy baj van.Azt állítják hogy olyan hajtóművük van mely hangtalan. Egy dolgot felejtenek el a levegőt hasítják és annak ilyen óriási sebességnél ugyanúgy hangot kellene adni mint a villámlásnál, amelyik áthasít a levegőn.
  • Esrohnoil
    #114
    Még annyit a témához h. ezek az idegen lények amikről itt szó van sztem nem földönkívüliek.
    Amennyi észlelés van, nem tartom valószínűnek h. messziről jönnének a kis gépeikkel. Sztem a földön van a bázisuk, v. képesek dimenziót váltani, v. vmi olyan technológia amit mi még nem ismerünk igazán, és emiatt nem találtuk meg őket.
  • FairCO
    #113
    UFO-k márpedig vannak. egyszer én is láttam valamit, amiről a mai napig nem tudom mi a jóég lehetett. apámmal volt találkozóm, és vagy egy percig néztem valamit, ami az ég színétől éppen csak sötétebb volt, alig lehetett kivenni, és jobbra-balra-le-föl mozgott. amikor odaért apám, mutattam neki is, az ő álla is leesett, csak néztünk egymásra hogy húbazmeg, ez miez?!
    több éve már ennek, de a mai napig tisztán előttem van, elég érdekes volt. addig én sem tartoztam azok közé akik hisznek benne, de azóta más a helyzet. és ez minig így is lesz szerintem, az ember addig amíg a saját szemével nem lát valamit, amit nem tud megmagyarázni, nem is fog 100%-ig hinni bennük.
    ja, egy idézet a Kapcsolat című filmből sztem tökre idevág..:
    "..millió és millió csillag van odafönt, csak a mi galaxisunkban.. ha csak minden milliomodiknak vannak bolygói, és azok köszül csak minden milliomodik alkalmas az életre, és ha azok közül csak minden mlliomidikon alakult ki valamilyen élet, akkor is millió-és millió civilizáció van odafönt.." vagy valami ilyesmi
    elég csak egy kis valószínűségszámítást elvégezni:
    egy galaxisban kb. fél trillió csillag van, és kb. 50 milliárd lehet a galaxisok száma.. elég ilyesztő szám.
    ja, Douglas Adams-től is hadd idézzek egy sort:
    "Az űr - nagy. Tényleg nagy. El se hinnéd milyen hatalmasan, terjedelmesen, észbontóan nagy. Úgy értem, az ember azt gondolná, a patikushoz hosszú az út, de ez csak egy szem mogyoró az űrhöz képest." :)
  • nenad
    #112
    ja meg annyit hogy a mozgasa olyan volt hogy kb 30metert fuggolegesen emelkedett, aztan iveb elhuzott, irtozatos sebesseggel, es megsem lehetett hallani semmit sem.
  • nenad
    #111
    na jo, akkor elmondok en is egy sztorit.
    Amikor katona voltam (bercsenyei laszlo felderito zaszloalj) es kihelyezesen voltunk xy sehol semmi tavol s kozel, es eppen ejjelato tavcsofelesegeket tesztelunk.(ez is erdekes de inkabb a sztori) gyalogolhattunk mar jo ideje, es egy kis kor erdoszakasz fele tartottunk amikor egyszercsak vmi fenylo akarmi, felszallt, es elhuzott a sunyiba. Mondanom sem kell mindannyian be voltunk tojva es jopar masodpercig meg sem mozdultunk, es csak utan mertunk felhalkan anyazni/mi szar volt ez/ stb.
    Mondjuk ez mar volt tobb mint 10 eve, de aki ott volt tuti nem felejti el. Persze senki sem tudta mi a fene volt az ugyhogy meg par napig dumaltunk rola es annyi.
    (ha vkinek esetleg esetleg ismeros, M szazd, csp, Tötös F. hadnagy, szpk Szepesi J. Fohadnagy, en meg BB cskh)
  • dez
    #110
    "Az első feltevés azért sántít, mert ezek szerint az összes kormány elrejti az idegenekről szóló bizonyítékokat, vagy az UFO-k kizárólag az Egyesült Államokat látogatják."

    Hülyeség. Más országok nagyon is nyitottabban kezelik ezt a kérdést, pl. Oroszország, Mexikó, Brazilia, stb. Úgyhogy a kedves Shostak úr csak egy kis ingyenreklámot akart, de ismeretei nem sok van a témában. Milyen gyakori ez manapság...
  • norbre
    #109
    bocs, mármint ez a #105-re volt válasz babajagának
  • norbre
    #108
    és?
    én nem ezt hangsúlyozom szerintem a #88-ban
  • levo83
    #107
    A fekete háromszög
  • sz4bolcs
    #106
    Látom tanultál matekot. ;-)) Igen, vagy nem... ez a nagy valószínüség... pont pont pont, hogy jobban értsd a cinizmust
  • babajaga
    #105
    "Az első képhez felesleges negatív, a fák messzebb vannak mint az "UFO", és a kép függölegesen két felvételből áll."

