153
Ellopták...
  • ZilogR
    #153
    Ma ellopták a bringámat. Nyasgem a gecónak! Arra gondoltam: az én büntetésem, hogy megloptak, a szemétládának meg az, hogy lopott. Biztosan azt kapja majd a pokolban, hogy a gyerekeit a szeme láttára izzó szarral fogják bekenni és miközben megnyúzzák őket, ezer krampusz dugja a seggükbe a piszkavasat.
  • zoolee
    #152
    Na az a lényag hogy van ujj a régit le kell szrni.
    Szenem már a cigányok darabokra szedték.
  • Duddits
    #151
    Na skacok! Megint van Simom! Tavaly ilyenkor lopták el amiről itt volt szó! De az újat már le is kötöttem még azzal a lakattal amit a régihez vettem!
  • PSAV
    #150
    kellett volna rá riasztót szerelni
    érdekes lett volna szirénázó motorral elrohannia
  • Duddits
    #149
    Még nem kerestem másikat.
  • LiPTON
    #148
    megis érdemelné az ilyen ilyen emberök
  • Tarajos Sül
    #147
    Mafia G

    Nem jelentkeztek véletlenül,az email cimeden?

    Nem mintha sok Érdi lakos jönne a portálomra,de hogyha nézel egy uj mocit,akkor szerinted kint haggyam még itten?
  • CLINT EASTWOOD9
    #146
    Hát már van ahol egy ilyenér simán ki is végeznek azonnal.
  • OrioN the S
    #145
    OFF:

    Ellopták újszülött tevénket!!!! Dzsihád névre hallgat vízhűtéses és szereti a húst! A becses megtalálónak magas jutalmat adunk! 3 tevét!!! Ismertető jele crom fényezés van 2 NOS palack a hátán és sportkifingója van! Várjuk haza Dzsihádot ő a család kedvence!
  • OrioN the S
    #144
    Akkor leszerelik a kereket:D Mindenre van megoldás :) Villyanypásztorral is kerítsétek körbe meg hívjatok biztonsági őröket! Vagy vidd be az előszobába :D
  • Duddits
    #143
    Nem kell garázs, mert mostár fúrtunk egy kampót a talajba, és oda lehet láncolni.
  • OrioN the S
    #142
    Akkor kérd meg a szomszéd bácsit hogy legközelebb ragadjon meg egy shotgunt és lőjjön! Vagy tuti van valami öreg emberke akinek nincs semmi a garázsában és sztem havi 1000-ért megengedi ,hogy berakd hozzá!
  • Duddits
    #141
    Nincs garazsunk.
  • OrioN the S
    #140
    Az új mocit inkább rakd garázsba vagy.... basszál rá 3869673zárat!!!
  • OrioN the S
    #139
    :D Gondolom megszakadt anyukád szíve ,hogy motor nélkül maradtál! :D Nekem apám 5 éves koromba vett egy mocit azóta mindíg kérdezi ,hogy "szarni nem akarsz motorral menni?" De télleg még a sarokra is mocival megyek :D Egyszer beetettem ,hogy besült a robcsim és vettünk egy újjat :D aztán elakartam adni a régi "besült" mocit közbe csak a gyertyát kellett megcsiszolni! Na AMIKOR MEGLÁTTA ,HOGY MEGCSISZOLOM A GYERTYÁT ÉS BEINDULT PÖCCRE MAJNEM KITÉPTE A SZÍVEM :D sry megnyomódott a geci caps lock!
  • Duddits
    #138
    Hát nem tudom. De már nézzük az új motorom.
  • OrioN the S
    #137
    Vagy vígan szelik velée a levegőt.
  • Duddits
    #136
    Lehet... :-S
  • OrioN the S
    #135
    Azt a rohadt kurva tevenyereggyártó geci dzsipó annyukat!!!! Sok köcsög tevehajcsár!!! Spanomnak a JOG-ja fél millába volt már és kilopták a garázsból! Az mekkora suck! Meg nálunk volt a spanom és bemászott egy forma hogy majd elviszi a motort! Aha! Van egy tacskó-roti keverék kutyink és az morgott meg ugázott de hát nem naon tudott semmit tenni oszt apám kinézett hogy mi a fasz erre látja hogy a betörő fűrészeli a zárat és közbe magyaráz a kutyának :D Fater boxerban kiszaladt egy cipőskanállal és szaladt a forma után én meg arra ébredek hogy v.ki (apám) ordít hogy a ku*va anyádat te szemét ge*i! Sztem azt má nem jön vissza! kopp kopp kopp

    Ja a másik story meg hogy muter b.nőjéhez betörtek de úgy hogy otthon aludtak és kajakra még az éjjeliszekrényből is kilopták a cuccot ami ott volt az ágy mellett :O Mekkora lol mik ezek nyinnyák?

