54
  • smith09 #54
    Vidi - Honvéd a döntőben. Ha ingyen lenne a jegyár akkor se lenne több. 8 - 10000 nézőnél szerintem.
    Azt hogy régen mi volt sajnos rajunk kívűl senkit se érdekel már.
  • Vinatieri
    #53
    3400 néző volt kíváncsi a helyszínen a Debrecen - Vidi a magyar kupa elődöntőjére, Angliában ilyenkor megtelik a Wembley, ami kb. 70000 ember jelent. Ennyit a magyar fociról!
  • JonasSandor
    #52
    Megleptek a multheti nyeréssel hogy a horvátokat megvertük.
  • gkeeper
    #51
    LABDARÚGÓ TOBORZÓ!!!!
    Jászapáti NB II-es csapataihoz 1987-1992 között születettek részére 2005.július 20. 18 órakor.
    Helyszín:Jászapáti Sportpálya
    Egy ugrás az NB I-től
    Vidékről is várjuk a fiatalokat!
  • forza milan
    #50
    jó ötleet!majd megfontolom!:D
  • Laffite
    #49
    Szerintem módosítani kellene a topic nevét: "Magyar futball volt de már nincs! Milyen lesz? Lesz egyáltalán?"
  • Unreal1942
    #48
    Milliárdokról ne is beszéljünk. Mert az nem a Magyar focisták zsebébe vándorol.
    Többet keresnek az átlagnál és a megérdemeltnél is ez tény.
    Aki igazán pénzt akar keresni az külföldön teszi. Mint bárki más is aki tehetei.
    Bármilyen területen sokszorosát keresheti a honi pénznek. (sajnos) Erre nem is látok esélyt, hogy változzon az elkövetkezendő 30-40 évben legalább.
    Én is csak egy picivel keresek többet nálad, de nem ebből kell kiindulni.
    Láttam tegnap azt a fradi meccset. Szánalmas volt. Azthiszem pontosan leírtam, hogy xar a mai Magyar foci. Miről beszélünk?
  • McFrost
    #47
    Ez mind szép és jó, csak én melózhatok éjjel nappal 70.000 forintért, míg a "focisták" címeres mezben beleszarnak az egészbe milliárdokért, ez igazságos? Az izlandi kamion sofőr tud hajtani ingyen?
    Láttad tegnap a fradi meccset? Gondolkoggy el rajta!
  • Unreal1942
    #46
    Magyarországon mindenki tud autót vezetni és mindenki nagyon ért a focihoz! (ez alól én sem vagyok kivétel)
    Még az is aki csak fikázza a honi labdarúgást. Nem érdemes vitázni azon, hogy xar a mai Magyar labdarúgás. Mert ez sajnos valóban így van.
    Reméljuk ,hogy lesz jobb is. Sajnos mi innen nem sokat tehetünk érte csak szurkolhatunk ahogy azt sokan meg is tesszük. Én szeretném megérni, hogy újra a top 10 ben jegyezzenek minket és bárki ellen esélyesként álljunk ki! Viszont azt nagyon nem tudom tolerálni aki most fikázik meg elpártól....aztán majd ha tényleg fellendül akkor előjön belőle a nagy drukker. Drukkolni,szurkolni most kell. Nem akkor amikor VB gyöztesek vagyunk :)( hozzáteszem, hogy én is ordibálok, hogy a k.anyád stb...ha már rajtad a címeres mez akkor dögölj meg a pályán ) mert szerintem ez nagyon hiányzik manapság. Az igazi szivvel lélekkel való küzdés akarás.
    Beszélhetünk itt arról, hogy akkor miért kersenek olyan sok pénz stb. Ez relatív és nem hiszem, hogy az Ország ma egyéb gondjai megoldódnának vagy akár csak enyhülnének is attól, hogy egy fillért se kapnának. Az elkotyavetyélt milliárdokat máshol kell keresni. Merre azt nem tudom. Nincs rálátásom a dologra.

