Milyen autót láttál ma?
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#32642
nincs is passat az nfseskben.... 😄 XD
Akkor cseréljünk😄
Itthon ülsz munka nélkül kapsz egy 19 éves szöszit én meg vezetgetek meg írkálok.
Na?
Itthon ülsz munka nélkül kapsz egy 19 éves szöszit én meg vezetgetek meg írkálok.
Na?
Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"
az szép 350 ezer
nem gondoltam ennyit keres egy 'autótesztelõ-újságíró"
nem semmi
jó kis munkahely<#eljen>#eljen>
nem gondoltam ennyit keres egy 'autótesztelõ-újságíró"
nem semmi
jó kis munkahely<#eljen>#eljen>
Hát Lujó sajnállak XD
Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"
háát jah, hétfõn új 6-ossal kezdek, tegnapelõtt adtam le az új passatot, volt Z4-es mostanság, na emg nem rég az Aston DBS
#32635
naja, kiákat tesztelni nagy élmény lehet XD
De azért biztos jobb lehet ez a munka mint az átlagos melók, vezetgetsz egész nap, aztán leírod mi a fasz van. (tudom nem ebbõl áll a munkád, de azért faja lehet😄)
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
#32632
ja értem.. én leszek a "fekvõrendõr".. 😄
te kívülröl nézed, figyeled, hogy hogy viselkedik, a gyalogosgázolás tényleg olyan e amit írtak XD
#32630
nadevárjál.. ha kocsit tesztelek hogy ütsz el ? 😄
nem akarsz eljönni egy kocsit tesztelni? majd elütlek, aztán azt mondom, hogy öngyilkos lettél és elém ugrottál XXXD
#32628
még le is locsolom kerozinnal ha kell :'DD
#32625
ha holnap meglátom, leintem azt megmondom neki hogy nézze mert a lujú itt rajkodik nekünk XD
#32623
a BBC Click jó mûsor rajta, ja várjál azt nem a hírtv csinálja.. ja már tudom miért jó.. XD
#32620
hírtv XD
hát nem panaszkodok, 350ezret keresek azzal, amit szeretek. Azt nem mondanám viszont hogy nem jár melóval, mert hosszú és fárasztó folyamt míg megszületik egy egy adás...
amúgy ma egy ollllyan kurvát szopattam le, hogy az má durva... aztán úgy szájba lõttem, hogy kikerekedtek a szemei XXXD
amúgy ma egy ollllyan kurvát szopattam le, hogy az má durva... aztán úgy szájba lõttem, hogy kikerekedtek a szemei XXXD
Garázs címû mûsor melyik adón megy? Vagy teljesen félreértelmeztem?😊
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
Ezzigen. Akkor ezért kurvázol, meg kocsikázol egész nap?!!<#nevetes1>#nevetes1>
XBOX 360 Gamertag: TaRka94
#32614
hogy mit ? dolgozik ? lol.. 😄
autókat vezetget azt írogat róluk, az miért munka ? fizetett hobby esetleg 😄
autókat vezetget azt írogat róluk, az miért munka ? fizetett hobby esetleg 😄
Lala,nézd mit találtam neked. <#hehe>#hehe>
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
#32610
nem droid vagyok, hanem sithlovag.. de majdnem eltaláltad 😄
#32607
de nem MO-ra vette te majom, csak itt is használja...
most úgy általánoságban mondtam azokról akik jobbkormányost vesznek Mo.ra😄😄😄
nem akartam beletaposni a lelki világodba.....😄D:
nem akartam beletaposni a lelki világodba.....😄D:
Turán Frigyes ott van még a garázs tvnél?
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
bohóc? amúgy csak szólok, hogy Bessenyey Zoltán ralipilótáról beszélgetünk, aki idén kategóriájának bajnoka lesz nagyon úgy néz ki. Na õ a fõnököm..
ez a fõnököm és az anyja.. hogy miért van jobbkormányos kocsija? mert London-ban is van lakása és ezt kint vette...
#32601
nincs valakinek kedve elvinni engem a kempihez most ? xD


hát akkor ezt benéztem😄😄😄
amúgy jobb kormányos autót minek vesz az ember itthon?????D😄😄😄
nagy bohócra valhat😄😄
amúgy jobb kormányos autót minek vesz az ember itthon?????D😄😄😄
nagy bohócra valhat😄😄
#32599
ha a fekete hajú nõre gondolsz, az volt vagy 50éves minimum 😄
#32598:
<#idiota>#idiota>
#32598:
<#idiota>#idiota>
#32596
2 GT-R ára kb 😄


#32594
