108
Ki hogy szereti es miert?
  • PeeTeR
    #1
    szoval?
    ha beindul valamennyire en is leirom a velemenyem de egyenlore...
    ja es legyszi ne csak annyit irjatok, hogy "ekezettel" - "nelkule".
    vlami indokot is kernek
  • cyrus #2
    midigekezetnelkul merity sokal konyep irni mek a topiek is sokan szeretnek valamitnemjonek ra hoty envatyok a janos mer aszal a nefemel ekeszetel szogdamirni ertet
  • Metwork
    #3
    mit?
  • Ben C
    #4
    Ékezettel kéne, de szinte mindenki játszott / játszik valami internetes játékot ahol nem fogadja el a gép az ékezetes betűket, és ezert megszokjak hogy ekezet nelkul irnak.
  • Ben C
    #5
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDASDDDADSDDADS
  • DanielT
    #6
    Az ékezet nélküliség még IRC -n volt abszolút elfogadott kb 96 előtt, akkor aki ékezetezett hülyének nézték. Jellemzően technikai akadályai voltak amik mára eltűntek, így én is átszoktam ékezetre.
  • rezsofiz
    #7
    Hát amikor bekötötték a netem sokáig ékezet nélkül írtam, de aztán jobban megszerettem az ékezettel való írást, mert számomra átláthatóbb, érthetőbb.
  • gabber_saviola
    #8
  • LordVenom
    #9
    Nekem meg sem fordult ez a fejemben,mert egy éve van kb.gépem,és az ékezetesre szoktam rá egyből. Az ékezet nélküli irományokon mindig csodálkozom,de megértem,ha valaki évek alatt megszokta. Bár,nem lehet túl nehéz átszokni,ha valaki akarja...
  • szacsi
    #10
    ekezet nelkul, mert ugy jo. az ekezetes betukhoz ki kell nyujtani a ujjaimat. ja.
  • _Vegeta_
    #11
    Ekezet nelkul szoktam meg linux, irc miatt regesreg. Ezvan aki nem szereti ne pofazzon. :D
    Suliba kesz kinszenvedes volt tanulni gyorsirast, bar igyis a legjobb voltam az osztalyba.
    Bar azazigassag h ha ki akarok hangsulyozni vmit vagy siman ketertelmu a szo, akkor odanyulok az e'kezethez. :D
  • akyyy
    #12
    van már ilyne topic a gumiban:D ez is oda való:D de sztem close
  • ncswork
    #13
    legtöbb helyen nem lehet ékezeteket használni szal sux
  • alert
    #14
    Mi a helyzet az ékezetes domainekkel? Már működnek? Nem olyan rég láttam, hogy reklámozzák... de mondjuk egy külföldi a saját billentyűzetével hogyan ír be í ő stb betűket? :)
  • Iori
    #15
    ekezet nelkul, mret csak nincs magyar billem
  • Davidus
    #16
    ekezet nelkul hogy a sok kis nyunyoka felkapja a vizet
  • RelakSfromhome
    #17
    Ékezettel!

    Miért?

    Mert nem mindegy, hogy valami szárba, vagy szarba szökken
  • RelakSfromhome
    #18
    Egye'bke'nt meg aki nem szeret e'kezetekkel i'rni, tanulja meg haszna'lni a repu:lo" e'kezeteket :)
  • DannyBoy
    #19
    Ekezet nelkul szoktam irni, de ha valami kétértelmu, vagy nehéz szó, vagy közel van az ujjam az epp aktualis ekezetes betuhoz, akkor vagyok olyan joarc, h leutom. Eleg random modon tortenik nalam ez a gépelés dolog:D
  • Loál János #20
    Uncsy. :C
  • Falconer
    #21
    Miért kéne ezt gumiba rakni?
  • Falconer
    #22
    Vagy: kerek 500m fokabelet.
    Nem mindegy, hogy -főkábel vagy -fókabél
  • Sadist
    #23
    Ékezettel, mert ápolom a szép magyar nyelvet.
    [mer rendes]
  • Sadist
    #24
    Öhm, az nem főkábelt? :D
  • PyRex
    #25
    Bazzeg, én ezt olvastam:

    "Élvezettel, vagy anélkül"

    LOOOOOOOOOOOOOL :)

    (Ki hogy szereti es miert?) LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! :)
  • PeeTeR
    #26
  • akyyy
    #27
    kit hívnak tamásnak?:DDD
  • artschiatwork
    #28
    :DDDD
  • Aspyrin
    #29
    Kávét két cukorral + habbal, mert finom.
  • NEOreg3
    #30
    ékezet nékül számomra valamennyivel nehezebb, mert ha valamit gépelek akkor kapásból az ékezetekhez nyúlok és nem akarok azon gondolkodni, hogy most a fúrógépet úgy írjam-e hogy furogep
  • szanics
    #31
    ekezettel, vázzé! :DD
  • szanics
    #32
    Egy biztos: nem egyenlőre, hanem egyelőre... :PP
  • Mike
    #33
    otthon ékezet nélkül, mivel
    angol winXP-m van, angol billentyűzetem
    tudom, sznobság, de ez van
  • Lacc
    #34
    Mikor hogyan. Ha tudok ékezetet is irni, akkor szoktam, kivéve ha nagyon gyorsan akarok valamit :) Engem inkább az zavar, ha nem tudok hosszú i-t irni az angol billen, a többi ékezetes dolog nem nagyon érdekel.
  • szanics
    #35
    Viccen kívül: szerintem ékezettel. Tudom, hogy az interneten nagy divat ékezet nélkül írni, meg direkt hibásan - ezzel a lehetőséggel sajnos én is élek néha a fórumon -, pedig meg kellene tisztelni a nyelvünket azzal, hogy rendesen írunk.
    Most ez csöpögős meg minden, de tényleg így van.
  • Ahhoj
    #36
    ékezettel, úgy magyar a magyar ;)
  • Szuperkaraj
    #37
    ékezettel írok, az már más kérdés hogy gyakran hibázok és elírok dolgokat, de ékezettel szoktam meg, és ékezettel írok
  • 2XP
    #38
    Mindig ékezettel írtam, eszembe sem jutott anélkül. Az pedig elég gyenge kifogás, ha vki arra hivatkozi, h angol billentyűzete van. Nekem is volt 2 évig az első gépemhez, mégsem okozott gondot, pár nap alatt megjegyzed a betűk helyét, még ragasztgatni sem kell, egyedül az í,Í nem esik kézre, de ezek elég ritka betűk.
  • HUmanHunter
    #39
    van ahol ékezettel van ahol nélküle:)
    pl játékokban nemlehet ékezettel írni ott muszáj ékezet nélkül:)
  • gercse
    #40
    is-is ha sötét van akkor ékezet nélkül, ha látom a bill-t akkor ékezettel(ugyanis vakon nem megy még sajna)