Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#32642
nincs is passat az nfseskben.... 😄 XD

Attila8805
#32641
Akkor cseréljünk😄
Itthon ülsz munka nélkül kapsz egy 19 éves szöszit én meg vezetgetek meg írkálok.
Na?

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

Effe88
#32640
az szép 350 ezer
nem gondoltam ennyit keres egy 'autótesztelõ-újságíró"
nem semmi
jó kis munkahely<#eljen>

w77d
#32639
sajnálhatsz is, egyre kevesebb idõ jut a kurvákra XXXD

Attila8805
#32638
Hát Lujó sajnállak XD

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

w77d
#32637
elés sokat kell a stúdióban lenni, meg gép elött görnyedni...

w77d
#32636
háát jah, hétfõn új 6-ossal kezdek, tegnapelõtt adtam le az új passatot, volt Z4-es mostanság, na emg nem rég az Aston DBS

#32635
naja, kiákat tesztelni nagy élmény lehet XD

TaRka0107
#32634
De azért biztos jobb lehet ez a munka mint az átlagos melók, vezetgetsz egész nap, aztán leírod mi a fasz van. (tudom nem ebbõl áll a munkád, de azért faja lehet😄)

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

w77d
#32633
nem, inkább a bábu, amit ki szoktak rakni XD

#32632
ja értem.. én leszek a "fekvõrendõr".. 😄

w77d
#32631
te kívülröl nézed, figyeled, hogy hogy viselkedik, a gyalogosgázolás tényleg olyan e amit írtak XD

#32630
nadevárjál.. ha kocsit tesztelek hogy ütsz el ? 😄

w77d
#32629
nem akarsz eljönni egy kocsit tesztelni? majd elütlek, aztán azt mondom, hogy öngyilkos lettél és elém ugrottál XXXD

#32628
még le is locsolom kerozinnal ha kell :'DD

w77d
#32627
Szabi ne húzd ki a gyufát XXXD

w77d
#32626
az, hogy mit csinálok ebédszünetben és munka után, az nem tartozik rá XXD

#32625
ha holnap meglátom, leintem azt megmondom neki hogy nézze mert a lujú itt rajkodik nekünk XD

TaRka0107
#32624
XDXDXDXD Reménykedj hogy a fõnököd nem nézi SG-t!XDXD

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#32623
a BBC Click jó mûsor rajta, ja várjál azt nem a hírtv csinálja.. ja már tudom miért jó.. XD

w77d
#32622
apci el nem hiszed milyen nevek és mekkora lé van a HírTV mögött 😄

w77d
#32621
HírTV minden szombaton

#32620
hírtv XD

w77d
#32619
hát nem panaszkodok, 350ezret keresek azzal, amit szeretek. Azt nem mondanám viszont hogy nem jár melóval, mert hosszú és fárasztó folyamt míg megszületik egy egy adás...

amúgy ma egy ollllyan kurvát szopattam le, hogy az má durva... aztán úgy szájba lõttem, hogy kikerekedtek a szemei XXXD

TaRka0107
#32618
Garázs címû mûsor melyik adón megy? Vagy teljesen félreértelmeztem?😊

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

TaRka0107
#32617
Ezzigen. Akkor ezért kurvázol, meg kocsikázol egész nap?!!<#nevetes1>

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

w77d
#32616
szerkesztõ vagyok a Garázs címû mûsorban, az AMS magazinban pedig ujságíró

TaRka0107
#32615
Hát... végülis kap érte pénzt, szóval munka!😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#32614
hogy mit ? dolgozik ? lol.. 😄
autókat vezetget azt írogat róluk, az miért munka ? fizetett hobby esetleg 😄

TaRka0107
#32613
Mit dolgozol amúgy?

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

Willi Betz
#32612
Lala,nézd mit találtam neked. <#hehe>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Effe88
#32611
jól van akkor ezt megdumáltuk😊
én meg nem majom vagyok hanem gorilla😊

#32610
nem droid vagyok, hanem sithlovag.. de majdnem eltaláltad 😄

w77d
#32609
így van.. ritkán jön ezzel, most így látta jónak

Effe88
#32608
tudom olvastam te droid😊

#32607
de nem MO-ra vette te majom, csak itt is használja...

w77d
#32606
itt bizony, ma is volt bent, az athén rali kupa is volt már azóta nálunk 😄

Effe88
#32605
most úgy általánoságban mondtam azokról akik jobbkormányost vesznek Mo.ra😄😄😄
nem akartam beletaposni a lelki világodba.....😄D:

Willi Betz
#32604
Turán Frigyes ott van még a garázs tvnél?

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

w77d
#32603
bohóc? amúgy csak szólok, hogy Bessenyey Zoltán ralipilótáról beszélgetünk, aki idén kategóriájának bajnoka lesz nagyon úgy néz ki. Na õ a fõnököm..

w77d
#32602
ez a fõnököm és az anyja.. hogy miért van jobbkormányos kocsija? mert London-ban is van lakása és ezt kint vette...

#32601
nincs valakinek kedve elvinni engem a kempihez most ? xD

Effe88
#32600
hát akkor ezt benéztem😄😄😄

amúgy jobb kormányos autót minek vesz az ember itthon?????D😄😄😄
nagy bohócra valhat😄😄

#32599
ha a fekete hajú nõre gondolsz, az volt vagy 50éves minimum 😄

#32598:
<#idiota>

w77d
#32598
Lelõtted a fõnököm? Ejj ha ezt megtudja XD

Effe88
#32597
mondom jól megy neki😄😄
fiatal kurvára is futja😊

ejj bejött az élet

#32596
2 GT-R ára kb 😄

Effe88
#32595
bejött az élet a papának😄

#32594

bulba
#32593

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play