100
  • Black Penguin
    #20
    énmég 94 köörül kaptam a 32 bites sega-mat ami még mais működik. igaz hogy egyik irányítója tropa.de az egy olyan gép aminek a játékait kár hogy nem adták ki legalább kommodore 64 esekre vagy dos verziós szarokra.
  • strogg
    #19
    Én nem hiszek benne, hogy magszám növelés, vagy az órajel képes lenne megoldani azt, hogy a jelenlegi
    technológia ne merüljön ki. Talán a nanotechnológia képes lesz megoldani a problémát a csíkszélesség drasztikus csökkentésével. De ne feledjük, hogy minnél több a mag, annál több energia kell ,és annál több hőt kell elvezetni.
    egyszerűen már most is a nevetségesség határát súrolja az, hogy egy 3Ghz-es procinak micsoda fogyasztása, és hűtő rnedszere van.
  • semi
    #18
    10 év múlva a holografikus adattárolás lesz hétköznapi és nem a kéksugár! sztem.
  • semi
    #17
    Na de emberek! 10 év????
    Mi is volt 1995-ben? Gondoljátok végig és azt is hogy tudomány exponenciálisan fejlődik!!
    Nézzen egy kicsit magába, aki ilyet hazudik!
    LEHETETLEN!! HAHÓ!!
  • BiroAndras
    #16
    Azért még nem kell annyira elájulni a cell-től, élesben még nem bizonyitott. És bár elvileg brutális cucc, azért van gyenge pontja is (pl. a RAM).
    azt se leeht tudni, hoyg a PC-k hova fejlődnek a jövőben. Valószínű, hogy a magok számát fogják szépen duplázgatni, és így max. 2-3 év múlva lehagyhatják a PS3-at.
  • BiroAndras
    #15
    Mi olyan bonyolult ebben?
    Mindössze két variáció jöhet szóba:
    1. A Sony 10 évig nem akar új konzolt kiadni. Hát ez nem nagyon valószínű.
    2. 10 évig tervez bevételhez jutni a PS3 játékok eladásából. Ez teljesen hihető.
  • strogg
    #14
    hm
    itten nem erről van szó.
    Egyszerűen bíznak az új technológiákban, és abban, hogy ezek miatt a ps3 folyamatosdan, hosszabb távon fogja kimutatni erejét.
    A proci benen egyáltalán nem hagyományos, hanem zsír új technológia. Mire ez a technológia kiforrja magát, és elkezd terjedni, az 3-5 év. De inkább a kettő között. Ugyanez él a blue ray, illetve a hdtv-re is. És ne feledjük, hogy ezalatt nem csak a japán piacot értjük, hanem a világot. Sarkalatos példa hazánk, ahol nézhetjük mikor lesz teljes hdtv támogatás.:)
    Én amondó vagyok, hogy 5 éven belül a pda-kban nem terjed el lényegesen a cell prci. Bár ez az iparág elég sok váratlan meglepetést szolgáltatott már.

    Mellesleg a sony könnyen beszél, mert ha téved, 5 év múlva zokszó nélkül kidobja a ps4-et, ami már mondjuk 2 vagy 4 cell procit tartalmaz, és ez az összes fejlesztés:)

    Én úgy látom, hogy a sony-nak minden technológia a kezében van ahhoz, hogy magasan vezesse a konzol piacot, és akkor lépjen új irányba, amikor csak akar. Az xbox2 pedig csak akkor lesz ellenfele a ps3-nak, ha az m$ elkezdi licenszelni a cell procit (biztos vagyok benne, hogy ez fog történni), egyébként túl sok esélyt nem látok rá. Bár most gondolom az intel, és amd vegykonyhájában őrült meló folyik, hogy nekik is legyen valami hasonló tudású/sebességű procijuk.

  • rolika
    #13
    130-150 volt a ps1 és ps2 is
    igaz akkor jóval erősebb volt a dollár :)
  • arty
    #12
    ha a br3 nem győz, akkor azzal csak a sony jár jól: nem lehet másolni majd a játékaikat ;)
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    Ha a cikk a címéről szól, akkor az azt jelenti, hogy 10 évig tart egy életciklusa a ps3-nak.. mivel ez egy műanyag termék, organikus és metafizikai dolgok nélkül, felesleges életciklusról beszélni, ha viszont a PS mint termékCSALÁD gernerációiról beszél ünk, akkor 10 évet adnak a ps3-nak, tehát ps3 kiadása után 10 évvel már a ps3 halott lesz, ebből az következik, hogy a sony becsődöl, vagy a sony kivonul a konzol piacról, esetleg jön valami új helyette talán ps4 ..
  • Monoton
    #10
    Elirtam bocs!

    SZERINTEMIS!!!
  • Monoton
    #9
    Szerintemse!!!
    Megéri az árát!!!
  • lazsi
    #8
    Szerintem meg arról szól, h 2015 elött nem jön a ps4 :DDDDDDDD
  • Hedgehunter #7
    Tenyleg nem draga.... Bar ha a Blue ray nem gyoz akkor vege....
  • Mike
    #6
    szvsz a cikk arról szól, hogy a PS1 támogatás miatt 10 év
  • Mike
    #5
    10 év? szép
    95-ben milyéen konzolok is voltak?
  • Wilddog
    #4
    Nem is drága...
  • Fiok
    #3
    A mai technológiai fejlődés mellett a PS3 3 év múlva nem sok mindent fog érni.Én biztos nem veszek.Majd megyek játszani azokhoz akik vesznek
  • GabiWong
    #2
    Kell valamit hazudni, hogy megegyék az emberek a magas árrat.
  • Rincewind
    #1
    Szerintem az elettartamot ugy ertik, hogy addig akarjak tamogatni, nem azt, hogy mas nem lesz a piacon. Elvegre meg mindig adnak ki PS1-es jatekokat is, az meg mar lassan 10 eves.