44040
Lehetőleg az 1280x720-asnál nagyobb képeket csak linkbe tegyétek, vagy spoilerbe!
  • dieselG
    #237
    Keresztapám jól menő egyik autófényező műhelyében rengeteg luxusautó megfordult már.. Chayennétől a 2 Ford Mustangon (egyik 1986-os, másik 2001es volt) keresztül az unatkozó gazdagok által félig viccből összetört Mercedesekig/Bentleyekig/GMC-kig.. hogy csak párat említsek:) Mindig szólni szokott, ha éppen vmi értékeset visznek hozzá!
    Zsírúj Passat? Németben már annyi van belőle, hogy meg is untam :D Mellesleg a pár házzal odébb lakó szomszédunknak szééép sötétződ zsírúj Passatja van :) Lehet hogy írtam már ide pár hónappal korábban, de majd minden szomszédnak van vmi különlegessége.. vw tuareg, phaeton, lexus stb:)
  • fifi
    #236
    tegnap ugyanez a szitu egy zsír új Passat-al. Kb 20-an csekkolták a szekeret :)
  • cenobite
    #235
    Porsche Cayenne, meg valami Lambo, talán Countach... Meg egy csomó Suzukit. :D
  • qper
    #234
    Dunakeszin egy hatalmas ház udvaráról tolatott ki egy tűzpiros F360-as Ferrari. Zsír új volt gondolom, mert az egész család/barátok/szomszédok figyelemmelkísérték a szertartást. /meg a JSP-s rendszám is erre utalt/.
  • And5
    #233
    Chevrolet
  • And5
    #232
    Chevrolette Corvette es nem kamuzok :P
  • mabbak
    #231
    nehéz az élet! :-)
  • Magnumrolcsi
    #230
    Én meg mindennap látok egy Hummer2.!Kicsit már uncsi. Mindenkinek ilyen van!
  • dieselG
    #229
    Tom, bár gondolom logikus amit leírtam:)
    Mellesleg mindennap mikor kinézek a házból, látok 1 kurva ritka batár nagy terepjárót.. az udvaron, és a fateromé :) Hyundai Terracan
  • Magnumrolcsi
    #228
    Debrecen nem falu.!
  • dieselG
    #227
    Az faxa, ezekszerint már a falvakban, mint pl. Abasáron is rajzanak a Bentley-ek
  • Magnumrolcsi
    #226
    Én is láttam ma(Debrecenben) egy metál zöld Benley Continentált azis német rendszámos volt.
  • dieselG
    #225
    német rendszámú ezüstmetál Bentley Continentalt előttem suhanni 5percig, míg le nem kanyarodott balra.. olyan elegánsan, és lassan járt, és ami a legfontosabb, betartotta a kreszt:P Én mint nyomorult stilós, áhítattal követtem..
  • fifi
    #224
    broáf
  • bertino
    #223
    azannnya
  • Pontius #222

  • ngcsnet
    #221
  • Duddits
    #220
    Fú baszki! Milyen kocsit láttam az elöbb!! Valami amerikai old timer Pick Up-ot! Kúrv@ jól nézett ki!
  • mabbak
    #219
    meg kell jegyeznem a kép hollandiában készült ha még vki nem értené :-)
  • Trade
    #218
    nincs ezzel semmi gond.
    Tok jo hely voltam ott is parszor.
  • ngcsnet
    #217
    igen."hollandiában láttam őket egy kisvárosban egy ház előtt igaz elég régen de gondoltam megosztom veletek" - idézet a #172-esből:D
  • Trade
    #216
    ez Hollandiaban van
  • ngcsnet
    #215
    úgy oké, de házilga piszkálni tilos, erről dumátam.
  • ngcsnet
    #214
    a rendszám bármilyen módosítása illegláis..de haggyuk, mer ezen is felhúzzátok magatokatbéke.
  • krall
    #213
    ebben legaláb egyetértünk
  • fifi
    #212
    mint sok ezer egyéb autónak Magyarországon...
  • krall
    #211
    Ennek azért van uniós rendszáma mert már azután helyezték forgalomba hogy beléptünk az unióba. ilyen egyszerű a magyarázata.
  • fifi
    #210
    Ne dezinformáljá már itt!
    Az az illegális ha a normál piros-fehér-zöld logos rendszámot házilag tunningolod át kék sávos EU-ra...
  • JGTC
    #209
    ez baromság
    akkor sok embernek nem lenne már autója
  • ngcsnet
    #208
    a tv-be mondták:D
  • fifi
    #207
    a szín jó, de ahogy "nonfiguratívan" összehozták... a láng meg ha valakinek tetszik, leleke rajta.

    részemről ennyi
  • DanielT
    #206
    Szerintem a stílusnak tökéletesen megfelelő a színválasztás, éppen a felni nem illik rá de rohadtul.
  • CSOCSO
    #205
    egy hummer h1 limuzint..
  • fifi
    #204
    Eleve a kék-ezüst találkozása ízléstelenül van megoldva, de még rá az az okádék piros láng/?/minta...

    a felni szép, a hátsólámpa is...
  • fifi
    #203
    ha ezt te szépnek tartod, csak sajnálni tudlak...
  • akos
    #202
    Már miért lenne??
  • ngcsnet
    #201
    uniós rendszáma van!! ez illegális ám!
  • ngcsnet
    #200
    szép.
  • ngcsnet
    #199
    szép..
  • ghost cb
    #198
    Hja kb... Nekem se tetsző.