44032
Lehetőleg az 1280x720-asnál nagyobb képeket csak linkbe tegyétek, vagy spoilerbe!
  • Loál János #269
    Amíg saját szememmel nem látok, addig nem vagyok hajlandó elhinni.
    Azért egy F40 mégiscsak egy F40, kis darabszámú verda, komoly gyűjtők csemegéje.
    Amúgy merre láttad?
  • DanielT
    #268
    :D Miért is?
  • Loál János #267
    Az F40-t nem hiszem, tuti replika volt! :@
  • ngcsnet
    #266
    én is láttam már több 350Z is....bár azér megnéztem őket jól...
  • DanielT
    #265
    Mér'? :DD
  • bertino
    #264
    micsoda badarság
  • DanielT
    #263
    Nannnnneeeee :DD Ne kábítsatok :)) Egy igazi 350Z? Amindenit :DDD


    Bocsi srácok, csak szívózok, mert amióta kb 1 kilóméteres szakaszon belül (Alkotás út) láttam egy Lamborghini Diablot egy Ferrari F40 et egy Ferrari Enzot aztán egy BMW645Ci -t. (Nem akkor amikor volt a Gumball, mert akkor nem volt nagy szám) Azóta mosolygok ezeken a kocsikon :) Bp-n annyira más a helyzet ilyen fronton, hogy naponta írhatnám ezeket a verdákat.

    Ferrari alatt (minimum 360Modena) be sem írok ide kocsit.
  • bertino
    #262
    mellesleg 350Z Miskolcon télleg elég sok megfordul, sztem nem meglepő
  • DanielT
    #261
    Nannnnneeee, egy Buggy és egy 350Z egy napon egy ilyen kis országban? Neeeeemáááá :DDDDD
  • bertino
    #260
    jah, ma láttam, igen

    itt parkolt a bérház előtt
  • bertino
    #259
    Ez se annyira mindennapi

    Buggy
  • ghost cb
    #258
    :DDDDDd
  • DanielT
    #257
    Ááááá, az nem létezik! :DDD
  • norbdog
    #256
    nissan 350z - komolyan!
  • mabbak
    #255
    jah vágom hexa :D
  • ngcsnet
    #254
    dupla :D = :DD tehtá dupla vicces...........
  • mabbak
    #253
    hülye vagyok [hülye] de mi dupla?
  • ngcsnet
    #252
    dupla :D
  • bertino
    #251
    én épp azé mondom, mert nálunk az járatos :)
  • Vlala #250
    most tényleg nem megy. Elrepedt a hf. A fék jó...
  • Mike at home
    #249
    hja, csak nem megy meg szar a fek
  • Vlala #248
    na mielőtt 1000 privát üzenetet kapnék Nagypolákrajongóktól, elmondanám, hogy imádom a régebbi magyar utcák autóit. Nekem is Ladám van, egyesek szerint őrült is vagyok, hogy a hatodik százezresemet költöm bele... de még mindig nincs kész.
  • mabbak
    #247
    haver hígítóval tolta :-D
  • Vlala #246
    a Nagypolák mindennel elmegy. Channel 9, orosz vodka, talán még foltbenzinnel is. :)
  • fifi
    #245
    hidd el hogy nem feltétlenül rosszabb ám mint az itthoni...
  • bertino
    #244
    ukrán benzin rulz -.-
  • fifi
    #243


    azzal mindig vigyázni, mert a Nagypolák pl elszalad vele, de újabb autók allergiásak a szutyok üanyagokra!
  • dieselG
    #242
    noname falusi benzinkút abasáron, ahol 10ft-tal olcsóbbak az árak
  • fifi
    #241
    az akkor finom lesz! milyen kúton és hol?
  • dieselG
    #240
    Kösz, vizezett benzint kapott a drága, ma du. le lett tépve a kutasnak a töke
  • fifi
    #239
    ezúton is gratulálunk...
  • dieselG
    #238
    mellesleg ma reggel lerobbant a stilóm :(((((((((((((
    gyújtáshiba (remélem)
  • dieselG
    #237
    Keresztapám jól menő egyik autófényező műhelyében rengeteg luxusautó megfordult már.. Chayennétől a 2 Ford Mustangon (egyik 1986-os, másik 2001es volt) keresztül az unatkozó gazdagok által félig viccből összetört Mercedesekig/Bentleyekig/GMC-kig.. hogy csak párat említsek:) Mindig szólni szokott, ha éppen vmi értékeset visznek hozzá!
    Zsírúj Passat? Németben már annyi van belőle, hogy meg is untam :D Mellesleg a pár házzal odébb lakó szomszédunknak szééép sötétződ zsírúj Passatja van :) Lehet hogy írtam már ide pár hónappal korábban, de majd minden szomszédnak van vmi különlegessége.. vw tuareg, phaeton, lexus stb:)
  • fifi
    #236
    tegnap ugyanez a szitu egy zsír új Passat-al. Kb 20-an csekkolták a szekeret :)
  • cenobite
    #235
    Porsche Cayenne, meg valami Lambo, talán Countach... Meg egy csomó Suzukit. :D
  • qper
    #234
    Dunakeszin egy hatalmas ház udvaráról tolatott ki egy tűzpiros F360-as Ferrari. Zsír új volt gondolom, mert az egész család/barátok/szomszédok figyelemmelkísérték a szertartást. /meg a JSP-s rendszám is erre utalt/.
  • And5
    #233
    Chevrolet
  • And5
    #232
    Chevrolette Corvette es nem kamuzok :P
  • mabbak
    #231
    nehéz az élet! :-)
  • Magnumrolcsi
    #230
    Én meg mindennap látok egy Hummer2.!Kicsit már uncsi. Mindenkinek ilyen van!