87
  • 12346
    #87
    ez jó volt:D
  • s1lkforrent
    #86
    Most azért, mert nem használom már négy éve az SG fórumát chatpótlékként, hadd ne legyek már kevesebb ember..
  • 12346
    #85
    ezt gyk hángérienül is plíz.
  • Zsoltika 007
    #84
    Na erről ennyit. LINK
  • Zsoltika 007
    #83
    Bár úgy lenne.
  • Caro
    #82
    Ez király, akinek tört windóza van, annak megy, akinek eredeti annak nem :D
    Ez megalol :)
    Visszatérve: ha ennek köszönhetően a linux részesedése tartósan(egy-két év) elérné a 10%-ot, az jelentené a windows korszak végét.
  • fawcet
    #81
    Nekem régebben dolgozott olyen helyen a rendszergazda ahol ládában kapta az összes frissítő cdket. És ezek nejlontasakban voltak. Minden létező MS progihoz be voltak rakva. És azt tapasztalta, hogy egy biztonsági frissítésnél le volt írva, hogy ezt javítják. Kifigyelte, hogy nemcsak azt javítják, hanem mást is titokban, aminek semmi köze nem volt az adott problémához. Szerinte csak azokat szabad felrakni amiről tudod hogy mire kell.
  • mrzool
    #80
    Szerintem nem az SG-n fogod meglelni a megoldást, hívd fel szépen az MS Magyarországot, tőlük biztosan több infót kaphatsz.
  • Cicero
    #79
    Tehát ha meglátogatok egy Microfostos oldalt akkor kitudják szűrni eredeti-e a winfos? :|||w
  • Imremagdi
    #78
    hogy kell átverni a cuccot? help

    [email protected]
  • szatigor
    #77
    A Sulinet akció keretében 2003 decemberében vettem a készüléket. Az készülékkel kapott CD-ket telepítettem. A mai napon a frissités során "érvénytelen termékazonosító kulcs" felirat jelent meg. Mit kell tennem, hogy hitelesíteni tudjam a Windows program CD-jét.
  • threeman
    #76
    szerintem nem izgul nagyon senki :)
  • threeman
    #75
    http://msdownload.netacademia.net/default.aspx Magyar letöltőközpontja az MS-nek, szabadon lehet szedni mindent, bár lehet nem frissítik olyan gyakran, és csak régebbi cuccok vannak...
  • birthba
    #74
    Ténleg vannak emberek, akik nem csak a szerviszpackeket rakják fel?

    Azokból meg ha nem lesz ingyenes, lesz majd illegális, ha védett, akkor majd lesz crackelt.
    Nem értem a nagy felhajtást.
  • Mike
    #73
    mitől van már megint ujreg szag?
  • bakterrier
    #72
    3. probálkozásra sikerült neki
  • JZO
    #71
    hehe tegnap este 10 perc alatt megtaláltam, hogyan kell átverni a rendszert, még törni sem kellett. Jöttek is lefele a peccsek.
  • bakterrier
    #70
    nem nyert, nem nincsen ott letiltva semmisem...
    meg fut is majdnem minden, ami meg nem annak nem is köll
  • creativehun
    #69
    szevasztok! Már megvan hozzá a törés ugyhogy ez nagyon rövid életü volt.mellesleg szerintem bakterrirnek is azt írta ki a rendszer amikor fellépett az updatre,hogy aktív x vezérlőket keres vagy valami ehhez hasonló baromság.Ez sok esetben azért van mert ha"véletlenül" nem jogtiszta a cucc akkor elállítja a letöltést.Nézd meg a következő helyen,hogy mi mvan beállítva:Vezélőpult/klassziku nézet/...felügyeleti eszközök....szolgáltatások.. a windosos bejegyzésnél nézdd meg,hogy el van e indítva vagy letiltódott.Ha szüksége indítsd el!!!!
  • BiroAndras
    #68
    "A következő lépés - ha eszerint a logika szerint haladunk - a gépeken állandó jelleggel telepített (pl. ROM-ba égetett) és folyamatosan a háttérben futó ellenőrző szoftverek lesznek..."

