684

  • ThugEdge
    #85
    próbáld ezt nem vagy egyedül:
    jaapie18 - tried loading the game, alt n tab to desktop and load task manager, right click GettingUp.exe in process list and select processor affinity, then untick one of the cores?
    nekem mondjuk nincs ilyen gondom
  • mad mind
    #84
    Nálam kurva gyors a gém. Mindenki cikázik, nem lehet elolvasni a szövegeket, mert egy pillanat alatt lekapja, ha megmozdítom a csákót kifut a világból egytized másodperc alatt. Mivel lehet emberi sebességre lassítani?
  • quack
    #83
    én most a 3. "állomás" első pályáján bénázok... legyakok pár genyót lefestek 3db ilyen ...33 graffitit, kiugrok a keritesen túlra,ott felmaszok vhova lefestek egyet, aztan meg egyet ahol neha a kamera elkezd figyelni, de ha kimegyek az utca közepére akkor egyből gémóver....
  • mucsácsó
    #82
    hát nemtom....nekem nem jön annyira be a game, meg szörnyűűűű amennyit tölt nálam....percek...még egy rohadt pályát betölt, és falramászok:S:S
    ezen kívül a grafika sem a legjobb...én aszondom maradhatott volna még pár hónapig a fejlesztők keze között...
  • _Atti_
    #81
    hát nem is a rajzaira értettem hanem hogy mit emberkedik ott(de biztos megváltozik majd) :D
    toy nekem nem azt jelenti hogy nem ismert vagy nem rajzol jól hanem azt ahogy nincs tisztában alapvető dolgokkal..
    hogy bizony szép igényes rajzokat nem fedünk le ócska throwupokkal :P

    Amúgy tetszik a játék, a hosszú töltésen kívül nincs gondom semmivel..odafigyeltek.
  • Csuhai G
    #80
    Valaki tudna segíteni? Ott tartok, hogy 2 metró között kell megfestenem 2 grafitit egy falra. megfestettem mind a kettőt, de most nemtudom, hogy hova kell menni/ mit kell csinálni!
  • ThugEdge
    #79
    valaki a szakemberek közül nem dobna össze vmi faszájos bannert?
  • ThugEdge
    #78
    hát őőő,nemtom esetleg te festettél vmikor-értsd legálisan(muhahaha)
    akkor tudod,hogy senki nem születik kingnek,előszőr mindenki toy,akármilyen jól is rajzoljon
    a toy nem csak attól toy,hogy szar képeket fest,hanem még nincs szegénynek semmi fame-e
    gondolom mi leszünk majd a város kingjei
  • quack
    #77
    wáá marha nagy núb vagyok nem fekszik ez nekem h semmi bealllitast nemtok konfiguralni :)
    az inventoryban hogy lehet elővenni azokat a cuccokat amik pl. "északkkeleten" vannak? (a matricak pl) ...mert ami "északon, délen, nyugaton, kelten" van azokat wasd-vel előtoom hozni
  • _Atti_
    #76
    Eh..mi ez toyképző sim? ott tartok hogy lekrosszolták a hátam..hát meg is érdemelte ez a trane:D remélem sürgősen megváltozik majd mert ez elég gáz:D
  • quack
    #75
    ez is sikerult kozben
  • quack
    #74
    es azt hogy kell amiko lemaszok oda ahol egy csavot kell verni de nem üt vissza es ott "time for an insult. quickly tap toward him twice and mpress mb1 to stun" ?
  • quack
    #73
    na jolvan mar hulye vagyok magatol atvaltotta...
  • ThugEdge
    #72
    Ha ez segít:
    Edit: Actually, if you edit file default_pc.cfg in \installdir\engine and alter resolution line to res = 1280, game runs 1280x1024, but can't get current game to use that res, only a new game works @ 1280. Oh well
  • quack
    #71
    faszom már, én is ezzel bénázok hogy hogyan lehetne az inventoryban kiválasztani amit akarok keyboarddal...grafot allitani nem lehet, felbontast max 1024-ig, billkiosztast allitani szinten nem lehet
    egyebkent jonak tunik de a kurva eletbe mar h ennyit nem birnak atirni a ps valtozaton
  • ThugEdge
    #70
    hát én gamepadal tolom,de mindenesetre ott úgy van,hogy előszőr is tageld vagy stickerezd meg a zsaruk buszát aszem 8x és utána jöhet a láncos lakat,de ott nem kell külön kiválasztani a menüből,mint a matricát vagy a filcet csak simán a használ gomb aszem,nemtom hogy van a billentyűzet kiosztás

    egyébként:
    ez a gém megöl!
    isten,nemtok rá mást mondani,bár még csak a fosi throw-upokat nyomom,de gondolom még istenebb lesz amikor jönnek a jó kis metro wild style burner stuffok
  • Csuhai G
    #69
    Császtok!

