442
  • norbre
    #82
    és ha tényleg a mikulás volt?
  • babajaga
    #81
    "2.volt 1 szó ami böki az oldalam:a mikulás követ minket"

    Nekem nem. A visszatérő egység 50km-el a fejük felett keringett azt látták amikor felettük húzott el és a nap megvilágította.
  • BiroAndras
    #80
    "Bíró úr szerint nincsenek UFOk, mert a fény sebességénél nem lehet gyorsabban menni, így hatalmas energia ráfordítás kellene az utazáshoz,az időparadoxon miatt sok száz v. ezer év telne el az indulási helyen, míg az utazónak csak pár év, stb stb..
    UFOk "márpedig" nincsenek..."

    Ha én lennék az a "Bíró úr", én nem mondtam soha ilyet.
  • babajaga
    #79
    "A bizonyíték erejű anyagokat az amerikai kormány begyűjti és titkosítja, illetve a tudósok egyszerűen nem elég körültekintően vizsgálják ezt a jelenséget"

    1. Az egész világon?
    2. A tudósok nem értenek hozzá, a botcsinálta "szakértők" igen?
  • norbre
    #78
    mivan ha csak hülyéskedtek?
  • BiroAndras
    #77
    "Pl mikroorganizmusok egyes üstökösökben és aszeroidákban....az is élet :)"

    Konkrétan 1 db. a Marsrról származó kavicsról tudok, ami tartalamz olyan mikroszkópikus objektumokat, amik akár megkövült mikrobák is lehetnek (ezt sokan vitatják). Ezen kívül csak egyszerűbb szerves anyagok jelenlétét sikerült kimutatni, az meg még nem élet. Hacsak nem tudsz valami újabb felfedezésről, amiről én még nem hallottam.
  • Fiok
    #76
    Még hozzáfűznék annyit h édesapám mondta nekem,hogy az "állítólagos" Holdraszállásnál(mostanában ez is vitatott téma)elhangzottak bizonyos rádióbeszélgetések(nem biztos h szó szerint így volt,de a lényegen nem változtat):
    1.Nem mi vagyunk az elsők...
    2.volt 1 szó ami böki az oldalam:a mikulás követ minket
    Nem tudom mit jelentenek,+ h igazak-e,ha viszont igaz akkor...
  • BiroAndras
    #75
    "Ezt a millio-t én lehagytam volna...."

    Azt nem én írtam.
  • csuhi
    #74
    akit jobban érdekel: http://www.rense.com/general52/deff.htm
  • BiroAndras
    #73
    "És ha te tévedsz???"

