165
2004-es év hangja
  • gameplusz
    #165
    "Ez már a vég és nincs remény". Bár persze én hülye vagyok ehhez ^^
  • Super Mario
    #164
    Meghallgattam az albumot, jó lesz ez, csak szokni kell. De a borító, az borzalmas. Ez az arc...
  • Super Mario
    #163
    Most nézem a lemezeladási listát, és egyenlőre a 30. helyen áll, a 33. helyről jött fel. Remélem, hogy ez még csak a kezdet...
  • Super Mario
    #162
    No, megjelent az új albuma. Remélem, ez már nagyopbb siker lesz.
  • Super Mario
    #161
    Igen, de szerintem szebb lenne hosszú hajjal.
  • Mojlepque
    #160
    Na meg végre jó a frizurája
  • Super Mario
    #159
    Bizony, sokkal komolyabb lett. Érettebb gondolkodású, szebben énekel, és nem utolsó sorban emberségesebb. Nem felejtem el, hogy pár honappal a győzelme után, amikor Békéscsabán voltak turnézni, olyan nagyképűen viselkedett a színpadon, meg autogram osztásnál, de most sokkal kedvesebb.
  • Mojlepque
    #158
    Ma azért látszódott rajta, hogy mennyit fejlődött... ...nem hittem volna hogy ennyire komoly lett
  • Mojlepque
    #157
    Remélem sikeresebb lesz a 2. albuma mint az 1.
  • Super Mario
    #156
    Na, úgy tűnik, hogy mégsem adja fel, és 2006. márciusában megjelenteti a második albumát. Remélem, hogy sokkal nagyobb siker lesz, mint az első.
  • Super Mario
    #155
    Sajna... Pedig a Tóth Vera is megérdemelné a sikert. Ha nagyon rosszindulatú lennék, akkor azt mondanám, hogy Oláh Ibolya rajongóinak köszönheti, így lázadnak az ellen, hogy nem Ibolya nyert.
  • McGrady
    #154
    hát jah kb ígyvan
  • Super Mario
    #153
    Gáspár Laci is tiszta popot nyom. Persze, hogy népszerü, hisz az világszerte népszerü müfaj. Tóth Vera meg egy ilyen Cserháti Zsuzsás stílust nyom. Cserháti Zsuzsának (nyugodjon békében) is hiába volt áldott jó hangja, a stílus, amit nyomott, nem volt kelendő.
  • Mojlepque
    #152
    Jó de ő populáris népnyelvit nyom. És az megint más téma. Mert én meg arról beszéltem, ami megálná mindenhol a helyét
  • Super Mario
    #151
    Áh, nem hiszem! Oláh Ibolya sem discót nyom, és mégis népszerü volt az első albuma.
  • Mojlepque
    #150
    Amúgy ha vissza venne a nyögve-nyelős énekelésből akár talán lenne valami R 'n B féleség, vagy inkább csináljon olyan zenét mint a Rony vagy ki, és talán lesz jövedelme
  • McGrady
    #149
    énis ezt szajkózom h azt csinálják ami a népnek kell különben nemtudnák fizetni a rezsit :)
  • Mojlepque
    #148
    Hát végül is a Hooligans az mindigy egyedi számokkal jött elő a sötétből, de viszont ez az új albumuk, vagyis amit utoljára adtak ki, inkább populáris image lemez, ahogyan ők is fogalmazták. Egy kicsit Jessica Simpsonos, kicsit meg Rock 'n Roll.
    Bár megnézném Vera mit alkotna hasonló stílusra:D
  • McGrady
    #147
    a Hooligans
  • Mojlepque
    #146
    Mármint Veráék, vagy a Hooligans? Ugyanis Vera az nem is járta semedig a maga útját, hiszen eddig a Megasztrában is csak leginkább blues hangulatú zenéket énekelt el, a cd-jén meg jóformán meg csak átdolgozások vannak
  • McGrady
    #145
    jah, de amikor kezdték sokkal inkább a maguk útját járták mint most.
