44039
Lehetőleg az 1280x720-asnál nagyobb képeket csak linkbe tegyétek, vagy spoilerbe!
  • Norbi1990
    #4242
    Te egész nap az utat bámulod, hogy mindent lekapsz??
  • M4RCI
    #4241
    Ha az én ablakomból ilyeneket lehetne látni...
  • vizes
    #4240
    Szintén az ablakból:



  • vizes
    #4239
    Köszi.
  • redbull0304
    #4238
    Egyáltalán nem drága... pl egy kisebb társasággal elmegy az ember akkor kijön 6-8e/fő-re... Annyit meg megér egy ilyen élmény...
  • redbull0304
    #4237
    LINK
  • vizes
    #4236
    Ezzel?



    Morphin: Mennyibe kerül?
  • vizes
    #4235
    Passz, nem tudom.
  • Morphin
    #4234
    Mi ezt béreltük ki szallagavatóra...mondhatom elég nagy XD oldalsó ajtó elég durva+két tetőajtó...fasza volt, kb fél pest minket nézett.Hősök terén odajöttek fényképezővel vmi lámák, 1 másodperc alatt odaugrott a sofőr azthittem szétkapja őket XD elzavarta őket a g*c*be...csak hát nem olcsó mulatság sajna.de teljes bennt az "élvezet"...jégkockátol kezdve fullos poharak, zenelejátszot is mi kezelhettük...TV...szal nincs panasz
  • w77d
    #4233
    amikor nekünk érettségi bankettunk volt, akkor a feketével mentünk a vendéglőbe. Az is hosszú volt, de ez übereli simán...
  • M4RCI
    #4232
    Nagyon durva!! Ez volt a Luxusautó-show-n is nem?
  • w77d
    #4231
    na ezt láttam én is :D
  • Smicy2
    #4230
    jaja, pont teniszezett a tulaj és inkább nem zavartam meg :D
    amúgy meg lehet, nem tom :D
  • Csabesz6
    #4229
    aszongya átlagos az R33-ra:)
  • Csabesz6
    #4228
    mennymáhazzaaa:D
    ez Dunaalmáson van , ilyen teniszpályás nyaralóval szemben:D amikor kinnt vagyok apámnál,mindig elmegyek mellette.:D nem ismerjük mi egymást?:DD
  • vizes
    #4227
    aha, van nekik néhány. nemrég raktam be egy feketét, most meg ezt láttam az ablakból:

  • M4RCI
    #4226
    Jaja, a Csömöri veterántalálkozóra ment!
  • Willi Betz
    #4225
    Ez a kép a Bosnyák térnél van:D
  • streeter
    #4224
    Nem kicsi ez a körforgalon. Gondolom azért mert arról majdnem egyenes az út. Ha normálisan menne nagyot kell fordulni és lehet levisz 1-2 táblát :) a gazdi meg tuti nem örült volna.
  • M4RCI
    #4223
    Lehet...
  • autoszimulator
    #4222
    Hát ha nem egyenesen hajtott ki a körforgalomból, akkor elvileg balra kanyarodásnál megéri "levágni", főleg ha kicsi a körforgalom :)
  • M4RCI
    #4221
    Nem kicsi az a yacht!!! Mi értelme volt szembe menni a körforgalomba? (ugyan annyit kell fordulni)
  • broman191
    #4220
    Hú az a yact nagyon üt :D
  • streeter
    #4219




    Nem autó, de meglepődtem amikor hozták és szemből mentek bele a körforgalomba :)

  • Pipör
    #4218
    Az Biztos :-))
  • vizes
    #4217
    legalább adnak melót a benzinkutaknak... :-))
  • Pipör
    #4216
    Szép nálunk van 3 ilyen a városba :-)
  • vizes
    #4215
  • M4RCI
    #4214
    A Trabant limójukat már láttam:

  • Willi Betz
    #4213
    Limó Trabijuk is van,ha jól tudom. Meg mintha most újítottak volna még valamit.
  • M4RCI
    #4212
    Jaja, én is láttam már jópárat közülük!
  • Willi Betz
    #4211
    Hummer az valószínűleg a Limo King cég talicskája volt. Van egy limó Ford Excursion-jük is.
  • Kockazone
    #4210
    Amit a szobám ablakából fényképezek az is ér? :D



  • broman191
    #4209
  • w77d
    #4208
    ez bizony, szín is stimmel
  • Smicy2
    #4207


  • M4RCI
    #4206
    Ez a BMW volt?

  • w77d
    #4205
    tegnap este láttam egy kegyetlenül hosszú Hummer limót a Hungárián. Brutális volt. Aztán nem sokkal később egy szélesített M6-ost, nem tudom melyik tuningcég követte el. Én Hamman-ra tippelnék.
  • desigo
    #4204
    nice!
  • Gaben17
    #4203
    annyira szééép,annyira kéne :))