2299
FC Parma
  • gabber_saviola
    #2259
    nyomjál már pikcsört lécciköszi, mert kiváncsi a lelkem :D
  • Fyrex
    #2258
    jah és idén a "kome" lesz a mezsponzor
  • Fyrex
    #2257
    és Matteini és a miénk.
  • Fyrex
    #2256
    FT Parma 1 - 3 Juventus
  • 5w0rdf15h
    #2255

    UFFICIALE: Bernardo Corradi è del Parma
    UFFICIALE: McDonald Mariga al Parma
  • passatgt
    #2254
    Parma - Juventus

    Itt lehet nézni élőben 20:30-tól.
  • cwetka
    #2253
    Sziasztok!
    Tudna nekem segíteni abban, hogy hol tudnék fc parma mezt venni vagy rendelni?Az sem lenne baj ha lehetne nyomtatni a hátára!Előre is köszi
  • 9csöves9
    #2252
    „Ha nem kamatoztatom tapasztalatomat a Parmában – kezdte Ranieri – akkor most nem lennék itt. Ez az, amiért köszönetet kell mondanom a Ghirardinak és az összes olyan embernek, akik segítettek abban, hogy ismét Olaszországban dolgozhassak, továbbá a városnak is, hiszen a helyiek kellemes fogadtatásban részesítettek. Megtekintettem a csapat vasárnapi játékát, és most sokkal magabiztosabbnak tűnnek, tudják, hogy mit akarnak és azt is tudják, hogy ezt hogyan érhetik el. Di Carlo remek munkát végzett, remekül beépítette az új játékosokat a csapatba. Meg fogják nehezíteni a dolgunkat, hiszen vasárnap az extrémnek számító hőmérséklet ellenére is rendkívül jól játszottak és látván a délutáni mérkőzésüket, szerdán annál csak jobban futballozhatnak majd”
  • Fyrex
    #2251
    45' Parma 2 - 2 Catania

    AVANTI GYERÜNK FIÚK!!!
  • Fyrex
    #2250
    már nincs két óra, és megkezdjük a 2007/2008as szezont :) juhhí
  • Fyrex
    #2249
    akkor ezt megbeszéltük :D zseniális játékos volt, és sajnálom h nem látni mostanában
  • ForzaInter
    #2248
    igen, énis örülnék, sajnos nálunk max 5 számú csatár:(
  • Csesza
    #2247
    örülnék ha Recoba ide kerűlne, végre valahol játszana rendszeresen, és még követni is tudnám a további pályafutásást :)
  • ForzaInter
    #2246
    ugy néz ki Adriano-val nem sikerült megállapodnotok, és most Recobáért tettek ajánlatot szintén kölcösnbe szeretnétek, és álnátok fizujóból 650 ezer eurót.
  • Csesza
    #2245
    értem-értem, nincs is semmiféle gond csak én így vettem le az olyan dolgokat, hogy Adriano elment a süllyesztőbe stb.

    de persze, lehet, hogy az Inter útálatot is ide vettem, ami persze nem baj, mert minél többet útálják annál kevesebb divatlesz és a kevés ember több bajnoki és kupa címnek fog örűlni a jövőben is mint a többi szurker összességében :P

    nah, szervusz, nem is offolok tovább :XD
  • Fyrex
    #2244
    valamit valóban nemértessz vagy félreértessz Szabikám

    itt sosem volt kiutálva Adriano, Gilával van bajom a nagyképűsége miatt.

    lehet arra gondolsz mikor arról beszéltünk h kineveltük Adrianot és Crespot, aztán az utóbbi pár évben meg mentek a levesbe, és alig teljesítettek valamit, itt az interrel volt bajom

    ha egy játékos elmegy egy rivális klubba, nyilván nem lesz számomra szimpatikus, lásd Grella, aki nagyobb klubba megy sok szerencsét neki.. viszont ha úgy viselkedünk ellenünk egy mérkőzésen, ahogy nem érdemeljük meg, akkor jogosan van kifütyülve. de Adrianonál nem volt szó ilyesmiről.

    és ha ő visszatér és odateszi magát, valóban nem lesz vele gond, ha nem veszi félvállról ezt a kölcsönt.

    úgy ennyi voltam hirtelen :)
  • Csesza
    #2243
    jah már én is várom a vasárnapot :P
  • Csesza
    #2242
    nemértek dolgokat, nem is rosszindulatból kérdzek rá, hogy:

    érdekes, dolog hogy orrba-szájba szidjátok Adriano-t és amikor ott az esélye, hogy kölcsönadjuk nektek vagy valami ilyesmi, akkor tárt karokkal várjátok és ha netán jól fog játszani akkor meg ő lesz az "istencsászár"

    ez így kicsit elgondolkodtató -.-
    talán gondolkodni kéne a hirtelen tett kijelntések előtt...

