44039
Lehetőleg az 1280x720-asnál nagyobb képeket csak linkbe tegyétek, vagy spoilerbe!
  • Pipör
    #17362
    látam ma egy ilyet és tetszett!!! :)
  • Firerock
    #17361
    pl?
  • w77d
    #17360
    bazd ki tilosba, tuti elviszik XXXD
  • desigo
    #17359
    egyéb weboldalak vagy újsághírdetés...
  • Firerock
    #17358
    skacok!
    ha van egy eladó kocsim
    akkor a használtauto.hu-n kívül milyen módszerrel hirdessem meg?
  • TheRock18
    #17357
    tehát kis fasszopó vagyok...értemén
  • TheRock18
    #17356
    asszem a kék egy görömbölyi tulajé..ott láttam egy családi ház előtt...talán oda tartozik
  • DJKonya
    #17355
    Én is Miskolc környéki vagyok:)
    Tudom melyik Mustangra gondolsz, a kéket szoktam látni.
  • SimaSuna #17354
    Ohh Miskolci user :)

    ezeket a Verdákat mind mind láttam már :)


    Fekete Mustang?
    Kék Mustang? :)

  • SötétBarom
    #17353
    Nem konkrétan.
  • TheRock18
    #17352
    ma már a kresz is olyan,hogy "erősebb kutya baszik"...és ha egy utca mindkét oldala tele van kocsikkal és csak pont 1 hely van..hidd el,te is befogsz állni,és tök mind1 milyen autód van...te is x összeget kapsz,ahogy a ferraris,lambos, stb. is...
    engem csak az idegesít,hogy vannak az egyenlők és az egyenlőbbek...van akinek mindent szabad...mert sok pénze van,befolyásos,cége van..stb.
  • TheRock18
    #17351
    ezt most nekem szántad?
  • SötétBarom
    #17350
    Mélyen felbasz az összes ilyen kis fasszopó senki aki nem képes 70m-t sétálni, és mindenképpen oda kell basznia az útba a szarát. Tartok is az autóban egy remek szelepkulcsot, amivel nagyon fel lehet baszni az ilyen idióták agyát, minimális (kb. 80ft) anyagi kár kíséretében
  • n003
    #17349
    a kresz kimondja hogy a menetirány szerinti balodalon parkírozni tilos kivéve ha erre tábla engedélyt ad .. amúgy az ilyen tilosban parkoló autók többnyire a közlekedést akadályozzák szal inkább a tulajnak sorold el a kis szentbeszédedet ne a büntető hatóságnak :)
  • desigo
    #17348
    Ezt legalább elvitték az útból nem úgy mint a kerékbilincselt autókat amik tovább akadályozzák a forgalmat...
  • greg benz
    #17347
    Szerintem az ilyen fasza gépekre még amúgy is jobban vadásznak.. meglátja,aztán: na,ezzel kibaszunk,gazdag köcsög
  • TheRock18
    #17346
    ez főleg azért érint nagyon...mert 1 hete büntetett meg a r...dt,k..ög,fa..opó régio park,ami itt miskolcon a parkolóőr cég.Mert ebben a k..va városban mindenütt fizetni kell,ahogy pesten is.Nagyon remélem,hogy gyógyszerre költik a büntetés összegét... :D
  • TheRock18
    #17345
    csak irigyek vagytok..akik azt mondják megérdemelte
    mindig gondolj arra,hogy lehet legközelebb a te autódat viszik el...
    egy olyan cég,ami az én szülőföldemen dumál bele,hogy hol parkolok le..a saját tulajdonommal..
    ha pl. te 5-10évig gyűjtögetsz egy autóra és leparkolsz vele,majd valaki ráfogja,hogy "ez szabálytalan" és felpakolják és elviszik pl. az orrod előtt..tuti leszakítanád az arcát legszívesebben...ne mond,hogy nem,mert úgyse hiszem el
    attól,hogy valakinek jobb autója van,mint nekem/neked/neki...még nem biztos,hogy köcsög...bár 95%-ban az xD
  • pszihopata
    #17344
    'a hátsó rögzített kerekek emeléskor hátra kezdenek forogni
    nem pont életszerű helyzet"

    nem gurultál még hátra lejtőn kocsival?

