1822
  • Thanatos
    #137
    a nem vészt ugy értem hogy ez ma már tök átlagos géigény sajnos :/
  • DJ Skyline
    #136
    igen, mert nem játszok minden második megjelenő játékkal, csak pár játékkal szoktam! de ha már játszok valamivel, akkor az fusson normálisan, és ne keljen azon agyalni, hogy akkor most mit kapcsoljak ki, mit vegyek lejjebb, hogy ne akadozzon! a mostani gépem kb 2 éves, már akkor sem volt egy über masina: P4 2.4 Ghz, ATI 9550 128MB, 768MB RAM, Gigabyte alaplap! igen, annak nem vészes, akinek jó a gépe! :)
  • Thanatos
    #135
    hát elégg sok ideig tart ezt neked belátni, ez a gépigény egyáltalán nem vész ma már szvsz :)
  • DJ Skyline
    #134
    kezdem belátni, hogy gépet kell bővíteni! :| egyre több olyan minimum gépigény van, amit az én gépem épp hogy súrol!
  • zoltang
    #133
    Most vettem észre a gépigény előrejelzést:

    http://www.subsim.com/nucleus/index.php?blogid=4

    "06 January 2007
    Silent Hunter 4 Specs
    The minimum requirements to run SH4 would be: 2GHz processor (Pentium IV or equivalent AMD Athlon), 1GB of RAM, DirectX 9 video card with Pixel Shader v2.0, Vertex Shader v2.0 with 128MB of RAM, DirectX compatible sound card and around 5.5-6GB of space on your HDD.

    The game options will allow you to activate or deactivate different visual aspects that can increase or decrease performance. Of course, in the minimum requirements PC you will run with most options OFF.

    A recommended system will have: 3GHz processor, 2GB of RAM, DirectX 9 video card with PS 3.0, VS 3.0 and 256MB of RAM. "
  • ChevyG #132
    jobb lesz mint gondoltam!
  • zoltang
    #131
    [URL=http://www.3dgamers.com/dlselect/games/silenthunter4/sh4_dev_diary_3.wmv.html]Új videó: Diary movie #3 [17MB][/URL]
  • zoltang
    #130
    Silent Hunter 4 - Interview auf Vitivi.de

    http://www.silent-hunteriii.com/de/home.php
  • Zsolo007
    #129
    Nemláttam, köszi!
  • zoltang
    #128
    Videók: (Aces of the Deep oldalon)

    (SH4_Dev_Diary_EP2.wmv, 14MB, 2perc)

    (gameplay_footage_SH42.zip, 78MB, 13perc)
  • zoltang
    #127
    Tuti van rajta. ;) De a videókat láttad? Olvastad (bár németül) az "előzetest"? Nem lesz rossz. :)
  • Zsolo007
    #126
    Ezen is van egy kis utómunka(photoshop) az tuti :)
  • zoltang
    #125
    Großer Silent Hunter 4 Bericht (http://www.silent-hunteriii.com/de/home.php)



    Aces of the Deep


    Pár kép:







  • zoltang
    #124
    Silent Hunter IV Dev Diary Part 2 vagy
    Neues Entwicklervideo und erste Community Fragen beantwortet!

  • blackgamer
    #123
    az, de nekem kicsit kusza
  • Rafia
    #122
    wow, ez nemhogy ingyenes, de open source.
  • ChevyG #121
    uhh, nem de utána nézek, hogy honnan lehet mexerezni!
  • blackgamer
    #120
    Danger from the Deep ingyenes játékot próbálta valaki?
  • zoltang
    #119
    :)
  • ChevyG #118
    uj képz
  • ChevyG #117
  • zoltang
    #116
    "Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific diary movie - Frans
    Ubi Soft has released a new movie trailer for Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific, showing off the World War II submarine simulation sequel that's in the works at their Romanian studio. This high-res clip runs for a minute and a half to introduce the development team and the modelling process."

