10
  • Roli
    #10
    Egyébként meg inkább a WiFi technológiát kéne telepíteni! Csak egy antenna(vagy több, nálunk van mindkét megoldásból) és máris bárhol elérhető a net. nem kell drága kábel meg fektetés, csak akinek kell a szolgáltatás vesz megfelelő kártyát, kap jelszót estleg mindenkinek ingyenes lehetne és akkor még az sem kell. Az én WiFi kártyám pl 22MBit-et tud csak a hálózat nem ad annyit. Optikai kábelen mehetne az adat a központig utána pedig szétlövik WiFin mikrohullámon! Ez lenne az igazi! Bárhol az országban leülnék és netezhetnék! Természetesen városon belül gondoltam. Nem konnektort kéne keresgetni. Amúgy meg az optikai kábel pontosan is hogy nagyon olcsó láttam róla egy TV-műsort és Keleten már annyit lefektettek belőle, hogy a kapacitásának még a 20%-át sem használják ki! A lefektetéssel van a gond, de hát ott a sok munkanélküli...
  • Roli
    #9
    Nincs bekapcsolva a WakeOn LAN de olyan feszültséglökés keletkezik pl egy nagyobb fogyasztó ki vagy bekapcsolásánál, vagy amikor ívet húz két érinkező között az áram, hogy a táp azt hiszi, hogy a gombbal adtad neki, mivel a bekapcsológombbal egy impulzust adsz egy áramkörnek, ami elndítja az összes többit.
  • HUmanEmber41st
    #8
    http://www.sg.hu/cikkek/37983
    bocsi, itt írtam le ezt a dolgot..
  • HUmanEmber41st
    #7
    http://www.sg.hu/cikkek/38069
    Itt leírtam, miért kerül ez is elég sok pénzbe.. szvsz parasztvakítás...
    A transzformátor szakaszhatárok ugyanis csak 1 körzeten belül teszik lehetővé...
  • gakoska
    #6
    én gépem is kapcsolt már be magátol, és nem is volt benne hálókártya
  • avman
    #5
    Tán ki kéne kapcsolni a wake on lant.
  • Roli
    #4
    Ja jön eg nagyobb tranziens a hálózaton és szétnyomja a gépet! Nálunk legalábbis néha olyan jön, hogy a gép bakapcsol magától!
  • tmpx
    #3
    Király... mindehol net márcsak a virtuális 3d-s környezet hiányzik és kezdődhet a cyberpunk!
  • FTeR
    #2
    wiki
  • myke
    #1
    és milyen sebességet lehet elérni ezzel?