    motorfékben bármerre forgatható a motor,semmi baja nem lesz

    pont a kerék az aminél fogva gond nélkül emelhető minden kocsi,mert a futómű maga a tartóelem

    a karosszéria ha máshol emelik csavarodhat
  • desigo
    #17343
    ezt saját káromon meg is tanultam
    reflexből nyomtam egy satut
  • cement
    #17342
    fontos szabaly, hogy katyu, fekvorendor vagy padka eseten hat a fekpedalrol az utolso pillanatban le kell kapni a labat, hogy a fekezes altal az elso kerekekre nehezedo plusz tomeget megszuntessuk. mert ha egy bebolinto autoval mesz ra a fekvorendorre kisebb lesz a lengescsillapitok csillapitasa mivel mar amugy is dolgoznak.
  • desigo
    #17341
    Az automata váltót ha P-be rakta akkor,hogy rögzíti a kerekeket az autó?
    Nem hiszem,hogy pont úgy álltak a felnik parkoláskor mint emeléskor.
    a hátsó rögzített kerekek emeléskor hátra kezdenek forogni
    nem pont életszerű helyzet

    persze lehet,hogy masszív és semmi baja se lett

    volt,hogy fekvőrendőrt későn vettem észre és kb 60-nál satu és úgy ütköztem neki
    valami merevítő,stabilizátor rúd el is görbült
  • pszihopata
    #17340
    ha felemeled a kerekénél fogva,az miben különbözik mintha állna a kerekén?simán elfordul az erő irányába,de ha fogja a kézifék akkor sincsen semmi-ez nulla erő!

    ha belemész egy kátyúba 20-szor többet kap

    vagy gondolj bele mikor 200-nál satufék mit kapnak a küllők?
  • w77d
    #17339
    aztakurvamindenit.... nam baj, megérdemelte...
  • n003
    #17338
    énis ezen gondolkodom .. vajh mennyire jó hogy a komplett otó 4*2 küllőre nehezedik?! :O
  • solo
    #17337
    Nem...Bejelentik a rendőrségre, hogy elvitték a kocsit.Ésmikor a tulaj hívja a redőrséget, megadja a kocsi adatait, akkor megmondják, hogy nem ellopták, csak tilosba parkolt, és elvitték a kocsit..megmondja a címet, és kész.
  • uHs Gerzson
    #17336
    Ami elötte van csak az egy szaros audi hozzá képest :P
  • redbull0304
    #17335
  • desigo
    #17334
    szegény :/
    hajtásnak,felninek biztos jót tesz ez...
  • uHs Gerzson
    #17333
    owned
  • Csabesz6
    #17332
    vigyék csak
    kerékbilincsnek úgy sincs értelme, így legalább eltűnik a tilosból a szerkezet
  • cement
    #17331
    ilyenkor nem indul be a riasztója a kocsinak? mi a francot csinálnak vele hagyják vinnyogni?

    a másik hogy tesznek a kocsi helyére egy cédulát hogy "elvittuk a kocsidat az x telephelyre?" vagy hogy tudja meg a tulaj hogy nem ellopták?
  • DanielT
    #17330
    Helyesen: Ez csak egy szaros Audi.

    :PPP
  • SötétBarom
    #17329
    De hiszen az csak egy audi
  • HaP
    #17328
    A sofornek?? Rossz helyen parkolt ;-)Rajuk is vonatkoznak a szabalyok :-)
  • TheRock18
    #17327
    kezüket letörném ezért...
  • HaP
    #17326


  • desigo
    #17325


  • kifli
    #17324
    és abbol ki tudja megálapítani hogy kié a kocsi? linkt pls :)
  • Csabesz6
    #17323
    a felcserélt "m" és "k" betűre akartam felhívni a kegyes figyelmedet, teeee:))))



    "Az akkor jófajta! :D Egyébként ma Bubu talin megautókáztattam"...:)