    Nagyon tetszik a játék de lenne 1 problémám. A második pályán van 1 olyan rész, ahol egy lakattal bezárt kapuról le kell verni a lakatot. Jobb oldalt hátul a sarokban ott van egy vaseszköz (nem tudtam hirtelen jobb nevet), de nem tudom, hogy hogyan kell elővenni, hogy leüssem vele a lakatot! :(

    Valaki segítene?

    Előre is THX!
  • ThugEdge
    #68
    hát igen,a graffiti is már-már eléri az "üzletet lehet belőle csinálni" stintet,mint általában a hiphop,de a graffiti mivolta miatt mindig is megtud maradni underground szintű művészetnek
    persze a hiphop minden ágában él még az ug,de sztem ez talán az az ága amiben leginkább
  • abonyitomz
    #67
    HELP!!

    legeslegelején vagyok egy sráccal kell verekedni de hiába püfölöm 20 perce , nem történik semmi!

    PLZ HELP!
  • _Atti_
    #66
    jah egy lyen játéknak egyáltalán nem rossz. Attól féltem valami erőltetett akármi lesz, egy nagyobb reklám a montananak meg eckonak stb, de amit olvastam szerintem biztos igényes lett a stuff..
  • mucsácsó
    #65
    énis szedem, kíváncsi vagyok rá :D
    átlagban 8.0-öt kapott a game...szóval 80%, ami nem lehet olyan rossz azért :)
  • _Atti_
    #64
    Na erre kiváncsi vagyok..szerintem bíztató a gamespot reviewje alapján..
  • ThugEdge
    #63
    nemtom még nem vettem meg:)de gondolom aki eleve utálja a graffitit annak úgysem fog tetszeni,egyébiránt gamespot 8.4-et adott rá,azé annyira nem lehet crappy:)persze nem kell erre adni de hát ez is csak egy mutató
  • dardevil
    #62
    Nekem ezzel elindult!
  • Zzozzo
    #61
    Honann lehet letölteni azt a cracket amivel el is indul a game?
  • Csuhai G
    #60
    Véleményt!! :)
  • gamerman01
    #59
    Honnan lehet megszerezni ezt a CRACKFixet?
  • ThugEdge
    #58
    nemtom sztem lehet kell
  • gamerman01
    #57
    A játék CRACKFIx NÉLKül IS SiMÁN MEGY VAGY KELL HOZZÁ??

    PLEASE ÍRJA LE VALAKI A KÉRDÉSEMRE A VÁLASZT!

    THX!

  • gamerman01
    #56

    Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure (c) Atari *CRACKFIX*
    Date
    2006-02-16

    Group
    DEVIANCE

    Section
    PC Game ISOs

    Nuked
    no


    Official Site
    none

    Review
    none

    Save NFO
    click here

    Hits
    1599



    Ez mit javít???
  • dardevil
    #55
    Köszi már elindult.

  • ThugEdge
    #54
    Az Ausztrálok úgy tűnik véresen komolyan vették a Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure "brutális" megvalósítását és még a boltokba kerülés elött bannolták, azaz kitiltották az alkotást. Az indoklás szerint a graffiti tippek és a verekedések negatív példát állíthatnak a fiatalok elé. Nos, biztos igazuk van, amit a monitoron látnak a gyerekek azt biztos utánozzák majd...

    MUAHHAAA...számalom a köbön
  • ThugEdge
    #53
    alap ...CREW FOR LIFE
  • dardevil
    #52
    Nekem nem indul el - hiába crak-keltem - fekete villanás és kész.
    Akinek elindult írja már le hogyan csinálta.
    Köszi !
  • Seth
    #51
    No mehetünk spriccűni a falra tesó....:)
  • ThugEdge
    #50
    ha valaki tud egy jó kis winfos tapétát hozzá linkelje má ide me az a gáz,hogy láma mód elbasztam a hivatalos oldalon a születési dátum megadást és azóta nem enged be a kis köcsög:))gondolom ott vannak
  • Csuhai G
    #49
    Juhhééé!!
  • ThugEdge
    #48
    PC Game ISOs Marc Ecko's Getting Up: Contents Under Pressure (c) Atari DEVIANCE

    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    YESSSSSSSSSSSSS
  • ThugEdge
    #47
    áháháháá
    amig itt fosoltam és nézelődtem más oldalakon de be is írtad az okosságot
  • ThugEdge
    #46
    na ez sztem héten meglesz,reméljük,már naon várom