684

  • Evin
    #684
    Fura. Nekem tökéletesen megy. (7100)
  • ChuckyHUN
    #683
    Menni megy, csak fel van gyorsulva mint állat... Még mini imageval megpróbálom mert a hangulata tetszene is...
  • Evin
    #682
    Miért ne menne?!
  • ChuckyHUN
    #681
    Win7 alatt megy?
  • SzAbbbbI
    #680
    Már várom nagyon a magyarosiitást.. :D Az a tervem, hogy most iigy kb. harmadjára végigjátszom, megpróbálom 100%-osan végigjátszani.. szal összes mellék küldetést, összes graffitit tökéletesre megcsinálni és mindent megtalálni.. (iPod stb.) :D Van aki már próbálkozott ezzel?
  • ricsa008
    #679
    a billentyűzetet nem lehet valahogy állítani ? mer ezt a WASD -t nagyon rühellem
  • nightvison
    #678
    A lehető legtöbb hibát próbáljuk összegyűjteni!
    Nem tart, már sokáig
  • ricsa008
    #677
    okés
    köszi az infót
  • Evin
    #676
    Ha megfeleltél a feltételeknek, akkor erre nem tudok mit mondani.
    De van olyan belsős infóm, hogy a magyarítás nincs még kiadásra összerakva, szóval még szólhatnak. Valószínűleg ez max a hét végig bekövetkezik.
  • ricsa008
    #675
    az gáz
    pedig lassan 2 hete van kint a felhívás NightVision oldalán én is jelentkeztem de nem kaptam választ :(
  • Evin
    #674
    Lassan vége?! Tudtommal még el sem kezdődött. Még most keresik a tesztelőket!
  • ricsa008
    #673
    jöhetne már a fordítás :( már lassan vége a tesztelési időszaknak
  • shark11
    #672
    hello!
    ma újra elkezdtem játszani a játékkal, de nagyon az elején elakadtam még amikor bunyózni kell ott amikor a csávó nem nagyon üt vissza és azt írja, hogy Time for an insult. Quickly tap toward him twice, and then PRESS MOUSE 1 to stun him
    mert vagy egy órájig püfföltem minden féleképpen de nem tudok tovább jutni
    pedig régebben sikerült csak már nem emlékszem, hogy itt mit is kéne
    (régebben is sajna csak a graff versenyig jutottam amikor a másik csávóval lelógatnak egy-egy kötélen és graffelni kell csak ott meg mindig túl lassú voltam XD)
    pl help
  • Evin
    #671
    Én nem vagyok egyik csapat tagja sem, de külön sem fordítom. Írtam, hogy ha más nem fordítja, akkor esetleg megcsinálom. De mivel csinálják, én nem fogom.
  • SzAbbbbI
    #670
    Evin, tán teis ebben a csapatban tevékenykedsz? Vagy te külön egyedül csinálod?
  • SzAbbbbI
    #669
    [Link]
  • Evin
    #668
    Magyarítás lesz, ha kész lesz. Időpont nincs.
    Filmről én nem hallottam.
  • SzAbbbbI
    #667
    Hali.
    Hatalmas játék!
    Nincs valakinek valami friss infója arról, hogy lessz-e valamikor magyarositás a játékhoz?
    Hallottam valami olyasmit, hogy késziitenek filmet a Getting Up-ról. Tud erről valaki valamit?
  • LaCz
    #666
    Hali! Nagyon tetszik a game de van pár bajom:
    1. A crack (DEViANCE) minden 2. pályán lefagy. Vmi üzenettel hogy olyanhoz nyúlna amit nem szabad neki.
    2. A trial cucc 11 percenként kidob
    3. A trial cucc csak 1 órás
    4. Ez a legnagyobb problémám: Nem találok a DEViANCE-sen kívül más crackat! VALAKI ADJON EGYET PLZ PLZ PLZ PLZ!:(
  • balrog20
    #665
    és metty ha vagy sw-n akkor csekk: http://www.stylewars.hu/sw_player.php?pass=4&v=4&nev=LaB01
  • balrog20
    #664
    jee :D én is nyomom igaziba sde jáccani is kell valamivel :D:D
  • CJofthegod
    #663
    Evin ha van hozzá szerkesztő vagy könnyű fordítani és szívesen segítek vagy folytatom a félbemaradt munkát.....