    Ezt írtam korábban.32-ben
  • Esrohnoil
    #104
    Ugye a WTC-s felvételen is egy "visszatérő egység" volt? :D
  • babajaga
    #103
    Ha az ember csak azt tudná ahol ott volt, csak nem gondolod komolyan.A másik meg hogy én jobban értek a fotózáshoz mint a nagyközönség 98%-a, természetes hogy én bármely fotóról többet tudok megállapítani. És az a borzasztó hogy a fotókat elemző "szakértők" a fotózáshoz tök hülyék voltak, és még a megfigyelőképességük is csapnivaló volt.
  • Esrohnoil
    #102
    Ha akarták volna, ilyen fejlett technológiával rég kiirthattak volna minket. Sztem ha párszor ellenségesen lépünk fel, utána már nem lesz semmi esélyünk magyarázkodni.
  • norbre
    #101
    ezt hogy is érted pontosan?
  • sz4bolcs
    #100
    #100 It's not unusual :D:D:D
  • sz4bolcs
    #99
    apropo- Támad a mars: Majd énekelünk nekik Tom Jonest
  • babajaga
    #98
    "Én hiszem hogy valahol máshol is kifejlődhetett az élet valamilyen formája."

    Ahogy itt, úgy bárhol 50-50% az esély rá.
  • Asperot
    #97
    A közkézen szállingózó bizonyítékok ellenére, amik szerintem nagy része (ha nem az összes) kamu, Én hiszem hogy valahol máshol is kifejlődhetett az élet valamilyen formája.
    Túl nagy a világegyetem és semmiből sincs csak egy. Ami létrejött egyszer az megismétlődhet számtalanszor. Azt azért remélem hogy nem lesz kedvük leugrani haverkodni velünk. Baromi rossz szomszéd az ember, és az egyik faj hazája gyarmat lesz.
  • Kornan
    #96
    Találtam jobbat ahol le is lehet szedni a teljeset 18 mega a full video.Mexikoiul dumalnak :D
    INNEN
  • Kornan
    #95
    A WTC-s video elég érdekes.De lehet hogy kamu.Azt nézzétek meg.
  • juzosch
    #94
    Sztem itt nem 1 mexikói esetről volt szó. A fúrótornyosat én is láttam, amiről az NG-n vagy a Spektrumon(már nem tudom melyik volt) volt szó, de ami most nemrég történt az teljesen más eset.
  • Kornan
    #93
    Amit csuhi mondott az egy videfelvételből lett kiszedve és ott a fények mozogtak.11 fénypontról volt szó már kiderítettem.És egyértelműen nem olajfúró torony.Hanem mozgó objektum ami magasan repül.

    ITT TÖBBEKKÖZT MEGTALÁLJÁTOK A MEXIKÓI FELVÉTELT IS: UFO VIDEOK
  • Davidus
    #92
    a saját létezésed
  • Majadi
    #91
    Az a lényeg hogy e köré ma már egy szép és jövedelmező iparág épült. Hozzá kell tennem hogy én is hiszek benne. De nem értem hogy minek kell titkolózni. Biztos van sok igazság benne de túl sok a fake meg a mindenbe mindent belemagyarázó hülye. Legutóbb Szegeden volt egy ufókonferencia ahol közölték hogy hazánkban van egy "titkos klónlabor". Na ne. Van igen de nem titkos max. valamely biológiai kutat. intézetben néhágy lelkes tudós a vállára vette a témát komolyabban. De a paranoia mindebbe belemagyaráz valami összeesküvéses maszlagot Mulderrel meg klón origamimestersereggel amit exportra gyártanak vietnámba.
  • norbre
    #90
    söt ha az ablakra lett volna ragasztva, a fáknak tök elmosodottaknak kéne lenni
  • Fiok
    #89
    Talán ottvoltál??
  • norbre
    #88
    az 1. képpel kapcsolatban

    ha tanultál fotózni tudnod kell h a fókusz és az objektív között kisebb a mélységélességi tartomány mint a fókuszpont után. De persze ez függ a távolsától és a rekesztöl

    abban az esetben igazad van ha az ufo nagyon közel van az obj-hez, akkor a fák életlenek, bár akkora élességbeli külséget én nem látok a két dolog között

    viszont erröl a képröl csak annyit mondhatunk biztonsággal - ha elfogadjuk h az "Ufo" éles és a fák nem- hogy a fák valamely irányban kiesnek a mélységélességi zónából, de hogy melyik irányban, sztem nem lehet egyértelmüen kijelenteni
  • JZO
    #87
    Nagyon súlyos ez az SG-s gabonakör grafika
  • Ronny
    #86
    annyit pontosítanék,hogy nem vadászgép volt:)
  • HUmanHunter
    #85
    az igazság odaát van:)
  • mstummer
    #84
    Most nézem ott a linkek közt az eset amiről beszélek...szerintem te is arra gondoltál.
  • mstummer
    #83
    Nos,mint mondtam nem 100% hogy az az eset, de hasonló...egy drogosokra vadászó gépről látták, de nem vadászgép,csak amolyan megfigyelő. Mutatták az infrakamera felvételeit,és úgytünt mintha mozognának a tárgyak a géppel egy vonalban...de csak a felhők miatt tünt úgy. Aztán a szakértő megnézte a gép helyzetét és a fények irányát...elindultak arra fele 1 kisgéppel...és csodák csodájára a parttól északra lévő olajfúrókhoz jutottak :)