Milyen autót láttál ma?

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#32692
kb nem is hasonlít a két verda 😄

w77d
#32691
szerintem a California-val keveri 😄

#32690
hmm, az durva, mert ebbõl nincs kabrijó 😄

#32689
Egy ugyan ilyen mászkál Nyíregyházán piros cabrió, majd lövök róla képet 😉

#32688

tviktor91
#32687
Mindegy nem értitek XDD szomszédok megértik...mivel hogy beláthatatlan kanyar ezért mindenképp meg KELLENE állnia...és õ azt onnan meg fõleg nem tudja hogy én a domb aljáról tolattam fel háttal 300 métert vagy a domb tetejérõl,jobbról érkeztem -aminek elsõbbséget kell adnia- és azért álltam meg a házunk elõtt hogy pár métert hátratolatva a járdára fel tudjak állni-ami még egyirányúban is szabályos-.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

#32686
csak kár hogy nem fajtiszta, hanem keverék :-/

Effe88
#32685
jó féle<#eljen>

Effe88
#32684
banán te voltál a hunyó hiába akarsz kimosakodni belõle
de nem folytassuk már már uncsi

#32683
forgalom csak abba az irányba haladhat inkább.. :p
de nem jöhetne feléd.. max megkülönböztetõ jelzéssel, de azt meg hallani is lehetne, jó meg persze látni is, de 15métert tolatókra semmikép nem számítanék..
ha valami szarabb autóm lenne még lehet direkt is nekimennék, úgyis csak õ lehet a hibás.. biztosítója meg jól fizetne nekem....

w77d
#32682
nem kell nézni, mivel abba az irányba forgalom nem haladhat...

tviktor91
#32681
Haha mégis hogyan? Mi 3-an voltunk a kocsiban õk meg 2-en ,ennyi elég😄...mondjuk nincs mit bizonyítani mert úgysem visszük sehová.Ez csak elvi kérdés..amit még mindig nem tudok felfogni az csak az hogy egyirányú utcában mért nem kell az ellenkezõ irányba is nézni.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

#32680
fehér lámpa világított hátul ? betudod bizonyítani ? indulás elõtt ellenõriztétek ?
irányjelzõvel jeleztél jobbra hogy "parkolni" szeretnél ?

tviktor91
#32679
Nem,én azt mondanám hogy 50-50 ahogy a szomszédunk is mondta mivel ott neki meg kell állnia mivel jobbkezes,ha megáll látja hogy tolatok és nem jön belém.

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

#32678
persze meg telihold is volt, meg amúgy is, mindig a másik a hülye.. 15métert tolatni meg követendõ példa -.-

tviktor91
#32677
Máshogy nem tudok felállni a járdánkra mivel 15centis padka választja el az úttól.xD

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

#32676

Effe88
#32675
😄😄😄
hát ez az
lehet kell neki a hely😄😄😄
lehet az õ klónja😄😄😄
klónD:😄

w77d
#32674
de nem 15 métert kell menni hátrafelé egy parkolásnál bammeg XD

tviktor91
#32673
Ház elé akartam beállni és belémjöttek :S parkolni lehet egyirányúban

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

Effe88
#32672
ember😄😄
"Ezért kiálltunk a garázsból ahogy szoktunk és továbbtolattunk kb 15métert"

hibás vagy é kész de hát nem lett belõlle semmi szal tök mindegy

#32671
amúgy van Balesetek topik.

w77d
#32670
"A faszom se fog lemenni egy kátyús macskaköves úton hogy leszedjem a kipufogót"

nna ez az ami a KRESZ, és ezáltal a baleset elbírálása részére abszolut semmi hatással nincs

tviktor91
#32669
A faszom se fog lemenni egy kátyús macskaköves úton hogy leszedjem a kipufogót.
2. Parkolásnál lehet tolatni egyirányú utcában is..na ez most pont a házunk elõtt történt,ha én azt mondom h a házam elé akartam beállni akkor meg õ a hibás mert köteles megvárni.
3. Jobbkéz szabály van abban az utcában ahonnan jött,és megállás nélkül fordult vagyis ha esetleg jobbról jön neki egy autó akkor baszhatja
4. Biciklis jön szembe akkor mit csinál? Vagy akár gyalogos ? Balra nem kell nézni mert egyirányú? Faszkivan..még úgy is hogy semmi se történt mert szerencsére egy kis lószar pandával volt,ha egy navara jön mint ami a szomszédnak van akkor ,,az anyagi kár.: jelentõs"

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

Effe88
#32668
"A KRESZ szerint egyirányú forgalmú úton, körforgalmú úton, vasúti átjáróban, autópályán és autóúton - egyirányú forgalmú úton az úttest széléhez, illetõleg a várakozóhelyre történõ beálláshoz szükséges hátramenetet kivéve - hátramenetet végezni tilos. Tehát lehet, de csak a parkoláshoz, beálláshoz szükséges mértékben lehet tolatni. "

tehát te vagy a faszláma
most nem volt tél le tudtál volna menni

w77d
#32667
A tòtottò

Attila8805
#32666
Hát ha egyirányú akkor te vagya hibás kész punk tum!

