63
  • Istencsászár
    #1
    Diver: Deep Water Adventures is an underwater action simulation being created by Russian developer BiArt Studio. Our game section for this title is now online, offering a huge collection of officially released screenshots for download and online viewing, as well as two high-resolution movie trailers to show it in bubbly motion during a combined eight minutes of mostly in-game footage.

    Diver: Deep Water Adventures egy vízalatti akció szimulátor amit az orosz BiArt Studio készit. Képek videó
  • Istencsászár
    #2
    nagyon jó mókának igérkezik graf elég szép cápa meg ronda:D::D:D és félelmetes
  • cyrus #3
    ezmi ? búvárszimulátor ? :o
  • Aspyrin
    #4
    A játék honlapján kiderül, hogy ez egy 3d stratégia és fps ötvözete. Az összes feladat víz alatt játszódik, a képeket elnézve a cápák valóban félelmetesek :-D
  • Istencsászár
    #5
    ha nemir hozzá az ember infót az a baj hameg ir akkormeg nemsolvassák el:D:D lesdmeg a videót és kiderül
  • Laky
    #6
    VÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    nagyon kiráááály :DD
  • grebber
    #7
    Ez marha jól néz ki.KELLLL!!!!
  • Istencsászár
    #8
    lesz a cápa film adaptációja de az emelett nagyon szar:D:D:D ez nagyon ottvan a szeren.. hinárok közözz sötétbe uszkálni és kinéz egy cápa wááááááááá :D:D:D:D halál
  • ChevyG #9
    Deep Sea Tycoon? ehhez lesz hasonlo?
  • Istencsászár
    #10
    Lol tycoon szemétnek nézki szted? ott a videjó nézdmeg..
  • Istencsászár
    #11
    amugymeg nem ez "akció szimulátor"
  • Serpa
    #12
    mikor adják ki?
  • Serpa
    #13
    má tom.
  • grebber
    #14
    Megnéztem a videot van mit javitani,de mondjuk igy is jó lenne mert jobbra már nem csinálják meg.
  • forza milan
    #15
    mikor?
  • Montanosz
    #16
    kész az alpha verzió
  • Harly18
    #17
    Új videó jelent meg: http://www.gamestar.hu/downloads.php3?op=visit&lid=4404
  • Istencsászár
    #18
    k meglessük
  • Istencsászár
    #19
    Diver: Deep Water Adventures GOLD
  • CS@
    #20
    Királyos Oblivion óta ez az egyetlen játék, amit egész komoly reményekkel várok.
  • Istencsászár
    #21
    Sok-sok kép
  • Istencsászár
    #22
    Képek

    Nyári kánikulában élvezet bámulni a hűs, vízalatti képeket. Az orosz BiArt készíti a Diver: Deep Water Adventures című akció-kalandjátékot, mely 1.6 GHz processzort és GeForce 3 kártyát igényel, pixel shader támogatás mellett. Búvárszimulátorként is megemlítik a realizmusa miatt.


    Érdekesség, hogy merülés előtt el kell végeznünk egy tanfolyamot, majd miután megkaptuk a búvárengedélyt, vásárolnunk kell még felszerelést. Az élethűségre külön figyelmet fordítottak a fejlesztők. Minden küldetés valós helyszíneken játszódik! Kalandjátékokhoz illő, romantikus, izgalmas történet várja az érdeklődőket. A sztori itt olvasható katt , hasonlít picikét a Jessica Alba csinibabás Into the Blue-ra. Delfin 3D képernyővédő erre csobog katt . Download szekcióban hat kövér videó integet katt. A sellő és amazon keverék csaj neve Nicole. Ő a főhős barátnője.
  • grebber
    #23
    Franciáknál már 1.06-os patchnél vannak ,de angol megjelenés sehol:(
  • grebber
    #24
    Hm érdekesség nagy a game tetszési indexe az tuti :

    russian guy - crap
    german review - 69
    gamezone - 95

    Most szedtem le egy 18 perces ingame videót nekem nagyon tetszik a game!
    Rendes buvár oktatás van a trainingen eredeti videobejátszások vannak használati cuccokról.Nekem bejön az tuti!
  • CS@
    #25
    Jó ideje már, hogy ez az egyetlen játék, amihez még egész komoly reményeket fűzök, úgyhogy én is örülnék, ha már játszhatnék vele.
  • Istencsászár
    #26
    Kintvan az angol demo Diver: Deep Water Adventures - Demo
  • grebber
    #27
    Leszedtem a demót belenéztem tetszik.

    Erre itt a full is Diver.Deep.Water.Adventures-iND. És ugyanannyi mint a demó 100MB biztos a demóban csak le van tiltva pár cucc.
  • VRSDM
    #28
    warez-be a full az nekem nemjó és villog 2 perc, után :S
    valami megoldás valakitől?
  • solle
    #29
  • hykao #30
    Ezt most miért ide?
  • Harly18
    #31
    Nem valami biztató ez a 100 mb-os méret. Nem sok mai "jó" játéknak van ekkora mérete....Ezt is elrontották volna, mint az összes hasonló vizalatti játékot?! :(
  • lwb
    #32
    nálam is ez van. állítólag ez szándékos védelem. rendes törésre kell várni.
  • gabesz752
    #33
    Nálam is villog a kép :( pedig jó lenne a játék és AA-val meg AF-el szép a kép is
  • VRSDM
    #34
    mindenkinél villog :(
    majd valami javíáts :)
  • hykao #35
    nálam a demó nem villog...:)))
  • VRSDM
    #36
    mivelaztnemkellettörni :D
  • hykao #37
    Na ne mondd! :))) (tudom én azt...de a demót már mindenki kijátszotta???:O)
  • VRSDM
    #38
    most szedem csak le :D
  • gabesz752
    #39
    Felraktam a játékra a 1.06-os francia patchet. Így megy a játék és nem villog, de a menü felirata nem látszik :S és persze franciául van.
  • VRSDM
    #40
    félsiker :)