  • Evin
    #662
    Most más játékot fordítok, de ha senki sem csinálja akkor sem, mikorra ezekkel végzek, én megcsinálom a fordítást. Várhatóan még az idén.
  • Metty
    #661
    Én már nem jáccok ilyenekkel...én már igaziba nyomom
  • ricsa008
    #660
    nekem is lenne
  • balrog20
    #659
    Magyarítás nincs hozzá (és szerintem nem is lesz). Én annyit tudok hogy valaki már elkezdte és jórészt meg is csinálta de abbahagyta. (Állítólag erre a játékra már nincs igény...pedig nekem igényem van rá! :D)
  • sharpwrz
    #658
    Sziasztok!
    Magyarítást honnan tudom letölteni?
  • lmarko
    #657
    valaki nem tudja hogy lehetne lelassítani a játékot, mert 4200-es procival, és 2gb rammal jáchatatlanul gyors!
  • lmarko
    #656
    nekem is ez van, pedig rohadt jó játék
  • Louis the Duck
    #655
    Srácok! Segítsetek! honnan tudom meg rendelni a játékot? mert nem akarom le tölteni...
  • Yosimicu
    #654
    Marc Ecko tagged air force one !

    $TILL--FReE
  • balrog20
    #653
    bakker csináljanak már egy második részt!!! abba már Trane írná alá a blackbookodatv legalább arról a beígért filmről mondanának vmit!!! na mind1 kell 2. rész és kész! :D
  • balrog20
    #652
    áh sztem still free-s pulcsi vmi limitált lehetett...v csak ecko bácsinak van olyan :) sztetek Mo.-n lehetne kapni!?
  • Yosimicu
    #651
    Guys most nyomtam végig 100%-osra szal minden páyát vagy 2x-3x. És fáy a SZÍVEM!!!! A vigyor és a sírás között vanaglik az arcom. Rég nyomtam iyen tuti gémet grafika-történet-stílus minden perfect az irányítás kifeyezetten kényelmes hiába konzolról van átírva. Nem akarnak 2. részt csinálni? Yah és lehez kapni valahol ilyen STILL FREE pulcsit?
  • karajev
    #650
    helo! honnan tudok cracket letölteni mert ami volt z szar! előre is kösz! csá
  • balrog20
    #649
    amúgy a megfilmesítéssel mi van?? mert az MTV Films állítólag megvette a jogokat. Tud valaki erről valamit? És én még elfogadnák egy 2. részt is amúgy! :DD
  • balrog20
    #648
    amúgy ami képet beraktál ott azt kell csinálni h úgy állsz ahogy a képen és ráugrasz a piros hálóra, megnyomod mégegyszer az ugrást, így elrugaszkodsz a faltól és Trane megfogja a rudat.
  • krisz267
    #647
    ÉN NEM TOM IRÁNYITANI VAN A GÉPENMBE A 3500PROCI1GIGA RAM ATI RADEO X 1650ES VIDEOKÁRTYA ÉS NEM TOM IRÁNYITANI MER GYORSAN MEGY AZ EMBER CSAK KICSIT MEG NYOMOM ÉS NEM BIROK SEMITCSINÁLNI
  • AtiRadish
    #646
    Mindegy mar, beirtam a palyaleptetes cheatet =.=, de azert koszi a segitseget.
  • Carp Hunter
    #645
    én is nehezen találtam meg, de figyelj: mászol ameddig csak tudsz és aztán szemben állsz a szürke fallal, annak a jobb szélére rá lehet ugrani, onnan pedig már menni fog, mert vált a kamera