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

tviktor91
#32665
Szerintetek ki a hibás ebben az esetben?

A kék nyíl ahogy szoktuk csinálni, a fekete pedig ahogy ma belénk jöttek.
A mi utcánk egyirányú,de mivel dombon lakunk és szar lemenni egy 20%-os lejtõn ezért mindenki tolat mert nem akarja tönkrebaszni a kocsit,fõleg hogy télen teljesen lehetetlen lemenni.
Ezért kiálltunk a garázsból ahogy szoktunk és továbbtolattunk kb 15métert aztán szinte fékezés nélkül belénk jöttek..mondjuk ok ott amúgy sem lehet gyorsan menni mivel nagyon szûk azaz utca és a fékezés nélkül úgy értem hogy kb 10km/h-val😄..de a lényeg hogy ahonnan belénk jöttek ott van egy kis tábla hogy csak jobbra lehet kanyarodni mivel ugye egyirányúról van szó,viszont mivel nincs más tábla ezért jobbkéz szabály is van és mivel beláthatatlan mindkét oldal ezért illett volna megállni.
Na de a lényeg h belénk jöttek aztán még nekik állt feljebb miközben nem történt semmi azzal a szánalmas kis szar pandával (a mi passatunkon is csak egy karcolás van a hátsó lökhárítón..horpadás nincs).De ennek ellenére betétlapot akart írni,sõt ki is töltöttük aztán írjam alá mert én voltam a hibás mondom lófaszt így nem írok alá semmit.
Szomszédunk közben kijött,mert kiderült hogy hozzá szerettek volna menni..õ is magyarázza neki hogy na de nincs is semmi mit akartok kitölteni stb ..


Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

Effe88
#32664
szép
mennyiért vetted???



😄😄😄

#32663

LeWyTy
#32662
És a színe meg csak kifakult.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

broman191
#32661
Lehet próbakör volt... <#idiota> Eladó régóta. 😊

MSI B450M Mortar Max | AMD Ryzen 5 3600 | G.SKILL 32GB DDR4 3600MHz CL16 | MSI RTX 2060 Gaming Z 6GB GDDR6 | 1TB M.2 SSD | 3TB HDD | Thermaltake Hamburg 530W | Acer XFA240 | Win 10 x64

kaposi1
#32660
Ezt a két képet megkaphatnám minél nagyobba?<#worship>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

kaposi1
#32659
Egy mûremek ez az autó.<#finom>
Nem sok cabrio van ami a szívem csücske.
A Maseratinak és az Aston Martinak bizony fantasztikusan szép nyitott autói vannak.<#szeret>

Napjaink Italo zenéi a 80-as évek stílusában (:

#32658

Attila8805
#32657
szerintem valami súllyal.

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: \"Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!\"

desigo
#32656
hogy van ez megoldva menet közben?
#32655
Így van, egy helyben állnak.
desigo
#32654
R betûk a kerék közepén miért állnak pont vízszintesen?
Talán menet közben is úgy állnak?
Kongy
#32653
Autópályán 150-nel mentünk, mire ez 180-nal megelõz.

"He who makes a beast out of himself gets rid of the pain of being a man" - Dr Johnson

tviktor91
#32652
XDD Hát akkor itt tartunk..

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

w77d
#32651
értettem én elsõre bazdmeg, te nem vetted észre a barátságosan burkolt válaszom XXXD

tviktor91
#32650
Akkor úgy írom hogy w33d hogy értsd.<#idiota>

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

w77d
#32649
hát a tippmixes pályafutásom miatt eléggé megcsappant az alaptõkém 😄 De azért jut idõm néha magamra is na XD

Effe88
#32648
kõ oroszlánok<#eljen>
kéne

tviktor91
#32647
De w77d-el is foglalkozol? Mert pár millát elcsaptál tippmixen xDD

Bum..bum..bum ivön brajter ten dö mun...mun..mun..

#32646

w77d
#32645
azért nem minden cégnél ilyen a bérezés. A Speedzone Production nem egy szegény cég és nem semmi emberek állnak mögötte...

w77d
#32644
amennyiben dugható a 19 éves szöszi, akkor jó XXXD

w77d
#32643
hülye XXD