44039
Lehetőleg az 1280x720-asnál nagyobb képeket csak linkbe tegyétek, vagy spoilerbe!
  • öregember
    #14475


  • öregember
    #14474




  • öregember
    #14473
    ok
  • Atti12
    #14472
    Kezd vicces lenni amit csinálsz. :D
  • öregember
    #14471
    hadjad ? helyesen: HAGYJAD

    és köszönjük a rendkívül lényeges beszólást
  • desigo
    #14470
    Igen ez eléggé undorító,hogy EU-ból bárhonnan behozol egy autót és akkor fizess :(
    nesze neked egyesült országok
    ccc

    Amúgy meg amerikai rendszámos autó nem túl sok van
    szlovák meg lichtensteini annál inkább
  • Varenga
    #14469
    Ennyi.....ami részemről azért is idegesít, mert ha úgy adódik, hogy motort cserélek az autómban(ugye változik a motorkód), akkor jelen helyzetben fizethetek regadót is, ami most 300ezer HUF.... :c Na mindegy, nem akarok elfogultnak látszani, mégha néha az is vagyok, ez csak egy példa volt, hogy szívás ez a része is az országnak.

    ON (és tényleg sry)
  • Willi Betz
    #14468
    Azt ne felejtsétek el,hogy a regisztrációs adó tilos vagyis nem szabadna lennie. Már megis mondták az európa parlamentben,hogy illegális,de szartak bele a jó magyar politikusok.
  • Varenga
    #14467
    Hm....azt a politikust valószínüleg kurvára érdekli ez az ország, ha így lemond az állampolgárokról: "el lehet menni"(el is fogok menni amúgy)....vicc, és Te még igazat adsz neki??? Az én meglátásom szerint, annak az embernek nem véletlenül van annyi pénze, hogy Corvette-t vesz és lehet, hogy csalásból van pénze, de lehet, hogy nem....evvel csak arra akarok rávilágítani, hogyha megteheti, hogy ilyen autót vegyen és mindemellett klf-i rendszámmal, akkor nem azért nem fizet adót, mert paraszt, hanem minek tenné ha nem illegál...

    Ez a "anyu de a másik is ezt csinálja, akkor én miért ne" felfogás meg olyan dolog, hogy akinek nem inge, ne vegye magára...(nekem nem ingem) Tudod próbáltam én is abból a szempontból megközelíteni a dolgokat, ahogy Te, de nekem nem sikerült. Csak egy példa, mondjuk a szemetes használata, meg a "ne szemetelj" dolog....Én a mai napig keresek egy kukát és kidobom a szemetet, de rengetszer látom, hogy autóból repül a cigisdoboz. Nah az ilyen és hasonló dolgok miatt nem lesz ebből az országból jelen helyzet alapján semmi. Bocsi az OFF-ért, de hamár homár...
  • autoszimulator
    #14466
    na igen, ekkor egy másik politikustól tudok idézni, mikor is:

    "el lehet menni kérem"

    nemtudom mitől várja a sok ember a jobb létet, ha maga sem teszi meg a legkisebb dolgokat, az "anyu de a másik is ezt csinálja, akkor én miért ne" felfogás meg gyerekes.

