15
  • Robeast
    #15
    Mondjuk a füves területre több magyarázat is lehetne...
    Igazából én se hiszemm, hogy jó film lesz, ezért nem is védem, csak betoltam a linket ide, hogy minél kevesebb hülyreséget kelljen majdan olvasni itt :)
  • silanor
    #14
    A magyar konyv nekem is tetszett es a filmmel kapcsolatban egyre jobb hirek jelennek meg. Ennek orulok.
  • nenad
    #13
    sztem ritka tre film lesz, de azert megnezem mert kivancsi vagyok mit hoznak ossze. :)
  • neB
    #12
    a doom kö ny egyáltalán nem szar tök jó már 3.szorra olvasom :d
  • irkab1rka
    #11
    Szerintem betépve nem lehet játszani, pláne doomot nem, de ha valaki netán betépve nézné meg a filmet, akkor majd mesélje el. Nagyon para lehet :)

    A doom könyv meg szar volt.
  • neB
    #10
    betelepítették a füvet :DDD
  • NEOreg3
    #9
    az lehet hogy a szörnyek hasonlítani fognak a játékban lévőkre, de nem a pokolból hanem vírus által fogják megszállni ezta noname bolygót, mert hogy ez nem a MArs ezt már füves területből is ki lehet deríteni.
  • Robeast
    #8
    Doh...akkor hadd világosítsalak fel már titeket, mert látom nem nagyon vagytok naprakészek:
    Confirmed in the movie: MARS! IMPS! HELLKNIGHT! THE BARON! PINKY DEMONS! GORE!
  • Fiok
    #7
    iddqd
    idkfa
  • NEOreg3
    #6
    én is biztos meg fogom nézni, csak engem a Doom cím idegesít nagyon, mikor ennek semmi köze nem lesz ahhoz. Hívják inkább Olduvai mészárlásnak vagy akárminek de a Doom nevet ne mocskolják be egy oylan filmmel amiben annyi hasonlóság van a játék közt hogy szörnyek meg távoli jövő.
  • vg
    #5
    Szerintem jó film lesz!
  • NEOreg3
    #4
    annyit tudtam csak hogy nem a Marson, és a kép alapján eléggé földszerű, de lényeg, hogy neked van igazad. Viszont a vírusos dolgot komolyan mondtam...:P Nameg a fegyvereken lesz beépített zseblámpa...
  • vg
    #3
    Fogalmam nincs honnan vetted ezt a hülyeseget Neo... A történet röviden;

    When a Special Ops squadron answers a distress call from a science lab on the planet Olduvai, their investigation reveals that a series of mutant beings are systematically killing off the population there...
  • snorbee
    #2
    Már nagyon várom a filmet. Jelenleg 1 trailerrel is beérném, de sehol sem találtam a neten.
  • NEOreg3
    #1
    A Földön fog játsszódni, és vírusok miatt fognak a szörnyek létrejönni, hát ez adja vissza igazán a doom 3 hangulatát:P