    Mitől lehet jobb? Biztos vannak erre hivatott szakemberek akik ezt nagyon jól tudják és mégse tesznek igazán semmit az ügy érdekében. Csak meg kéne nézni, hogy mitől sikeres számos más magyar sportág! Valószínűleg több munka van benne. Nincs ebben olyan nagy titok szerintem. Keményen kell edzeni Futbalistákat nevelni és nem divatbekemeket akik élvezik a viszonylag "laza" életet és a kényelmes életet.
    Fel kéne karolni olyan gyerekeket akiknek nincs lehetőségük ( megfelelő családi háttér hiányában ) ,hogy rendszeresen focizzanak. Számtalan kis tehetség rohangál a még megmaradt pályákon. Egyszerű emberekből tudnak "sztárokat" faragni lásd Megasztár! Abban biztos nagyobb üzlet van...
    Ha valaki valakik tényleg foglalkoznának ilyesmivel akkor állítom, hogy az alapokról kezdve 10 év múlva már lehete itt világszintű foci. Onnantól kezdve lenne kire felnézni az utánpótlásnak (lennének Magyar sztár labdarugók) Nem csak Gera Zoli Akiről külön kéne beszélni. Mindenesetre amit és legföképpen ahonnan elért az dicséretes dolog! A Mai viszonyok közt ez csoda és sokkal többet biztos nem is lehetne.

    Közel sem mondatm el mindent amit akartam az elején, de egyenlőre elég :)
  • McFrost
    #45
    keményen mint a vídia!
  • dodgecharger
    #44
    És nem elkótyavetyélni az edzéseket..
  • R9
    #43
    mert van egy gera?
  • McFrost
    #42
    Szerintem az kellene , ha van eredmény van fizu, ha nincs akkor sorry...
    Ja, és reális fizu....
  • dodgecharger
    #41
    Sok embertől hallottam, hogy lekéne amatőrizálni nálunk a labarúgást.
    Így egy kicsit megóvhatjuk annak a focinak a hírét, ami volt 30-40-50 évvel ezelőtt..
  • McFrost
    #40
    volt-sajnos, nincs-sajnos, lesz-???????
  • gabber_saviola
    #39
    ne többesszámba légyszives ......viszlát
  • _Vegeta_
    #38
    Akkoriban az emberek meg azert fociztak mert szerettek focizni nem penz kellett nekik..
  • _Vegeta_
    #37
    Meg ne haragudj mar de ezt a 0 minosegu labdagurigatast csak fikazni lehet, a magyar focistak hozzaallasa a focihoz ugyanolyan, mint a magyar atlagember hozzaallasa a politikahoz nem foglalkozik vele.
  • Sheke
    #36
    valahogy úgy de azé van még remény:D:D
  • forza milan
    #35
    kb.!de azért én reménykedö tipus vagyok!
  • gazgoblin
    #34
    A magyar futball,akkor és most?

    Volt,nincs....
  • gabber_saviola
    #33
  • Unreal1942
    #32
    És azért a 80 as években se volt még rossz. Ha jól emlkészem akkor a 86 os VB egyik esélyesei voltunk. És talán a világranglista 2. helyén álltunk.?
    Na meg a Videoton 85 ben elért sikere sem UTolsó dolog.
  • forza milan
    #31
    hát ja!6:3-az évszázad meccse!jó idök voltak azok FOCIBAN!!!!
  • gabber_saviola
    #30
    50-es évek környékén a Világ legjobbja volt a Magyar válogatott.....
  • Sephi
    #29
    Mikor volt jo a magyar futball?
  • forza milan
    #28
    hát ja!de mindenki ezt mondja,hogy olyan nnics hogy nem lehet jó válogatottat csinálni,tehetséges,és nem x lábu játékosokkal!vagy talán nem is x lábuak csak direkt vannak erre kényszeritve???...
  • Balo
    #27
    Már kifejtettem a gumiban, most nincs kedvem, htx.
  • Taranov
    #26
    Igen, sajnos.
  • Davidus
    #25
    FURULYÁS TAKARODJ!
  • Rudee
    #24
    Senki se tehet semmit, amíg ez a pénzéhes, köcsög banda uralkodik.
  • forza milan
    #23
    énis!reménykedem a válogatottban!én még most is adok á esélyt hogy kijussanak a vb-re!
  • Takezó
    #22
    iugen, ezeket utálom én is a legjobban...
  • gabber_saviola
    #21
    ja és optimista vagyok
  • gabber_saviola
    #20
    Én is szeretem a Magyar focit
  • Csesza
    #19
    én pl szeretem
  • Csesza
    #18
    adom


    itt fikázzátok a magyar foci-t, pedig nemtesztek érte semmit hogy jobb legyen csak fikázzátok ettőlé pedig nem lesz jobb
  • gabber_saviola
    #17
    ez a MI focink, ez van ezt kell szeretni....akinek nem tetszik a mostani helyzete az vagy tegyen érte vagy fogja be a szájját és nem fikázza....
  • Cicero
    #16
    nem lesz jövője
  • forza milan
    #15
    mért szted milyen!utóbbi idöben 1 picit javult!semmi más biztato jel nincs!