    de látom te sem érted, engem csak az zavar, hogy aki megvesz egy qrva drága kocsit, akkor az tuti, hogy nem épp az utolsó pár 10 milláját költötte rá, akkor már miért nem tudja a mocskos adót befizetni utána, mikor minden más hétköznapi ember, aki kevesebből él, képes erre, ezt nem értem csak.
  • Varenga
    #14465
    Lehet, hogy Te így vagy vele, de ha én tehetném és mint írtátok is "legálisan" klf-i rendszámmal mentesülök a mindenféle gépjármű adó alól, akkor igenis elintézném, hogy klf-i rendszámmal toljam...Hogy miért? Mert mi a f@sznak fizessek ennyi mocskos adót, ha nem muszáj... Ha te akarod fizetni, akkor fizesd, semmi gond nincs, de evvel a lendülettel azt se nézzétek le, aki "nem akar" fizetni. Én természetesen fizetem, mert nincsen olyan ismerősöm külföldön, akinek cége van és el tudná intézni. Bennem már nincs sok magyarság, az utóbbi időben kurvára elgem lett ebből az országból.... :c
  • Varenga
    #14464
    Ezt Mustang-ot én is lelőttem a Vámház krt-on, csak telóval ^^ A srác aki vezette arc volt, mert már váltott a lámpa zöldre, de megvárta míg elkészülök.
  • pointer4
    #14463
    Hadjad már, reggel 8 óta a Hofi lemezeket bújja, hogy beszólhasson.
  • Willi Betz
    #14462
    Azért te se panaszkodhatsz XD
  • w77d
    #14461
    mert ti mind a ketten selejtesek vagytok XXD
  • Willi Betz
    #14460
    Neked se sikerült tökéletesre
  • GhostRider1 #14459
    -.-
  • öregember
    #14458
    legalább idéznéd szó szerint :

    "addig nyújózkodj, amíg kinyúlsz...."
  • Banano
    #14457
    Értem hogy mire gondolsz, igazad is van részben.
    Viszont mint mondtam attól még hogy corvette-ja van nem biztos hogy azon kívül van még más kocsija / háza 10 országban...persze nem azt mondom hogy szarul áll, csak lehet hogy azt a 2-3milliót inkább másra költené mint hogy befizesse az adókat ezért inkább külföldi rendszámmal használja ha amúgy sem büntetik.
    Attól még hogy valaki külföldről kocsit vesz pl amerikából nem azért teszi szerintem mert hogy ő jujdesok pénze van (persze van) hanem elsősorban hogy olcsóbban jöjjön ki mint ha MO-ról venné.
  • Willi Betz
    #14456
    Áhh ez nem így volt:DD "Addig nyújtózz míg van takaród!":DDDD by Hofi Géza bácsi:)
  • öregember
    #14455


  • autoszimulator
    #14454
    de te is azt nem látod be, hogy a mindent teljesen normálisan csináló emberek befizetik, akkor aki egy corvette-t akar venni kicsiny hazánk csodás útjaira, az bizony nem józsi bácsi lesz, hiába kerül má néhány suzuki, vagy más kisebb autó is majd 4 millába.
    Bajnai eléggé szerencsétlen mondatában, csak kicsit más témában pont erre célzott, mindenki addig nyújtózzon, ameddig a takarója ér... Nincs pénzem S mercire, vagyis inkább annak itthoni fenntartására, akkor egyszerű a recept, nem veszek! Kinek nem álma egy csodaautó, legyen amcsi, német, japán, de mégsem vesszük meg, se egy külföldi cég nevére, mert nem. És ismét mondom, nem is az 5-6 millával éppen rendelkező ember fogja megvenni a kocsit 4 milláért amerikában, hogy aztán ottani kamu cégének a céges autójaként tartsa, hanem azok, akiknek mellette még 2-3 luxusverdája is van, és semmi lenne neki kipengetni a kötelezőt, teljesítményadót. Esküszöm kevésbé érdekelne, ha látnám a sok kis középkategóriás autót szlovák, lichtenstein-i rendszámmal futkosni. Azokra is motortól függően 1-2 milla közt van ám a regadó, mégis kipengetik, ha kell...
  • Banano
    #14453
    Ha lehet akkor én is így használnám elkerülve jó néhány adót stb.
    Egyébként pedig akinek corvette-ja van nem feltétlenül mondható "gazdagnak" Amerikában 4millió környékén van az ára, de viszont ha úgy hozatja be ahogy azt "illik" minden adót kifizetve stb.. akkor abból a 4millából adókkal mindennel együtt kb 8 lesz , viszont amcsi rendszámmal meg úgy nagyjából meg fogja úszni 6-al is .Akkor meg minek fizetni ha nem kell és állam bácsi sem haragszik meg érte?
    Egyébként is melyik magyar rendőr állítana meg egy amcsi corvettet...még magyar rendszámú BMW/merci/audi kat sem mernek megállítani nem hogy egy ilyet.
  • kifli
    #14452
    ja lehet nem kelett volna beszednem azt a kék tablettát XD
  • w77d
    #14451
    má megint flesselsz te kis uzi? XD
  • kifli
    #14450
    pedig de :D
    nőiruhában voltál XD
  • w77d
    #14449
    csak ne jussak én az eszedbe XXD
  • kifli
    #14448
    megint láttam az astra reklámod és W77D jutott az eszembe XD
  • desigo
    #14447
    "kötelező biztosítás"

