63
  • sedf
    #63
    Hello! Megmondanátok hogy hol szerezhetem meg a teljes játékot és az se baj ha vibrál a kép?
    THX
  • blackgamer
    #62
    az hogy Web Edition mit takar?
  • blackgamer
    #61
    jó meg minden, de igazából nem kötött le
  • jefferson83
    #60
    Meglesem :)
  • blackgamer
    #59
    kijött a Check dive demo, képek itt
  • Apus
    #58
    én játszom :)
    Ahol elakadtál, az nagyon egyszerű, bár én is fél napig kerestem. A bezárt ajtókkal nem kell semmit csinálni, ellenben van egy szint ahol van valami roncs meg rohadtsok doboz. Ússz közéjük, toljad szét és ott lesz az irat.
  • CaviaR
    #57
    Játszik még valaki ezzel? Szerintem tök jó!

    Elakadtam azon a pályán,a hol egy kettétört csatahajóból kell felhozni vmi iratot a Szuezi csatornánál. Kb a 6. pálya, vannak a hajóban tankok, teherautók motorok, stb.
    Nagyjából már tudom hol lehet a szoba, két bejárata van, de nem tudom kinyitni az egyik ajtót sem. Próbáltam C4-gyel, hegesztővel, de semmi. Tud valaki segíteni?
  • gery92
    #56
    valaki nem tudan segíteni hogy abban hogy mit kell csniánli a 2. pályán miután kinyírtam a cápákat és a búvárokat.Mert amikor vissza megyek nem írja hogy kész a küldetés hanem azt hogy keresekk kincseket a múzeumnak.
    de küldetéseknél azt írja hogy a 2 maco cápával csinálni valamit valami olyasmit ír hogy megkell őket gyógyitani de nem tudom hogyan kell valki segítsen!!
    előre is köszönöm
  • VRSDM
    #55
    olvass asszem sms-t vagy valamit hogy kapj feladatot és akkor meg lesz jelölve a hely ahova hajózni kell és ott merülhetsz majd ;)
  • bcrics
    #54
    miután elvégezted a tréninget hogy a fenébe kell lemerülni,az megvan hogx elhajózok ide-oda de nem tudok merülni!!
    mit kell még csinálni
  • grebber
    #53
    Mármint a crack honnan ?
    Picit olvass vissza!
  • Firerock
    #52
    honnan?
  • grebber
    #51
    Na van crack frankó RE4 után elkezdem tolni!
  • gabesz752
    #50
    Én most kezdtem el vele játszani és még csak az első küldetést csináltam, amikor felkellett hozni valami pipát, meg cdket, me egy táskát a barlangból, utána meg jól betámadtak a cápák.
    Jó kis játék, a méretéhez képest.
  • VRSDM
    #49
    nekem is már azzal fut, nincs is hibája semmi ;)
  • gabesz752
    #48
    Van működő crack a gamecopyworld.com-on az 1.06 english verzió.
    Szűz járékra felrakod és mehet is.
  • jefferson83
    #47
    Nálam 1.06 , nem villog a képernyő csak a Galapagos-szigeteknél nem tudok lemerülni, mert kivág az asztalra
  • VRSDM
    #46
    egy üzenetet kellett volna visszaolvasnod ...
  • Firerock
    #45
    áá elakattam
    hogy tudok olyan kertificsört szerezni hogy tuggyak fegyvert venni??
    jahh és remélem ennek a játéknak nincs eredetije xD
    szal megkérdezném hogy nincs e krekk hozáá?vagy vmi yo törés(látom elég aggasztó dolgok vannak pl. villogás)
  • VRSDM
    #44
    elvileg írtak pm-ben hogy vegyek fel messengerre egy formát és majd küld nekem jó krakkot!
    namármost felvettem de azóta sem fogadta el (vagy csak elveszett a sokszáz partner között :D)
  • grebber
    #43
    1.06-al továbbra is villog a game és látszik a menü felirata?
  • VRSDM
    #42
    őszintén? énsem értem
    a szürke keten belül van simán van fény van zoom van minden 100%os minőség néha elfogadja mint " quality image " néha meg nem :S :D
  • gabesz752
    #41
    az, de elakadtam a tréningnél...van fényképezős gyakorlat ott 3dobozt kell lefényképezni A B C a bnél meg a cnél kell használni a lámpát is meg a zoomot is ez megvan, de utána nem csinál semmit csak megy tovább az idő. Franciául semmit nem tudok, így csak tippelgettem.Ha valakinek sikerül szóljon.
  • VRSDM
    #40
    félsiker :)
  • gabesz752
    #39
    Felraktam a játékra a 1.06-os francia patchet. Így megy a játék és nem villog, de a menü felirata nem látszik :S és persze franciául van.
  • VRSDM
    #38
    most szedem csak le :D
  • hykao #37
    Na ne mondd! :))) (tudom én azt...de a demót már mindenki kijátszotta???:O)
  • VRSDM
    #36
    mivelaztnemkellettörni :D
  • hykao #35
    nálam a demó nem villog...:)))
  • VRSDM
    #34
    mindenkinél villog :(
    majd valami javíáts :)
  • gabesz752
    #33
    Nálam is villog a kép :( pedig jó lenne a játék és AA-val meg AF-el szép a kép is
  • lwb
    #32
    nálam is ez van. állítólag ez szándékos védelem. rendes törésre kell várni.
  • Harly18
    #31
    Nem valami biztató ez a 100 mb-os méret. Nem sok mai "jó" játéknak van ekkora mérete....Ezt is elrontották volna, mint az összes hasonló vizalatti játékot?! :(
  • hykao #30
    Ezt most miért ide?
  • solle
    #29
  • VRSDM
    #28
    warez-be a full az nekem nemjó és villog 2 perc, után :S
    valami megoldás valakitől?
  • grebber
    #27
    Leszedtem a demót belenéztem tetszik.

    Erre itt a full is Diver.Deep.Water.Adventures-iND. És ugyanannyi mint a demó 100MB biztos a demóban csak le van tiltva pár cucc.
  • Istencsászár
    #26
    Kintvan az angol demo Diver: Deep Water Adventures - Demo
  • CS@
    #25
    Jó ideje már, hogy ez az egyetlen játék, amihez még egész komoly reményeket fűzök, úgyhogy én is örülnék, ha már játszhatnék vele.
  • grebber
    #24
    Hm érdekesség nagy a game tetszési indexe az tuti :

    russian guy - crap
    german review - 69
    gamezone - 95

    Most szedtem le egy 18 perces ingame videót nekem nagyon tetszik a game!
    Rendes buvár oktatás van a trainingen eredeti videobejátszások vannak használati cuccokról.Nekem bejön az tuti!