17
  • Pintyőke
    #17
    Ize, ha tud esetleg valaki segiteni, megdobhatna egy meghivoval!
  • Pintyőke
    #16
    wiw.hu -t ismeri valaki? Az is ilyen lap...
  • rgranc
    #15
    SG, az első bekezdésben javítsátok már ki az Orku nevet Orkutra. Kétszer is (Orkut, Orkun) rosszul szerepel, a későbbi bekezdésekben már ok.
  • h4x0r
    #14
    En cigizek, de nem csinalom masok elott, csak ha explicite engedelyezik, keres nelkul. Ergo ez is alltalanositas :)
  • fawcet
    #13
    Annyit arról hogy mióta Magyarország is célállomás lett a drogszállításban, azóta nagyon romlott a közbiztonság. Ha egy ember hülyén gondolkodik drog nélkül, akkor droggal még hülyébb lesz. Liberálisnak nem annyit kéne jelenteni, hogy azt csinálsz amit akarsz mások éppségére való tekintett nélkül. Cigiseket én is elítélem, de ez túlzottan becsontosodott hogy megváltozzon ez a helyzet. De a drogok keményebb fajtái azért kelendőbbek mert jól érzik tőlük magukat az élvezői, és közben nem veszik észre hogy mit tesznek a családjukkal, vagy a kirabolt áldozatukkal. Erre megoldás az hogy elfogják és dutyba velük. De sajnos csak tüneti kezelés.
  • jefferson83
    #12
    Akkor én már ide veszem a dohányosokat is. Statisztikailag kimutatható, hogy a dohányosok sokkal gyakrabban betegek, gyakrabban kerülnek korházba és kezelik őket a TB-ből. Ergó az én zsebemből "veszi ki" a pénzt. A passzív dohányzás káros hatásairól most nem is beszélek. Szerintem nekik sincs joguk az én beleegyezésem nélkül az egészségemet károsítani. Az anyukás példa pedig nem téged igazol, mert láttál te már olyan csecsemőt aki mikor megszületett már drogfüggő volt? Elhiheted nem egy szép élet várt rá! Mindezek ellenére liberálisnak tartom magam,de nem hülyének!
  • h4x0r
    #11
    "LÉGY LIBERÁLIS !!!"
    Inkabb intelligens lennek, ha nem gond :)))) (booeee, de nagykepu vagyok)
  • Ninju
    #10
    "2.: A drogosok nagy számban antiszociálisak, a társadalom alja és juttatásokból él..."

    Neked persze sokkal szélesebb a látóköröd mi?

    "A fű más tészta..."
    Miért más? Az is kábítószer.
  • maozedong
    #9
    lál lassan az sg-t is becsukhatják :o
  • smv
    #8
    £o£, mennyi idős vagy? 14? Az a sikk, hogy hű elszívunk egy füves cigit? Vagy próbáljunk ki mást is? Neeem, kérlekszépen ez nem olyan dolog amit mindenki eldönthet magának, hogy ő most akarja-e vagy sem, 18 éven alul pedig FŐLEG nem.
    Részemről pedig a liberalitás helyett inkább mélyen elitélem a drogosokat, és szívből kívánom nekik, hogy legyen a hülyeségük a vesztük. Talán egy jobb jövő elé néznénk.
  • fie
    #7
    Hát nem egészen. A kismama a gyerek "hatása" alatt, illetve "nem hatása" alatt nem követ el hülyeséget mások kárára. - szerintem nem jó hasonlat.

    2.: A drogosok nagy számban antiszociálisak, a társadalom alja és juttatásokból él. A leszokáshoz pedig TB pénzből kapja a segítséget, amit másra is lehetne fordítani.

    A fű más tészta, arról könnyebb leszokni, viszont egyben lehet urgódeszka gyenge embereknek.

    De ha lesz gyereked, akkor majd másképp állsz hozzá a témához.

    [off]
  • Antifasiszta
    #6
    elég szomorú hogy üldözik ezeket a drogosokat. mindenkinek joga van at csinálni a saját életével/szervezetével amit akar! van egy 1 hónapos kisanyuka aki terhes majd ő eldönti, hogy megtartja vagy sem! van egy füves srác aki egy éve nyomja a füvet, majd ő eldönti hogy füvezik-e tovább vagy semm. ő dolga, LÉGY LIBERÁLIS !!!
  • akyyy
    #5
    csupán az a divat hogy ami jól megy, ócsárolni kell : \
  • FTeR
    #4
    semmi extra. túl nagy lett a kudli. ugyan olyan monopol betegségben szenved mint az m$.

    btw, fúúúj títcsukbő,títcsukbő!!!
  • h4x0r
    #3
    Mi van a vilaggal? Tobbet szidjak mar a Google-t, mint az MS-t. Remelem, nem az van a dolgok mogott, hogy a Googlet egyesek megbuktassak :)
  • xnorbix
    #2
    Meg az internetet is...
  • Luminas
    #1
    Úr Isten, tiltsák be a google-t!
    lol...