    aztán ha balesetezel vele akkor perelheted tőle a javítás költségét
    dejó...
  • w77d
    #14446
    ezen a véleményen vagyok én is...
  • solo
    #14445
    Ismerősöm is X6 ossal:DUgyan ez:]
  • autoszimulator
    #14444
    namost a jövedelmének a megadóztatásának sok köze nincs a kocsihoz, ezt szögezzük le.
    tény, hogy mocskos nagy lehúzás egy autó tartása mo-n, de nézzük már kiknek van ilyen rendszáma? javarészt a luxusautósoknak, akiknek mibe telne kifizetni ezt az adót? mindenki más, aki magyar rendszámmal tolja, megdolgozik a pénzért, aminek igen, a felét eladózza, ez van. na bizony akkor evidens, hogy a rendesen adózók felháborodnak az ilyenen. ha te nem, akkor vagy nem látod ezt még, vagy te/ti is ezt csináljátok, akkor evidens hogy a saját udvarába senki sem szarik oda..

    és igen, azt is látom, hogy bár az adót fizetjük, semmi sem jobb, kitudja hova megy, de akkor vagy ne fizesse senki, én se, millerek se, vagy pedig mindenki.
  • TheRock18
    #14443
    rengetegen használnak külföldirendszámokat :) haverom németet,texasit,finn rendszámot is használ...mindig cserélgeti :)
    amúgy sok mindent megúszol a külföldi rendszámokkal:
    - ellenőrzést...mert köztudott,hogy ratyi rendőreink,nem beszélnek nyelveket
    - különböző büntetéseket pl. gyorshajtás
    - zöldkártya,kötelező biztosítás.. :)
    elég sok mindenre jó az ilyen rendszám
    van olyan rokonom,aki német rendszámmal jár itthon és,ha megállítják,csak németül beszél :D
    aminek az szokott a vége lenni,hogy "mégegyszer megkérdem,beszél magyarul?"...okés..akkor tovább jó utat.. :D
  • w77d
    #14442
    de mások ezt is fizetik... akkor miért legyenek kivételezettek???
  • w77d
    #14441
    én meg a fíling kedvéért olyan adót basznék rád, hogy elmenne a kedved XXD
  • solo
    #14440
    Hááááááááááááh, hogyne!!! MAgyar ember kifizeti a jövedelme majdnem 50-60 % át adóra, és akkor még eztis....hááh..most jót nevettem-.-"
  • solo
    #14439
    Hát, én már csak a fÍling miatt is amcsi rendszámmal járnék: D
  • w77d
    #14438
    csak azért, mert más emberek is fizetnek. Mennyivel különb egy ilyen gazdag suherák, mint én, hogy neki nem kell fizetni??
  • autoszimulator
    #14437
    mert szimplán ha itt tehénkedsz a magyar államon, akkor bizony néminemű adót is fizessél oda..
  • solo
    #14436
    A lényeg, hogy egy kinti cég nevére kell venni, és akkor minden okés.
    Amúgy, nemértem, hogy én külföldi rendszámos autóval mi a fakkomér nem járhatnék:C Ezek a gecik mindenből pénzt akarnak csinálni:C