    Akkor lehet szólni nyugodtan.
  • busman001
    #72
    baze faxom má az sg-be össze vissza fékelnek jobbra balra:D
  • csuhi
    #71
    természetesen az 2004 március
  • norbre
    #70
    én a múltkor láttam a NG-on hogy mélyen a föld alatt a sziklában , nem a sziklák repedéseiben, magában a sziklában olyan mikroorganizmusok élnek amik a sziklát "eszik" és a végtermék arany lesz. persze elég hosszú időbe telik
  • smv
    #69
    Persze, hogy vannak ufo-k. A hacker csávesz is megmondta, aki feltörte a názát.
  • csuhi
    #68
    nos, javítsatok ki ha tévedek, de ha te a 204 márciusi esetre gondolsz, akkor tévedsz. a mexikói légierő egy vadászgép este, a mexikói-öböl felett drogot csempésző kisgépekre "vadászott" miközben észlelte a jelenséget. pilóta elmondása alapján, azk a nevezzük így "fényjelenségek" a mai fizika törvényeit meghazudtolóan mozogtak, (elmondása szerint a gépet is körbevették) majd eltűntek, de a gép infrakamerával rögzítette. ha jól tudom később a mexikói kormány is hivatalosan elismerte h azonosítatlan repülő tárggyal találkoztak. ugyhogy szerintem nem egyre gondolunk.
  • nagylzs
    #67
    Elég furcsa dolog olyan valakinek személni ezt a vitát, aki már találkozott velük. :-)
  • mstummer
    #66
    Hátt nem...ezért is küldtek most valami üstököshöz űrszondát...ha jóltudom az alaposan megvizsgálja majd...vagy már ez meg is történt?
  • Kornan
    #65
    Ezt azért nem egyértelmű bizonyíték!
  • mstummer
    #64
    Nemtudom hogy az északi vagy déli sarkon találták e..de volt egy aszteroida aminek a belsejében voltak,tehát a földről nem juthatott bele.Sokan azt tartják hogy a földi élet is ilyesmi aszteroidáknak köszönhető.
  • norbre
    #63
    .. igazad
  • immovable
    #62
    Ezek szerint az UFO rövidítés fogalmával nem vagy tisztában...
    Ezek szerint, ha látsz a csillagos égen egy fényes pontot haladni, te rögtön tudod AZONOSÍTANI?
  • Kornan
    #61
    Igen már találtunk életet?Ezt nem is tudtam.Én csak annyit halottam hogy egyes holdakon/bolygókon a naprendszerünkben megvan az élet feltétele mélyen a felszín alatt.Egyébként maximum amit mi kivittunk az földönkívüli élet.De földönkívüli eredetűt még nem találtunk.
  • norbre
    #60
    háát annyira nem rossz a szemem, de én komolyan nem látom azt amit te mondasz.
    persze attól még lehet igazd
  • norbre
    #59
    biztos alultáplált vagyok, de ilyeneket melyik üstökösben/ aszteroidában találtak?
  • HUmanEmber41st
    #58
    Azért a mexicoi UFO észlelése, katonai megfigyelések közzététele igencsak megkérdőjelezi a fenti cikk bizonyíték-fikázását.
    Érdekes "légköri jelenség" volt, azóta sem tapasztaltak ilyet, vagy legalábbis nem számolt róla be senki sem...
    Bíró úr szerint nincsenek UFOk, mert a fény sebességénél nem lehet gyorsabban menni, így hatalmas energia ráfordítás kellene az utazáshoz,az időparadoxon miatt sok száz v. ezer év telne el az indulási helyen, míg az utazónak csak pár év, stb stb..
    UFOk "márpedig" nincsenek...
  • babajaga
    #57
    Jajj má ehhez nem kell program.
  • nenad
    #56
    azzal hogy kulturaltan fikazol, nem valtoztat a tenyen. Nem a szohasznalat a kerdeses hanem az amit csinalsz, jelentektelen ebben az esetben hogy szepen teszed vagy sem. Hogy kicsit okoskodva-stilusodban valaszoljak.
  • Kornan
    #55
    Akkor nem ugyanarról az esetről van szó.Én is láttam még régen amit bemuattak.Azok az objektumok amiket az infrakamera rögzített körülvették a repülőgépet és irányt változtattak.És azt hiszem a földi radar is észlelte őket.Kevesebb mint egy tucat objektum volt látható pontosan már nem emlékszem mennyi.
  • babajaga
    #54
    Amit én láttam annak gépágyú találta el a szárnyát a csűrőnél, azért zuhant le. De ez nem úgy van hogy ott a gép és egyet lövök hanem több száz gépágyú tüzel egyszerre, és csak véletlenül találják el.
  • mstummer
    #53
    Pl mikroorganizmusok egyes üstökösökben és aszeroidákban....az is élet :)
  • norbre
    #52
    hát egy ideje fotózgatok , de ebből a képből én most nem tudom levonni azt a következtetést ami te. (bár lehet h rossz a szemem, és nincs most nálam progi amivel jobban fölnagyíthatom)
  • romero83
    #51
    Ezt a millio-t én lehagytam volna....
    Akkor akár kezdhetnénk ott is, hogy van e vége az univerzumnak... (egyesek szerint van, és talán igazuk is van.. Semmi sem tart örökké :) )
  • IlluminatoR
    #50
    Az UFO-k az USA kísérleti gépei, azsl.

    Amúgy meg aki tagadja, hogy van földönkívűl élet, az nagyon sötét.
  • BiroAndras
    #49
    "Foldonkivuli elet van mar talaltunk bizonyitekokat ,csak meg az inteligenciaval rendelkezo eletet nem fedeztuk fel amibol tutira van tobb millio......."

    Pontosan milyen bizonyítékról van szó? Elég csöndben intézik ahhoz képest, hogy a történelem legnagyobb felfedezéséről van szó.
  • babajaga
    #48
    "azt hogy a fák messzebb vannak vagy nem, 1 képből nem lehet megállapítani. Lehet hogy ez az ufo meszebb van, de bazi nagy a tárgy"

    A fák életlenek az UFO éles. Az UFO közelebb volt és az élesség arra volt állítva a mögötte levő fák azért lettek életlenek.Ez egyáltalán nem nagy terjedelmű egy üvegre ragasztott körvonal.Értesz a fotózáshoz egyáltalán?




  • immovable
    #47
    "Köszi a bíztatást. Nem szokásom fikázni, csak megmondom, ha valaki téved (veled ellentétben civilizált stílusban)."
    És ha te tévedsz???
  • immovable
    #46
    Vagy Seagate vinyó reklám... :))
    Remélem jól írtam?
  • norbre
    #45
    milyen bizonyíték van a földönkívüli életre?
  • BiroAndras
    #44
    "ez a biroAndras, neki aztan van logikaja hogy mindig lefikazzon valamit, eszem megall toled nem talalok egy olyan forumot ahol ne kotnel bele a mindent a'tuto szakmaisagoddal."

    Köszi a bíztatást. Nem szokásom fikázni, csak megmondom, ha valaki téved (veled ellentétben civilizált stílusban).

    "Senki nem vette komolyan en sem gondoltam tul komolyan"

    Nem tudhatod, hogy mások mennyire veszik komolyan. Tapaszalatom szerint sokan véresen komolyan veszik az ilyesmit. Ha meg te esetleg nem, arra az esetre léteznek szabványos nemzetközi jelzések ( pl.: ).
  • romero83
    #43
    Király ez a StarGate logo :)