53


meseszeru ingyenes rpg
  • haly123
    #53
    Helló mindenkinek, látom nem túlzottan aktív ez a fórum de az lenne a kérdésem hogy a rosal szerveren van e magyar guild, mer ott van 1 40-es iopom és szerintem egész jól haladok szóval nem szeretném abbahagyni. Ha mégsincs akkor megmondaná valaki hogy meik szerveren lenne érdemes újrakezdenem? Előre is kössz
  • StrikeOfTheFox
    #52
    Helló, ujra itt 102 es srammal, tolom a játékot minden nap és napi aktív vok,ha kell vkinek vmi segítség tőlem kérhet
  • regisztrálvavan
    #51
    kéne valaki aki viszonylag aktív és tudom vele tolni + tudna néha segiteni
  • regisztrálvavan
    #50
    hello valaki még tolja ezt a játékot?
    fát hogy lehet eladni jó áron?
    és ha vesz egy guild egy házat azzal mire megy?
  • StrikeOfTheFox
    #49
    Hali Shikán vok 45 ös IOP nevem Aron-Force, azt szeretném megkérdezni hogy mennyibe kerül az előfizetés 6 hóra.
  • StrikeOfTheFox
    #48
    Sziasztok, SHikán vagyok 38 as iop valaki van még shikán, van egy ró magyar guild is
  • yeloy
    #47
    Akár ratyi akár nem, lvl 100 lettem.:)
  • DarkHorSe
    #46
    legjobb
  • Bala10
    #45
    ratyi topik
  • DarkHorSe
    #44
    szereztem szep bannert is :o
  • yeloy
    #43
    Akkor hasznos lesz az adventurer bag amit kaptál.:)
    Apropó, aki jönni szeretne a Solar szerverre, keresse a Hungarise Betyárokat. Yeloye, Bloody-Water, Danifae, Bluefoxee karaktereket.
  • DarkHorSe
    #42
    Jaja!

    Megy kemenyen a favagas :D
  • yeloy
    #41
    Akkor te lennél Mamlasz? Azaz Mamlazs?:)
    Remélem jöttök még sokan újak!:)
  • DarkHorSe
    #40
    Most a solaron jatszom ott is van egy magyar guild, jo sok kezdovel
  • DarkHorSe
    #39
    Hello, rushu szerveren jatszom nemtom neven, valaki vegyen fel a God's Whip guildba :)
  • yeloy
    #38
    10-15 aktív emberke a Solaron is játszik.
  • StrikeOfTheFox
    #37
    Megjelent a Wakfu átküldjem?
  • StrikeOfTheFox
    #36
    UI.: Shikán van vki?
  • StrikeOfTheFox
    #35
    Hali! 3 éve játszom a dofuson csak nemtok egy vmit.
  • Hezw
    #34
    Néztem ezt a Wakfu-t is ez végül megjelent már? Vagy még csak bétatesztelés folyik?
  • Hezw
    #33
    Sziasztok!

    Miért mondják hogy ingyenes a játék amikor az ingyens verzióval kb. egy vicces demó az egész?

    Amúgy kipróbáltam egész tetszetős darab a játék, de vonakodok előfizetni rá :P
  • Ráf55
    #32
    Elnézést Dakroy elírtam a neved, helyesbítenék. :)
  • Ráf55
    #31
    Szia, Darkoy. Most láttuk Alival, hogy írtál.
    De irtam annó, hogy "irjon pm-t Kard-Harcos névre Rushu szerveren" aki szeretne játszani magyar guildban. Szóval vagy ezen a karakter neve keressél, v Api,Scytam. Ők is bevesznek.
    Illetve bárki aki akar jönni, szóljon bátran, de Dofuson, Rushu serveren keressetek. :)
  • dakroy
    #30
    aki játszik az írjon!!!! nagyon kell a segítség
  • dakroy
    #29
    Sziasztok!!!! Ráf még játszol? mert most keztem jó lenne segíteni:S ha tudnál én is játszokakkor a Rushun oké?
  • Dobronski
    #28
    Nekem nem jött be annyira...tört szeró van?
  • Ráf55
    #27
    Hali! Én már másfél éve vagyok fent dofuson (Rushu) de magyar alig van. :(
    Viszont már két lvl200-as magyar is van Rushun. :))

    Ha vki van Rushun magyar és szeretne egy kis magyar guildban lenni, irjon pm-t Kard-Harcos névre Rushu szerveren, mert én ott vok. :)
    Leaderünk: Xx-Ali-xX (2. magyar lvl200as) ő is szeretettel vár mindenkit :)

    Remélem lesztek páran. :)

    Sziasztok
  • Domike
    #26
    Jah van... én is most fizettem elő szintén francia szerverre
  • ayden
    #25
    van még valaki aki játszik vele? én most fizettem elő 1 évre jó kis francia serveren:)
  • ayden
    #24
    Egyszer akarok belépni erre nem karbatartásvan?
  • laca14
    #23
    LoL most nekem is ez jön be:S:S:S Pedig Tegnap ment a game:S:S:S
  • laca14
    #22
    Sztem töröld le az egészet és ted fel ujra:)
  • kopaszrobert
    #21
    Ha valaki tudja mi a baja a játéknál nállam amit leírtam akkor írjatok lécci...
  • laca14
    #20
    Hi:)
    Vaklaki még játszik a Dofus-al? És ha igen van guildja? És mi a neve?
  • kopaszrobert
    #19
    Amikor elindítom a játékot akkor előjön az betöltés de utánn kijüön a language file update és utánna kiírja hogy Error: Can't load language file. És nem tudom ezt miért jön elő.Ha tudjátok pls irjátok meg
  • Inquisitor
    #18
    Tőlünk jelenleg a PayPal működik, a Western Unionos átutalás, meg elvileg lesz (van?) telefonos előfizu.
  • Inquisitor
    #17
    Ja, nem írtam, de 6 vagy 12 hónapnál már kevesebb, mint 5 euro/hó, meg van ajándékcsomag, művészeti albummal egyben, ott is ólcsóbb.
  • Inquisitor
    #16
    5 euro/hónap , ha 3 hónapot fizetsz kártyával/PayPal-al. Ha átutalással fizetsz, vagy Western Unional, akkor azt hiszem valamivel több, mint 6 euro, de akkor lehet 1 hónapra is. Sőt, van SMS/telefonos verzió, ott országonként változó, 1-2-4 hetes kódot kapsz, persze ez is drágább. De minden verzióban a lególcsóbb MMORPG. Vagy szenved az ember az ingyenes részen, mint én :P
    Bár ismerek 8 magyra játékost, és abból 3-4 előfizető ...
  • Tatyla
    #15
    mennyi az elöfizetési dijja?
  • Inquisitor
    #14
    Dofus Arenat nem próbálta még valaki?