  • Mojlepque
    #144
    Hát de viszont épp azért élnek meg belőle mivel teljesen muzikális zenét alkotnak nem pedig macska nyikorgást
  • McGrady
    #143
    én nem mondom h szar.
    ismerem őket, tudom hogy tudnak zenélni, csak épp most olyan zenét csinálnak amiből meg tudnak élni.
  • Mojlepque
    #142
    Sztem a Hooligans zenéje is nagyon jó.Legalább is a szöveg, és a gitár nagyon tetszik belőle
  • McGrady
    #141
    hát igen...manapság aki igényes zenét akar csinálni annak fel kell készülni rá, hogy nehezen fog megélni belőle.
    pl. a P.Mobil zenekar vezetője (Schuster Lóránt) több mint 30 éve zenél a mobilban és ő maga mondta hogy egyszerűen kevés a pénze eből manapság nem lehet megélni.
    ezért a tehetségesebb zenészek pl. Hooligans (nem akarok flémet) azért jáccanak ilyen nyált mert csak ezt lehet eladni
  • Mojlepque
    #140
    De nem azt akartam hangsúlyozni hogy tanultam, hanem hogy megerősített tény, és ezért nem megy jól a biznisz (business) Verának
  • McGrady
    #139
    "Éppen most tanultam nemrég gazdasági órán hogy pont olyan terméket vagy szolgáltatást kell nyújtani amire van kereset, " - ezt tanulás nélkül is ki lehet következtetni :)
    egyébként igaz, azt kell nyújtani amit a nép akar...
  • Mojlepque
    #138
    Hát de viszont csinálthaja, ha nincs rá kereset. Éppen most tanultam nemrég gazdasági órán hogy pont olyan terméket vagy szolgáltatást kell nyújtani amire van kereset, de a diszkó, meg a funk elnyomja a Jazz-Blues-County és a népies jellegű zenéket
  • Super Mario
    #137
    Hát, ha szereti azt a stílust, akkor csinálja, csak jól!
  • Mojlepque
    #136
    Csak azért teszi, mert fogynak a blues, és a jazz kedvelői. Főleg hogy az övő átmegy R 'N B-be:(
  • Super Mario
    #135
    Gyerekek, Tóth Vera nem készíti a 2. albumát! Feladta, vagy mi van?
  • Super Mario
    #134
    Akkor sok sikert! :-)
  • Mojlepque
    #133
    Jaa és hozzáteszem, hogy aki legrégebb óta játszik valamilyen hangszeren folyamatosan, az a dobosunk.
  • Mojlepque
    #132
    Persze, hát eddig már 4 személyt felkértem, csak mivel még az én hangszereimhez kell várni picit, ezért úgy mond csak tényleg próbálni tudunk.
    Majd utánna születnek az igazi dalok
  • Super Mario
    #131
    SZerintem bevállalná. Kértél már fel valakit, hogy csatlakozzon?
  • Mojlepque
    #130
    Jó az igaz, de gondolom azért aki már 7 éve csinálja, az csak nem áll be egy majd hogy nem még kezdő zenekarba
    Legalább is elég kicsi az esélye
  • Super Mario
    #129
    Biztos, hogy van olyan, aki kb. 7 éves korában kezdett hegedülni tanulni, és tud már 7 éve és imádja.
  • Mojlepque
    #128
    Nagyrésze. De viszont én, vagyis mi minden evők vagyun kivéve kemény rock vagy valami hasonló ahhoz. De amőgy leginkább funky és diszkót hallgatunk
  • McGrady
    #127
    14-15?
    érdekes...nem lesz könnyű találni
    manapság a 14-15 évesek nagyrésze vagy divatrocker vagy discos
  • Mojlepque
    #126
    ahhoz kéne egy hegedűlni tudó 14-15 éves is.Ugyanis mi csak ilyen korúakkal foglalkozunk... ...ettől is várunk majd idővel kicsi hírnevet.