    és ez nem csak rád vonatkozik természetesen, lehet félre is értem a dolgokat, csak pont most ebben a topikban van szó róla, mert nem csak te nyilvánítottad ki nemtetszésedet, és sztem azok is örülnének egy olyan játékosnak mint ő
  • Fyrex
    #2241
    Serie A - 1. forduló - August 26

    15:00 Parma ? - ? Catania

    jaj kezdődjön már :))
  • Fyrex
    #2240
    nem csalódok benne, ha tényleg visszatér és belead mindent

    meglátjuk
  • gabber_saviola
    #2239
    jaja nem kamázik, tényleg itt van:

    Parma: Si concretizza sogno Adriano?
    Sembra davvero ad un passo il ritorno del brasiliano Adriano al Parma.
    Il presidente degli emiliani Tommaso Ghirardi ha già parlato con Massimo Moratti, presidente dell’Inter per avere in prestito il giocatore.
    "Chiuso" da Suazo, secondo alcune indiscrezioni sembra che la trattativa possa andare in porto.
    A Milano sta per giungere intanto Gilmar Rinaldi, agente di Adriano che avrebbe già dato l`assenso. Adriano ha già militato nel Parma nelle stagioni 2002-03 e 2003-04, per un totale di 37 presenze in campionato con 23 reti.
  • Fyrex
    #2238
    :OOOOOO jöhet. ^^

    még Recobáról is szó van a lehetséges érkezők között
  • ForzaInter
    #2237
    Adriona kölcsönbe megy lehet hozzátok, állítólag állnátok 25% át a fizetésének.
  • 5w0rdf15h
    #2236
    :O nagy Grat most olvastam :)
  • fsgh
    #2235
    :o grat!
  • Fyrex
    #2234
    Trofeo Naranja kupa

    VALENCIA-PARMA 0-2
    Marcatori: 7’ Budan, 40’ st Morfeo
  • soma22
    #2233
    biztató az érkezhetnek lista
  • Fyrex
    #2232
    eddig összefoglalva az átigazolási szezon

    érkezett:
    Petr (p, Banik Ostrava), Pavarini (p, Siena), , D. Zenoni (c, Udinese), Falcone (d, Sampdoria), M. Rossi (d, Modena, f.p.), Savi (c, Monza f.p.), Morrone (c, Livorno), Reginaldo (a, Fiorentina)

    távozott:
    De Lucia (p, Livorno), Perna (d, Modena), Grella (c, Torino), Muslimovic (a, Udinese, f.p.), G. Rossi (a, Manchester Utd, f.p.), Kutuzov (a, Pisa), Bolano (c, Modena), Ferronetti (d, Udinese)

    érkezhetnek:
    Caserta (c, Catania), Ariatti (c, Atalanta), Delvecchio (c, Sampdoria), Amoruso (a, Reggina), Obinna (a, Chievo), S. Inzaghi (a, Lazio), Soncin (a, Ascoli)
  • Fyrex
    #2231
    nos sajnos idén csak 9,246 bérletesünk lesz, a tavalyi 12 ezerhez képest :(
  • Fyrex
    #2230
    gialloblu párma torta jobbvolna :P
  • gabber_saviola
    #2229
    nemgyerebe a hellokitti?
    szerintem tök aranyos pedig
  • Fyrex
    #2228
    :SDfasdasd köszönöm Gábor
  • gabber_saviola
    #2227
    boldog születésnapot Fájreksz

  • Fyrex
    #2226
    köszönöm :)
  • miki36
    #2225
    BSZ!
  • Fyrex
    #2224
    nos úgy néz ki Morfeo nem megy sehova, megmutatja a csapatnak h igazán tud küzdeni és játszani
  • Fyrex
    #2223
    Zaragoza 0-2 Parma
  • Fyrex
    #2222
    Recreativo Huelva - FC Parma 1-1 (büntetőkkel megnyertük)

    Új veterán kapusunk Pavarini nagyon jól mutatkozott be, és Di Carlo a csapatot is nagyon dícsérte.

    Ellenben fegyelmi okok miatt kizárták a keretből Morfeot, egyenlőre a két spanyol meccsre. Fel is ajánlottunk egy Morfeo-Brienza cserét a Palermonak.
  • Fyrex
    #2221
    Leigazoltuk Radek Petr-t a Banik Ostrava 20 éves cseh kapusát!
  • Fyrex
    #2220
    Megtörtént a Zenoni-Ferronetti csere.

    Érkezett még Pavarini a Sienától. A 33 éves kapus egy éves szerződést kapott.