1822
  • ChevyG work
    #97
    én is arra szavazok
  • Titan
    #96
    Nekem Ez tetszik!
  • ChevyG #95
    nekem a két felső tetszik!
    de ne én döntsek!
  • zoltang
    #94
    2007 tavasz.
  • datango
    #93
    imádtam a silent hunter III at ! szerintem képekből ítélve nem fogok csalódni ebbe a játékban sem! 2006 vége akkor a megjelenés?
  • zoltang
    #92
  • zoltang
    #91
  • zoltang
    #90
    A hivatalos oldal flash képét átdolgoztam, egy esetleges bannernak. Ha tetszik valamelyik, be lehet tenni.



  • zoltang
    #89
    Érdekes, hogy ez a logo van a hivatalos oldalon.
  • ChevyG #88
    bár úgy alakult, hogy nem volt időm késziteni bannert, de gyors összeheggesztettem 1et:
    valakivel berakatom, aztán amikor lessz jobb akkor cseréljük!
  • Gundark
    #87
    Még egy apróság :) Az eredeti Silent Hunter is a Csendes óceánon zajlott csak amerikai részvétellel. Muris volt japi tengókat torpedózni :)

  • ChevyG work
    #86
    nekem is megfordult a fejemben az, ami az aláírásodban van
  • zoltang
    #85
    Az SH4-el szerintem semmi gond, akkor sem ha a Csendes-óceáni harcokat dogozza fel és min. az SH3 szívonalán. Nálam is az U-Boot háború a Németek küzdelmét jelenti. Jó lenne az is, ha a Japánokkal is lehetne küldetéseket teljesíteni a játékban (nem lehet majd), de az sem rossz ha az acsi oldalat lehet játszani, és azt a valóságot megközelítő szimulációként mutatják be.

    Az igéretek szerint komolyabb élményt nyújthat az SH4, mint az SH3 bizonyos téren. (http://www.subsim.com/ssr/sh4/sh4_interview1.php cikk alapján)
    pl.: fejletteb motor, javított/ bővített rádiózás, átdolgozott küldetésrendszer stb.

    Szóval nem hiszem, hogy arcade játék lesz, bár jó lenne azért a megjelenés előtt valami DEMO. Ami valószínűleg nem lesz, mivel az SH3-nak sem volt DEMO-ja.

    (Már csak egy felszini hajó-szimulátor kellene (mint a SH2 és a Destroyer Command) és így a 3 progi - ha együtt tudna - működni egy komoly tengeri/ konvoj csata szimulációt alkothatnának a multiban. Pl.: lehetne lenni valamelyik oldalon U-Boot-al, vagy a konvojt védelmező rombolóval.)
  • ChevyG work
    #84
    dehogynem ne nézd le szegény amcsi vérpistikéket. majd beleraknak a programozok deathmach, meg capture the flag játékmodokat
  • bgabor
    #83
    Nyilván az amerikai piacra szánják a játékot.
    Sok sikert kívánok nekik ahhoz, hogy a sok 40-es IQ-jú, elhízott konzolrajongó amerikai hülyegyereket leültessék Silent Hunterezni. Körülbelül olyan lehet, mint egy vaddisznót vécére szoktatni. Már látom is magam előtt, ahogy félredobva a PS3/XBOX360 kontrollert rohannak PCn SH4-ezni, hogy szögeket számolhassanak és órákig manőverezzék a tegóikat megfelelő tüzelési pozícióba. Tényleg nagyon reális kép.
  • ChevyG #82
    :(
  • zoltang
    #81
    Nem, csak az amcsikkal lehet lenni. És nem is fog az SH4 együttműködni az SH3-al, ha jól vettem ki.
  • ChevyG work
    #80
    és a németekkel nem lehet majd menni?
  • ChevyG work
    #79
    bots, télleg
  • zoltang
    #78
    De a korai kialakítású (1940-42) Gato osztályra is hasonlít.



    Gato Class Submarine: Greenling (SS-213)
  • Mor3llo
    #77
    Huh, ez a gém nagyon oda fog vágni :)
  • zoltang
    #76
    A képeken, ha minden igaz az amcsi Tambor osztály, Triton (SS-201) hajója van.

