44039
Lehetőleg az 1280x720-asnál nagyobb képeket csak linkbe tegyétek, vagy spoilerbe!
  • Pityke4
    #836
    Visszatérve a szomszédos témára, nem tom h mié írta h a szomszédé, deh akkor legyen a szomszédé, akkor is jó kocsi. Egyébként meg nem én kavartam, hanem a hawer. DE Tudjátok: én nem szeretek vele dicsekedni, e én nem szeretek vele dicsekedn, én nem...
    Apám nem kocsitolvaj, se gyilkos, se gyárban se dolgozik, hanem itt valakinek igaza volt, cégvezető.
    Téma lezárva, nem kérek több NO COMMENTET se.
  • desigo
    #835
    szépek és mellesleg brutál erősek:)
  • streeter
    #834
    Amiket még láttam Horvátba csak elfelejtettem :)
    Audi RS6 , Mercedes E55AMG sedan és kombi.

    Sajnos csak a sedan E55-ről meg az RS6-ról van képem.




  • V8
    #833
    Ki tudja...lehet már azóta nem él a szomszéd;D
  • Mentol
    #832
    Ebből az jön le, hogy a faterja egy autótolvaj... Habár a szomszéd kocsiját ellopni...

    CSAK POÉN VOLT!!!!
  • I.C.ram
    #831
    Hummer 3 annyira nem nagy szám.

    Hummer 2 a light edition Hummer 3 meg az ultralight. H3at már 14ért odadják. Ahhoz képest, hogy mekkora batár...
  • TheDreamingTree
    #830
    Ugyan, nem ma, hanem a múlt héten, de a Deák téren egy Chrysler Prowlert... hát nem semmi látvány volt :-)
  • desigo
    #829
    Ma láttam az Árpád hídon egy két lóerős hintót:))))))))
  • streeter
    #828
    Hát én 2 hétig oda voltam Horvátországba nyaralni és láttam pár fasza kocsit. Egy rakat Porschét: Cayman-t Carerret, Cayen-t, 928-ast. BMW M6-ot (azt már itthon az M7-esen) Egyel ezelőtti M5-ös BMW, BMW Z4, 350Z Spider és sima 350Z-t is. Hummaer H3-at (elég idétlenül néz ki) Jaguár XK8 Cabrio és XKR Coupe, Toyota MR2. Most ennyi jutott eszembe hirtelen :) Néhányról van kép majd rakok be ha sikerül levadászni a telefonomról.
  • Aradebil2
    #827
    jah és a legpoénabat kihagytam:jövök le a kis panelházunkból,ház előtt áll egy ezüst C6os,benne egy kopasz kigyurt fazon egy köteg 20ezrest számolgat:D
  • Sland
    #826
    Én is azt néztem, hogy nemrég költözött a szomszédba egy új 6os BMW, akkor még a szomszédé volt.
    Most hirtelen meg az apjáé...
  • Aradebil2
    #825
    hát nem pontosan ma,de tennék egy kis csepeli összefoglalót:egy hete,elfele menet,és hazafele menet is: Ferka 360M Spider,szépséghibája h ezüst...

    csepeliek autói: fekete naon dain Chevy SSR,2Murci(sárga és fekete),piros 360M,fekete Hummer H2,Dodge Viper(sajna nem srt:))

    hát,ilyenkor fáj a szívem:(
    és még mi lehet Budán
  • DanielT
    #824
    Meg lehet, de itthon munkabérből nem sokan vesznek. Cégvezetőként/tulajként összejöhet és az kemény munka.
  • bertino
    #823
    mivel a srác kora annyi és annyi, én semmin nem lepődök meg :DDDDD
  • desigo
    #822
    Mondjuk arra is kiváncsi lennék,hogy hogy lehet megdolgozni egy 645-ös BMWért?
  • fifi
    #821
    aha
    köszi, hogy eligazítasz...
  • DJ Bee18
    #820
    ,,sztem örülni kéne, hogy ilyen autók gazdagítják szegény kis országunkat!! Ennyi"
    "én nem szeretek vele dicsekedni, de ettől föggetlenül jó autó. Apámé, a BMW 645 is, megdolgozott érte, de mondom én nem dicskedek vele,"

