39
  • winnie
    #39
    ingyen? elég csúnya lenne, ha pénzért töltené le valaki. torrentkereső és kész. google. légy kreatív.
  • laci1993
    #38
    hali nem tudjátok hogy le lehet tölteni a netről a filmet INGYEN és ha igen akkor honnan?????????

  • Viasztestek fan
    #37
    ja és ez a kép róla: LOOOOOOOOOOLLLLL
  • Viasztestek fan
    #36
    Nekem tetszett a film:))) sőt egyik kedvencem:)
    az igaz hogy Paris Hilton helyett kereshettek volna egy másik,jobb színésznőt...sőt:
    Lenne egy kérdésem: Miért akaták ennyire belerakni ebbe a filmbe?? és egyáltalán ki akarta??...ettől független nekem bejött, szeretem az öldöklős filmeket:))
  • Robicsek
    #35

    égnek áll tőle a hajam
  • Robicsek
    #34
    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
  • Robicsek
    #33
    ez paris hilton
  • Robicsek
    #32
    LOOOL
  • Harly18
    #31
    Egyszeri megnézéshez szerintem jó film, a szinészek nem nagy számok, de van egy- két jó jelenet, főleg amikor a végén a viaszból készült ház elolvad...
  • winnie
    #30
    használd a google-t
  • Robicsek
    #29
    PAris hilton az az aki a fekával ill. a fekete csávóval kefélt a filmben?
  • Lyric
    #28
    Én úgy hallottam hogy a Hilton csemete baromi gyengén szerepel a filmben. Bár amúgyis... Volt az egyik hogyan készült: A Viasztestek-ben, hogy nagyban sminkelték, tiszta kóma volt a nő, és meglátott egy baromi pici bogarat a lábán és elkezdett sikítozni, hogy jaj de csúnya.. na ott volt az, hogy égnek állt a hajam
  • onimusha
    #27
    én budget say-en megnéztem az benne a legjobb, hogy paris hilton fején a killer átdöf egy vasrudat
  • winnie
    #26
    csinalj:) ha alapbol nm jon b a tinihorror mufaj, akkor hagyd, de mint minden mufajban, itt is van jobb es rosszabb film.
  • Esrohnoil
    #25
    Mi ez a szar???
    Elmegyek filmrendezőnek.
    Ilyen filmet ilyen szereplőkkel én is tudok csinálni...
    Az is hülye aki le akarja szedni az előzetest. :D
  • LowEnd
    #24
    Jaja.... tudna annyit fizetni, hogy még mosolyogjak is közben
  • Lenny
    #23
    Irritáló és beképzelt egy ribi az tuti de nem kéne kétszer kérnie...
  • Sub
    #22
    itt a pont...
  • Fiok
    #21
    Hát igen,mi tagadás Paris tényleg nem a legszebb a világon,de a célját elérte,mert ti is csak róla beszéltek...
  • onimusha
    #20
  • Trevize1987
    #19
    Paris Hilton Holywood kurvája...de kaphat egy esélyt ő is...
  • Yv@n
    #18
    So true :)
  • immovable
    #17
  • sweech
    #16
    fején egy papírzacskóval
  • Alfa Of NS
    #15
    Paris Hilton csak ARRA valo
  • Nethyrrea
    #14
    te még ezek után le akarod szedni az előzetest...?
  • Seaweed
    #13
    Viszont Elisha Cuthbert az nagyon rendbenvan
  • Seaweed
    #12
    De gazdag, es a segget mutogatja allandoan..ez epp eleg ahhoz hogy az agymosott nyugati bulvarsajto es olvasoik allandoan rola aradozzanak!
    Amugy szerintem ez egy tipukus rüfke..aki vagy dugva vagy sehogy se letjogosult!
  • sweech
    #11
    az a paris hilton k...vára unszimpatikus
  •  eX
    #10
    nem tudom leszedni a filmelőzetest!
    Folyton kattintok a linkre de nem! aszondja hogy az az ftp.sg.hu nem elérhető!
    Tudtok valami gyógyírt?
  • SZEG007
    #9
    hát bizony nem egy szépség szegényke
  • Voltan
    #8
    Paris Hilton "rajongóknak" ajánlom a South Park 812-es epizódját. Jól megkapja ott a magáét a kis csitri. He-he.
  • Nyiri
    #7
    ...szivlapattal [leutni] es...
  • Nyiri
    #6
    Paris Hilton-t ha meglatom egy kepen az jut eszembe hogy egy szivlapattal es bedobni a Bates hotel mocsaraba. Istentelenul irritalo egy "no". Jah es ronda is csak azt hiszi magarol hogy szep.
  • HuAn82
    #5
    és nem szűz
  • immovable
    #4
    Paris azért...
  • Yv@n
    #3
    Paris szerintem messze nem tini :)
  • Antifasiszta
    #2
    paris hilton egyszer azt állította hogy nem szereti a feketéket, szóval egy [moderálva]
  • Anubys
    #1
    Ez a kép kissé Leatherface-re hajaz...