696
Mutasd meg a többieknek a kedvenc játékvideóidat!
  • bigapó
    #336
    nehéz "összecsapni" egy ilyen honlapot? otthol megvan az office, abba benne van a frontpage. ez is jó alapnak nem?
  • Carlos
    #335
    Namármost én utánnajártam ennek.
    Akkor törlik, ha átmeneti tárolónak használod.
    Tehát tégy rá valami gagyesz honlapot (üres index.html) nem jó.
    Az én ATW-imet is törölték mindig.
    Aztán a hugom összecsapott egy honlapot, felkerültek a videók és azóta is él és virul!
  • Istencsászár
    #334
    mer túl nagy filét raksz fel rá egyben? nekem is törölte ezért ajánlom a: dox.hu , atw.hu 500 mbtig bármilyen nagyságú filét egybe fellehet rakni és nemt törlik.. szerintem ha nem akkor nemtom..
  • mohus
    #333
    lehet rá kéne a szerverükre küldeni egy spamesőt
  • robotnyk
    #332
    mert a tiedből nem tömik degezre a zsebjüket smsekből
  • mohus
    #331
    b**i ultraweb folyton töri a honalapomat csak tudnám miért...pedig minden linkelve van
  • Spy Hun
    #330
    Ha vki érdekel az nfl. Itt van 2 saját videó a madden nfl 2005 játékból:
    nflvid1
    nflvid2 ;)
  • Spy Hun
    #329
    rossz a link :S
  • mohus
    #328
    elfelejtettem linkelni:)

    Burnout 3 Online
  • mohus
    #327
    Burnout 3 Online - 30MB - MPG
  • bertino
    #326
    jobb, mint 3 óra bazzeg
  • bertino
    #325
    az is valami...
  • reménytelen
    #324
    A szemetek! A sendmefile.com-on most már csak 14 napig lehet letölteni a fájlokat!
  • mohus
    #323
    semmi liszensz?
  • Duddits
    #322
    Nem lesz...
  • DJ Skyline
    #321
    nincs már meg a videó sajnos!:(
  • XRV
    #320
    feltennéd újra? :-) megnézném
  • mohus
    #319
    na jó de legalább Rossi
  • mohus
    #318
    és a mi Talmácsink is benne lesZ?:)
  • ponty1
    #317
    A moto GP 3 nak nem csak versenypályás része lessz hanem lehet majd benne az utcán is motorozni !
  • mohus
    #316
    ezek meg milyen motorok??

    Repsol merre jár?
  • Carlos
    #315
    Bevan x-elve a Sound include?
  • ponty1
    #314
    Még nem volt ! Movie makerrel csináltam és a motorhangot én tettem be és valamilyé nekem nem vesz hangot semilyen videónál a fraps !
  • Carlos
    #313
    Szerintem vótmá!
    Amúgy továbbra se értem, hogy miért jó, hogy az első kanyarban otthagysz mindenkit.
    Igy kissé unalmas nekem a videó!
  • reménytelen
    #312
    Nekem tetszett, de jobb lett volna, ha beállítod a játékban, hogy ne legyen zene, és utána meg tudod hagyni a motorhangokat az utólag rákevert zene mellett. (Windows Movie Makerrel csináltad?)
  • ponty1
    #311
    Na mi a helyzet ? Leállt a videóipar ? :D Azért én csináltam eggyet nézzétek meg ! Akinek tetszett írja le lécci !
  • PeeTeR
    #310
    san andreas

    nemtom mi, de jo :D

    video (mentes maskent, atnevezni *.wmv)
  • Amse
    #309
    tom ,hogy ilyen, de a fényreklámok nem csillognak a valóságban, de a játékban meg minden csillog.
  • ponty1
    #308
  • ponty1
    #307
    Ízlsek és pofonok !
  • ponty1
    #306
  • Carlos
    #305
    Nekem annyira nem jön be.
    Nem passzol szerintem a zene a klipphez, így egy kicsit nyomasztó lesz számomra.
    Valamint nem sok akciórész van a klipben, inkább száguldozós. Erre a témára egy tüc-tüc zene szerintem jobban passzol.
  • ponty1
    #304
    Ez végül is nemtudom hogy hogyan keveredett bele a Moto GP játékba mert ugyanis ez már utcai motorverseny ! Nem nagyon értem de tetszik ! Főleg hogy lesznek ilyen pályák is az utcán: (pill beszúrok képet)
  • ponty1
    #303
    Ja azzal ! Szerintem yoysticcal (vagy hogy kell leírni nagyon sz@r) !
  • DJ Skyline
    #302
    jó múvi!
  • DJ Skyline
    #301
    tokyo amúgy is egy csili vili hely!:D
  • Amse
    #300
    tetszik nekem is videó.a játék már nem annyira.túl csirivili a graf, de lehet csak ez a tokyo pálya sz@r.
  • bazza
    #299
    Oh nekem állítira tetszik! ;)
    A 2-ben azt untam meg, hogy olyan béna voltam, hogy folyton kisodródtam, sosem tudtam megítélni mennyivel mehetek egy kanyarban. Amúgy te billel irányítod?
  • Amse
    #298
    pill és megnézem.unatkozom melóban....:)
  • ponty1
    #297
    Moto GP URT 3 demo home trailer
    A Moto GP 2 következő változata ami Tokiyo (vagy hogy kell leírni?:D) utcáin játszódik ! Nagy csaták az első helyért remek grafika és ha már az utcáknál tartunk egy kis Strretfighterezés :) ! Érdekelne egy értékelés !