    ui: suxx ha nekem ellopnák az NRG-met akkor tuti megölnék minden rétinégert 10 km-es körzetben!!!! részvétem az a moci sztem má vödörbe van darabokban!
  • Duddits
    #134
  • arty
    #133
    de akkor nem tud rendeset se melózni, ha esetleg megjavul ... én a nemiszervét amputálnám :D
  • Davidka17
    #132
    ellopták a haweromék kocsiját fényes nappal és ott volt a ház elött!....lol másnak hawerom rajtakapott egy faszt miközben a papája kocsiját babrálta...(azt nem lopták el ezáltal)
    a családra utaznak pech! ez nem fair! :DDD
  • Duddits
    #131
    El hát!
  • shad0w
    #130
    hát ha már az autó nem is valsz, hogy meglesz tényleg legalább azt a rohadt szemetet kéne megtalálni aki elvitte, mert az is biztos, hogy nem most csinált ilyet/ilyesmit először... el kéne venni a kedvét tőle...
  • rolika
    #129
    líbiában iszlám törvénykezés, a seria van érvényben. annyit fejlődött a dolog, hogy a tolvaj kezét már nem szimplán levágják egy szablyával, hanem sebészeti úton távolítják el a csuklónál. ott is lehet nyugodtan hagyni az utcán a kocsit nyitva, letekert ablakokkal...
    nem azt mondom, hogy ez kell ide, de elgondolkodtató
  • shad0w
    #128
    a kertünkből... este még megvolt aztán reggelre már nem...
    most voltak a rendőrök, körülnéztek elvittek vmi műanyag darabot amit találtak aztán majd szólnak ha lez vmi... nem az autót sajnálom, hisz nem volt túl nagy érték hanem azt, hogy ilyen "emberek" vannak...
  • Apus
    #127
    Duddits neked meg annyit, hogy vigyázz ezekkel a baseball ütős megmozdulásokkal. Annyit nem ér az egész, ugyanis a törvény a gippót védi, nem téged. Lerendezed pár spannal a brazil gépsort aztán te leszel a Blikk meg a Fókusz sztárja, mint rasszista rohamosztagos..
    Hagyd a francba nem ér ennyit.
  • Apus
    #126
    Nem meglepő. Annak ellenére, hogy a nyugati kocsik uralnak már szinte mindent, a Lada ugyanolyan népszerű a gippók körében, lopják mint a cukrot. Én is egy Ladát akarok venni, de az tutter, hogy fizetős garázsban fogom tartani, hét lakat alatt.
  • Duddits
    #125
    Honnét?
  • shad0w
    #124
    nekünk tegnap éjszaka vagy ma hajnalban lopták el a jó kis lada személyépkocsinkat :(
  • Duddits
    #123
    Köszi.



    erroris: Ott van a felhasználónevemnél. Ugyan az, ami a mailom.
  • mabbak
    #122
    szörnyű dolgok ezek ah az én mocimat lopták vóna el én nem is todum micsinálok...főleg ígyeladás előtt
    amúgy ez h cigók lopkodnak ez má úgyahogy megszokott dolog de az ami nálunk történt a suliba! az azé durva:
    a tavalyi elsős osztály negyede nem normális: elloptak 8-10 telefont, csak tőlem 4 napszemcsit pénzeket kisebb nagyobb összegbe 500 tól 20000 forintig és mindezt kik: fehérek, és mindezt mire: füves cigire bazz
    de rohadtul megszívták mer 3 sikerült elkapnunk és ismerősökkel, barátokkal
    átrendeztük az arcukat egy kicsit
    nahát drukkolok a mociér'
  • erroris
    #121
    Aha..én is itt lakom!Ismerős a neved de nem tudom,hogy honnan...ha van msn-ed és ha gondolod megadhatod...talán találunk közös témát vagy multat:-)
  • Duddits
    #120
    Parkváros.
  • erroris
    #119
    Igen...te merre laksz?
  • Duddits
    #118
    Te is érdi vagy?
  • magus
    #117
    mindenfelekeppen hulye volt... ha kiordit akkor megijednek, ha fel, akkor hivjon rendorseget, ha meg nem a foldszinten lakik akkor esetleg felt hogy feldobalnak koveket az emeltre?
  • erroris
    #116
    Mik történnek itt Érden...
  • Duddits
    #115
    De figyelj! Ott lakik közvetlen a motorok mellett! Még látta is ahogy bejönnek, meg minden! Azért annyit megtudott volna tenni, hogy kimegy az teraszra (ami a földszintem van, mert csak 1 emeletes a ház), és kiállt egy jó nagyott! Egyből kijött volna a többi szomszéd!
  • Metwork
    #114
    Miért várod el egy idegentől, hogy szembeszálljon 3 emberrel a motorod miatt?
    Fordított esetben mit csináltál volna? Leugrasz az ablakból és szétrúgod a fejüket? Azt azért nemhiszem.