    Le vagy maradva. Ezt már évekkel ezelőtt kitalálták : Palladium/TCPA
  • bakterrier
    #67
    kipróbálom ezt az új csodát, csak azt nem tudom mi a lószart keszer már 25 perce "kis türelmet..." felírattal...
  • bakterrier
    #66
    semmi gond, az jön az új windows, és 50%-kal gyorsabb lesz mint, az xp, hihetetlen, még az xp-nél is gyorsabb, tudnak ezek valamit, egyre gyorsabb lesz a windows, és egyre gyorsabban futtatja az alkalmazásainkat
    ezekszerint az új windows lesz a világ leggyorsabb vírusa :D
  • bakterrier
    #65
    hmm, piaci verseny kiegyenlítése?
    ezek tényleg ennyire hülyének néznek mindenkit?
    microsoft,picai korrektség,biztonság,sőt világbéke, holnap veszek mégegy windowst :D
  • fapapi
    #64
    Szerintetek mennyi idő alatt fogják megcsinálni ehhez a hitelesítő programhoz a törést ???

    A vírusirtórol meg annyit hogy egy teljesen szűz gépre feltettem egy xp t es egy wines vírusirtót semmi más nem volt a gépen de már vírust jelzett.
    Vagy a boltban mar így adtak el a gépet hogy nesze van vírusod is, vagy maga a win XP egy vírus?
  • Máté008
    #63
    Nekem van már kb 3 éve egy eredeti Windowsom, de még a gépemen nem volt. :D Annyi, hogy az XP HOME. Akkor ha én most PRO-t használok, de beírom a HOME-hoz kapott keyt akkor az nekem jó lesz? Ha igen, ha nem akkor sem fogom azt használni! :D ,,|,,
  • Major
    #62
    Jobbban terjed a linux...(biztos)...de ez nem befolyásolja! => Azt nézzük hogy milyen nagy százalékban vannak az illegalális windows-ok.A felhasználóknak semmiből sem fog tartani, hogy mondjuk a többi illegláis program letöltések mellé 1-2 windows frissítés is beférjen...
  • Caro
    #61
    Ja...
    Ja...
    Ez épp olyan, mint hogy "kötelező" lesz az aktiválás...
    De nem baj, kívánom nekik, hogy sikerüljön, legalább lesz egy kis konkurencia.
  • arschsg
    #60
    eh, már 2 oldalt is találtam, ahol letölthetők a frissítések:

    http://droland.uw.hu/ ( http://droland.uw.hu/xp/xp2kb.htm )

    és: http://kuss2000.uw.hu ( http://kuss2000.uw.hu/xpafterfix.html )
  • geigermuller
    #59
    és ? nem leszarom.
  • s1lkforrent
    #58
    Az még haggyán, de mi lesz majd azokkal a szolgáltatásokkal, melyeket netről lehet elérni és használat alapján fizetsz értük?
    Totál kontroll ecsém.
  • s1lkforrent
    #57
    Csak nekem van olyan érzésem, hogy a legtöbb hozzászóló warezoló tizenéves?
  • Laci73
    #56
    Be kell valljam, zseniális. Így lehet egy hátrányból (állandó foltozgatás) egy komoly előnyt kicsikarni.

    Az "ötlet" ragadós lehet. Véleményem szerint pár éven belül elterjedhetnek majd azok a szoftverek, amelyek rendszeresen upgradeltetik, vagy ellenőriztetik magukat a Neten. A következő lépés - ha eszerint a logika szerint haladunk - a gépeken állandó jelleggel telepített (pl. ROM-ba égetett) és folyamatosan a háttérben futó ellenőrző szoftverek lesznek...
  • Equ
    #55
    megint magas hozzáértésedről tettél tanulságot, barátom... :))

    Legalább elolvasnád a cikket és megpróbálnád felfogni amit írnak... A biztonsági frissítések továbbra is mindenkinek ingyen elérhetőek akár warez akár nem... Csak a nem biztonsági frissítéseket szűrik meg, gyk. még példát is hozott a cikk, szja számoló stb..
  • Zsoltika 007
    #54
    Működőképes ps2 emulator tudtommal még nincs. Ami van az csak 1-2 játékot támogat.
  • threeman
    #53
    Virusbuster Professional
  • threeman
    #52
    még ha így is van, úgyis meg lehet majd kerülni :)
  • Imremagdi
    #51
    szerintem a magyart még nem aktiválták
  • threeman
    #50
    Ugyanúgy le lehet tölteni még mindig bármit.
    Van olyan opció, hogy ne legyen validating. Nem értem, hogy akkor mi ez.......
  • pemga
    #49
    A PS2 emulátorokat nem nézted véletlenül? Ebay-en olcsóért lehet kapni már megunt játékokat, de a konzol már drága. Linux (és win) alá van free emulátor, de nem tudom milyen teljesítményt tud magából kisajtolni. (Legalitáshoz pedig lehet selejtes PS2-esek kapni fillérekért, ha az IC-d megvan, akkor már legális az emulátor :)).
  • Imremagdi
    #48
    honnan lehet leszedni a Virusbuster Professionalt?