    Triton (SS-201)


  • zoltang
    #75
    Melyik képeken? (Én egyet sem látok, csak amcsit. A képeken csak japán csatahajók vannak még. :) )
  • ChevyG work
    #74
    dehát a képeken japcsi tengok vannak!
  • zoltang
    #73
    100%!

    Az is tuti, hogy a japánokkal nem lehet lenni. :(
  • ChevyG work
    #72
    7végén csinálok bannert!
  • ChevyG work
    #71
    az akkor fix, hogy IIv-ús lesz?
  • zoltang
    #70
    De jó egyeseknek.



    Silent Hunter IV: The Course Ahead
    http://www.subsim.com/ssr/sh4/sh4_interview1.php
  • zoltang
    #69





  • zoltang
    #68
    Új képek. :) Mi van itt ma? :)
    http://www.subsim.com/









  • zoltang
    #67
    Működik a hivatalos oldala is!!!

    us
    német

    Új videó is van fent. :)))
  • PLackó
    #66
    jól néz ki,bár biztosan tupíroztak a képeken.
    A megjelenés (ha tartják) akkor nincs is olyan vészesen messze
  • zoltang
    #65
    " Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific - Ismét a mélyben
    [2006. augusztus 23. @ 16:01 - Forcecaster]
    A Ubisoft a GC alkalmából bejelentette, készül a Silent Hunter sorozat folytatása.

    A jelek szerint a Ubisoft a romániai stúdiójában gőzerővel dolgozik a Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific című tengeralattjáró szimulátoron, melynek köszönhetőten a játékosok a Csendes-óceán térségében kapitányoskodhat a különböző tengeralattjárókon. Az igéreket szerint a játék 2007 második negyedévében érkezik, de addig is megtekinthető itt az első néhány kép."

    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=23891
  • zoltang
    #64
    A teljes címe a proginak: Silent Hunter 4 - Wolves of the Pacific

    Nem a 2. VH. utáni időket dolgozza fel, hanem a Japán elleni háborút (szerintem: sajnos csak az amcsi oldalról).

    A képeket nézve: az 1., 3., 4., 5. játék videójából való, a 2., 6. a szerintem játék közbeni.

    További infó.
  • ChevyG work
    #63
    elég photoshop gyanusak, de nagyon nem szeretném, ha a IIVh utáni időkkel foglakozna
  • zoltang
    #62
    First Silent Hunter 4 Screenshots (Wed 23 August 2006)

    http://www.subsim.com
    http://www.gamestar.de/aktuell/screenshots/52535/index.html








    Elég jól néz ki!!! :)))
  • ChevyG work
    #61
    rossz topik...
  • SH3
    #60
    Eberek!Ez igaz? :Rádió üzenetek M gomb.Itt küldhetsz üzeneteket és olvashatsz üzeneteket.Észlelési jelentés küldése:az észlelési jelentések küldéséveljelentheted az ellenség pontos helyzetét a tengeralattjárók kapitányainak és a főparancsnokságnak.A jelentett információk alapján a Luftwaffe a levegőben,vagy a Kriegsmarine a tengeren indíthat összehangolt támadást! Remélem igaz de a rádió menüben nem tudtam ezt elküldeni és ezért kérdezem hoy ti eltudjátok e és ha igen akkor hogyan.
  • ChevyG #59
    és a japánokkal is lehetne menni, lenne AI tengok, és a földek is rendesebben néznének ki, ja és 5x ennyi hajótipust!!!
  • SH3
    #58
    Én azt várom el a következő résztől hogy jobb grafikálya legyen,nem mintha a SH3-nak ne lenne jó grafikálya de néhány helyen nincs eléggé kidolgozva. pl.:amikor a hajó kettészakad a szakadás mentén nem lógnak ki az alkatrészek.De ez nem olyan nagy baj.Viszont annak örülnék a legjobban ha a szövetséges oldalt is kipróbálhatná a játékos. Marci