    NO COMMENT, és érdekes, előtte még a szomszédé volt...
  • ITM
    #819
    IGEN! De mondom, hogy nem lehet összehasonlítani a kettőt.
  • fifi
    #818
    ESZMEI érték!!!
    tudsz olvasni ugye?
  • ITM
    #817
    Pityke4: Jólvanna :D
  • DanielT
    #816
    Ééééés tényleg 3x! :D
  • I.C.ram
    #815
    mondd el mégegyszer. hogy "de én nem szeretek vele dicsekedni", mert az a két sorra jutó 3 nem votl elég szerintem.
  • ITM
    #814
    Pityke4: mienk az s500, én nem szeretek vele dicsekedni, de ettől föggetlenül jó autó. Apámé, a BMW 645 is, megdolgozott érte, de mondom én nem dicskedek vele, mert én is voltam már csóró, apám is. Aki nem hiszi el, az nem hiszi el, mondom nem akarok vele dicsekedni.
  • I.C.ram
    #813
    Viselkedjél már! E S Z M E I értéket írtam, te meg képtelen voltál felfogni az agycsökevényeddel...

    Ja és a nődet majomozod, vagy valamelyik haverodat...
  • DJ Bee18
    #812
    mellesleg Angliában rengeteg veterán autót láttam közlekedni. Az ilyen autókat sokkal jobban megnézem jómagam, és a tulajdonosaikra is felnézek, hogy mennyi munkával és türelemmmel fel udták újitani ezeket az autókat. És értékesebbnek érzek egy ilyen autót, bármilyen böszme új járgánynál, habár az árcédula mást mutat
  • DJ Bee18
    #811
    Nem vagyok vele dicsekvős!! De ha már van megmutatom a népnek

    Más vagyonával miért kéne neked dicsekedned?
  • DJ Bee18
    #810
    nem minden a pénz haver.
  • ITM
    #809
    Nézdd meg az árakat te majom !! Eszmei értéke biztos nagyobb, de a vételárát meg kellene nézned !! Nem lehet összehasonlítani a két autót. Az egyik egy Klasszikus Veterán autó, a másik meg egy mai luxus-sportautó. Ennyi. Hasonlítsd össze egy régi Mercedes veterán autóval, én abban a helyzetben inkább a mercire szavaznék !
  • I.C.ram
    #808
    Hát bizony, hogy az. Eszmei értéke kb 10xese a szaros Brabus S500asnak, ami még ezen az oldalon van... :) Az volt az első klasszikus Porsche.
  • desigo
    #807
    Nem ismerem a régi autókat de ez elég jól nézett ki azért kaptam le.
    Mellesleg nagyon szép állapotban is volt.

    utánna néztem mégis extra:)
  • PeeVee
    #806
    pláne por-356 rendszámmal!! :)
  • I.C.ram
    #805
    356-os Porsche nem extra autó? :D Kb kétszer nagyobb durranás, mint az ittlévő autók bármelyike :P
  • Zadeus
    #804
    :DDDDDDDD
  • PeeVee
    #803
    A futtatós szakmában :PPPPPP
  • ITM
    #802
    TITOK !! Nem vagyok vele dicsekvős!! De ha már van megmutatom a népnek ! De ha nincs rá igény, nem rakok fel semmit, sztem örülni kéne, hogy ilyen autók gazdagítják szegény kis országunkat!! Ennyi.
  • gaspy
    #801
    haver hol dolgozik?:D
  • DJ Bee18
    #800
    te most nagymenőnek érzed magad, hogy haver megmutatja a kocsiját? :D
  • Zadeus
    #799
    Fajin autó
  • ITM
    #798
    Holnap meg egy új 645-ös BMW-t fogok látni
    Arról is adok be képeket.
  • ITM
    #797
    Hy All!! Én ma egy Mercedes S500-as verdát láttam BRABUS tuninggal :D Haveré. Linkelek be képet is :P





    Itt meg az én Mercedes-es lapom !!
    Mercedes Fanpage