    http://www.3dgamers.com/

    sh4_dev_diary_1.wmv [11.1 MB ]
  • SH3
    #115
    Ja lehet hogy igazad van.
  • ChevyG work
    #114
    ha két orát kergetőzől 8 rombolóval, és azután nyírnak ki, akkor hidd el hogy ennek a kis plussznak nem örülnél, söt reflexböl esc-et nyomnál!
  • SH3
    #113
    Miért az tökjó lenne hogyha ott vagyunk a tengeralattjáró belsejében és hirtelen minden elcsendesedik, zúg a fülünk és látjuk ahogy ömlik be a víz a tengóba.Látjuk az embereket akik meghaltak/sebesültek aztán hallunk egy nagy reccsenést és... A játék kiírja hogy GAME OVER Szóval ha ezt így megcsinálnák akkor reál modban is láthatnánk hogy mi történik (ezt úgyse csinálják meg).Szreintem ez olyan jó lenne.Egyébként szerintem se kell sokat elvárni a játéktól mert ennyi idő alatt sokra nem mehettek de ez a képeken is látszik
  • Gundark
    #112
    A fotofelderités és a lelőtt pilóta mentése nem egy nagy dolog. Már benne volt az SH1ben is. Ugye az is a csendesen játszódott, és itt van értelme. Az SH3ben nem volt mert az atlanti óceán felett ritkán jártak német gépek :) Nem lesz ez rossz ha már csak olyan szintre hozzák mint az SH1et. Bár ott még tengeralattjárót is lehetett torpedózni. Ami meg az elsüllyedést illetni, szerintem az tökmindegy. Ha realisztiken játszol akkor úgysem látod. Márpedig ezt csak úgy érdemes :) Egyébként meg nem hiszem hogy fognak változtatni sokat, túl hamar jön ez ahhoz. Inkább csak egyfajta jól felturbózott mission disc az SH3hoz. :)
  • SH3
    #111
    Szerintem a legrosszabb dolog amit elrontottak az SH3-ban az az hogy az életpálya vagy mi a fene abbból áll hogy elmész a kijelölt szektorba és kész.Tök szar.Ráadásul nem is olyan izgalmas mint a missziók.A legrosszabb az volt nekem hogy Kiel(!)-ből kellett elmennem london közelébe az AM szektorhoz.Mire eljutottam a + billenytyű majdnem beszart,mert oyan sokáig tartott és ha megjelent egy hadihajó akkor rögtön lelassítot 8x-osra.Szóval sztem legközelebb vm,i izgalmasabbal kéne helyettesteni ezt a dolgot.Talán még a másik dolog amit szeretnék látni a 4-ben az az hogy meg legyen animálva az is amikor összroppan a hajó pl.:200M-nél :D.Talán még ennél is szebb grafika (bárilyen szép grafikályú szimulator talán az IL2-volt de ez tán még azt is lekörözi) és több misszió.És még egy utolsó (ami tényleg csak hab a tortán) hogy az óceánok tengerek feneke,alja legyen kidolgozottabb pl.:koralzátonyok (ilyen szép grafikával olyan szép látvány lenne elmnenni egy egy ilyen korall zátony mellett ) Ja és még vmi ez most jutott eszembe:Amikor elsüllyed egy hajó akkor ahogy hozzáér a tengerfenékhez úgymarad pl.:kettészakad fejjel lefelé süllyed és úgymarad!!!Ez olyan irreális!!!Na ezt az én listámon a 2. helyre tenném.Nem tom nekem az 1.4-es patch van fenn úgyhogy a legfrissebb és ott se orvosolták sajna.Na lehet hogy sok a rizsa de remélem kivettétek hogy mit várok el a SH4-től.
  • ChevyG work
    #110
    pacific stormban se jön be a banner
  • zoltang
    #109
    Én küldtem.
    De vannak némi zavarok a Firefox 1.5-el ezen új sg kinézettel (legalábbis nálam). Nem tudok privát üzeneteket küldeni, nem hozza be a képeket stb., csak az Exp.
  • Thanatos
    #108
    a szellem a rendszerben :DDD
  • Borg
    #107
    Banner javítva.

    (btw, ki küldte nekem a PÜ-t, mert nincs feladó?:)
  • zoltang
    #106
    Ez az új sgfórum-kinézet betett nálam a banner-omnak. A Firefox 1.5 alatt nem, de az Exp. alatt bejön a kép. :(
  • ChevyG work
    #105
    "Nagyon ígéretesnek tűnik a progi. :) Sok mindent, már az SH III-ban is megcsinálhattak volna, vagy update formájában utólag beletehettek volna."

    és akkor mit adnak ki 4. részben?
  • zoltang
    #104
    Most olvasgatom a subsimen megjelnt beszélgetés német változatát (itt).

    pl.:
    Új multiplayer mód? Kisérő-parancsnok a Wolfpack ellen???

    Fejlesztenek a kikötők forgalmán.

    A szerkeztőn könnyítenek, fejlesztenek.

    A küldetések sokkal színesebbek lesznek. Mentőakció (lelőtt pilóta stb.), fotó-felderítés, kommandós csapat indítása stb. (Elég jól hangzanak.)

    Rádiózás sokkal aktívabb lesz. Több adót be lehet állítani (Tokió, Moszkva, Washington stb.).

    Minden fontosabb csata benne lesz, és részt is lehet venni bennük, ha a játékos úgy akarja.

    Lehet, hogy több belső terem is meg lesz csinálva a hajón.


    Nagyon ígéretesnek tűnik a progi. :) Sok mindent, már az SH III-ban is megcsinálhattak volna, vagy update formájában utólag beletehettek volna. :(
  • ChevyG #103
    megjelenés stb. igaz, élleg korai lenne
  • Titan
    #102
    FAQ-t? Annak ami még meg se jelent?? Mit írnál benne?
  • ChevyG #101
    ok, köszi. én akartam de elfelejtettem


    jol is néz ki igy.

    ha valki ért hozzá 1 faqot kéne gyártani még
  • zoltang
    #100
    Megvan. Berakattam a képet.
  • ChevyG #99
    szolni kell 1 modinak
  • zoltang
    #98
    Ha tetszik a #92, akkor azt, hogy kell berakatni? (Még nem csináltam bannert.:))