2654



FAQ

  • JaSoN HuNTeR #2654
    sziasztok.
    The Lord of the Rings, The Rise of the Witch-king hogyan tudjuk beállítani hogy ne dobjon ki szinkronizációs hibával ha moddolt mappon játszunk kb 20 perce? hamachi lan
    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2021.05.12. 20:23:51
  • hawkie22
    #2653
    Kb. fél órája szedtem le erröl az oldalról, szóval ez még mindenképpen él.
  • Krusade
    #2652
    https://forums.revora.net/topic/105190-bfme1bfme2rotwk-games-download-installation-guide/

    én is innen szedtem le nem olyan rég.
  • Omberha
    #2651
    Sziasztok! segítséget szeretnék kérni. több mint 4 napja próbálom letölteni a BFME 2 t, minden oldalról próbáltam már mindenféle opciókkal.. nem vagyok nagy zseni ezekhez a dolgokhoz. Valaki valahogyan tudna nekem segíteni? ismétlem minden oldalt ki próbáltam mindenféle képen. Milyen megoldást tudunk találni erre a problémára? win10 re kéne letölteni.
  • blackcaptain
    #2650
    Üdv! Játszik még valaki közületek az alapjátékkal? Ha esetleg csatlakozna 1-2 csata erejéig akkor írjatok bátran! GameRanger-en keresztül tudunk játszani. Email: [email protected]
  • zalrobto
    #2649
    Hello ezzel a progival megy win 10 64 biten köszönöm :)
  • Daermon
    #2648
    Nekem így se indult.
    Viszont ezzel meg simán megoldódott :)
    http://www.moddb.com/games/battle-for-middle-earth-ii/downloads/bfme-startup-fixxer
    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2018.05.01. 10:21:26
  • Htjet
    #2647
    Sziasztok!

    Nekem az alábbi linken található leírás alapján elindult:
    http://mattstard.com/windows-10-lord-of-the-rings-battle-for-middle-earth-ii-fix/
    Az a fontos, hogy mindképp kompatibilitási módban és rendszergazdaként kell indítani. A kompatibilitási mód pedig Windows XP Service Pack 3 legyen. Remélem , hogy tudtam segíteni.
  • Daermon
    #2646
    Pont ez a bajom, hogy azokon már túl vagyok. :D
    Az options.ini-s dolgokból kettőt is próbáltam, de nem megy.
  • Szerzetes89
    #2645
    Rákeresve több módot is javasolnak. Ha sikerült valamelyikkel, leírnád ide is?
  • Daermon
    #2644
    Hali!
    Valaki működésre tudta bírni a játékot win10 64biten?
  • karak91
    #2643
    Sziasztok régen játszottam Lord of the rings 2 vel,szivesen csatlakoznék a játékosokhoz mikor épp nem dolgozom 1-1 játékot lehetne tolni sima 1.0 verziom van magyaritással ha valaki felajállana az egyik szobában egy helyet örülnék :) a szoba adatait e-mail-ben ha elkülditek jolenne, [email protected] hamachi már telepitve!
  • SzuperOmega
    #2642
    Aki még játszik ezzel a játékkal, és szeretne mások ellen is, az jöjjön erre a hamachi szerverre! ;)

    Név: LotR BFME2 LAN
    Jelszó: 1234
  • Jakuza1
    #2641
    http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0&_nkw=The+Rise+of+the+Witch+King&_sacat=0&_from=R40
  • BorzTej
    #2640
    Sziasztok!

    A Harc középföldéért 2 boszorkánykirály felemelkedése c. játékot szeretném megvásárolni. Nem tudtok valami eldugott helyet ahol még kapható?? Használt is megfelel...
  • Tominho1022
    #2639
    Sziasztok! Akinek ez a hibaüzenet jön ki a magyarítás telepítésénél:
    Application Error

    Exception EOleSysError in module bfme2.exe at 000FB06D.
    Hiba az OLE beálltásjegyzék használata közben.

    Az futtassa rendszergazdaként a programot! Bejön!
  • Balazs15
    #2638
    császtok

    egy haverom oda adta a játékot és nem tudom feltelepiteni mert azt irja hogy a kod nem megfelelö ez hogy lehet egy eredeti játéknál???nevetséges...-_-
  • karak91
    #2637
    Üdv mindenkinek csináltam 1 uj hamachi szobát amin a The battle for middle earth 2 vel játszanánk 1.0 ás verzióval ez nagyon fontos!!Szoba: The battle for middle earth 2. Jelszó: battle, várok mindenkit aki játszani szeretne!!Gyertek ahányan vagytok,ha problémátok lenne,vagy esetleg valamien kérdésetek.erre az e-mail cimre kérném : [email protected]
  • blackcaptain
    #2636
    Sziasztok!

    Aki szeretne játszani hamachin és v1.0 verziója van (tehát az alap), az jöjjön:

    NÉV: BFME2 - v1.0

    Jelszó nincs!
  • Cypher7
    #2635
    Sziasztok!

    Nekem olyan kérdésem lenne, hogy elméletileg létezik két mód ami megoldja a Widescreen és a kamera zoom problémát:

    http://wsdb.crackerjackmack.com/software/battle-middle-earth-2-camera-fix

    Miután feltelepítem mind2 mod-ot két külön pancsikont hoz létre, de ugyebár csak egyet lehet indítani. :) Vagy ezek ilyen passzív mod-ok? Ha feltelepítem őket akkor automatikusan működik mind2?

    Azért vettem meg a játékot, mert haverokkal akarjuk majd tolni Online, régen más játékoknál csak akkor lehetett mod-okat használni ha mindenki használta őket. Ez ebben a játékban is így van?

    Köszi a válaszokat!

    Üdv!
  • Liio
    #2634
    Üdv,
    nekem olyan kérdésem lenne, hogy a BFME 2-ben is végig lehet járni a Szövetség útvonalát? (értsd.: BFME-ben volt Moria, Lórien stb.) Vagy ez a tartalom "kiveszett" már belőle?
  • Hunor88
    #2633
    Igen töltsd le a Witch Kinget, és akkor indulni fog, nekem is ugyanez volt a hiba, most már jó.
  • Hunor88
    #2632
    Adze!
    Nekem is ugyanez a bajom. Most azon gondolkozom, hogy ha egy patch-et rárakok, akkor elindul-e?
    Az 1.06-hoz valaki tudna adni egy CRACK-et?
  • Scharnhorst
    #2631
    Üdv!

    Olyan gondom lenne, hogy haverokkal szeretnék játszani, de állandóan azt írja ki 8-10 perc után, hogy Out of Synchronization. Az xp sp3-ra gyanakodtam majd egy win7-re való váltás időlegesen megoldódott de újra elkezdte ezt csinálni. Mitől lehet ez és hogy lehetne megoldani?
    Előre is köszi a válaszokat.
  • Narxis
    #2630
    Crackelni ha nem eredeti.
  • patrik00
    #2629
    helosztok. lenne egy olyan gondom hogy amikor elinditom a játékot akkor kiirja hogy Please insert the correct DVD-ROM,select OK and restart application. mit kell csinálnom?
  • Adze
    #2628
    Valaki más tudna segiteni???
  • Adze
    #2627
    Deeee!!!!
    game dat.
    A régi gépemen sokat játszottam vele!!!!!
  • BoneDragon
    #2626
    Nem crackelted meg!
  • Adze
    #2625
    Nekem hibát észlel és leáll!!:(
    Win 7-em van és azon hechelni kell ha jól tudom.
    Láttam már megoldást itt : http://en.kioskea.net/faq/3103-running-lords-of-the-rings-on-vista#installation
    Itt két options ini. fálj van, egy személy már anyit tudot mondani, hogy be kell valamelyik mappába tenni az egyiket de többet nem tudot!
    Végig probáltam és akkor is leáll!!!
    A kompatibilitást is probáltam!
    Valamit elnéztem, vagy az a baj,hogy nem eredeti verziom van!!
    ???????:(
  • Narxis
    #2624
    Mit kell ezen segíteni? 64biten is gond nélkül működött nálam.
  • Adze
    #2623
    Tudvalaki segiteni??????
  • Adze
    #2622
    Sziasztok!
    Olyanba kérném a segitségetek, hogy win 7-em, 64 bites van.
    És Szeretnék játszani ezzel a játékkal, csak lecseréltem az operácios rendszert!
    Láttam itt megoldást. de nem értem!!!
  • Narxis
    #2621
    Igen.
  • zpp0663
    #2620
    Rise of the Wich King is megszűnik?
  • zpp0663
    #2619
    Ez most komoly? O.o
  • Rage47
    #2618
    nézzétek meg a blizzardot, még mindig támogatja a starcraft 1-t
  • Béluska74
    #2617
    December 31-én megszűnik a bfme összes részének multiplayere.
  • zpp0663
    #2616
    Multiplayer*
    netet*
  • zpp0663
    #2615
    Sziasztok
    S.O.S.
    Elővettem a játékot kb 2-3 év után, feltettem ( eredeti ) és nem enged csatlakozni a muétiplayer szerókhoz.. Kiírja, hogy Unable to estabilish a connection with BFME II. Servers.. blabla ellenőrizzem a nete... ŐŐhm ilyenkor mi van????
    Él még egyáltalán az online része ennek a game-nek?
    S.O.S.