1822
  • Gunn69
    #297
  • Gunn69
    #296
    hm.
  • Gunn69
    #295
  • Gunn69
    #294
  • Bucser
    #293
    Akkor nem játszottál a 3-al a kiadás idején...
  • Pluskast
    #292
    ÁÁ ez a játék tele van buggal. Kalap fos. Szégyen mert a három ezerszer stabilabb és értelmesebb volt ez meg egy nagy rakás szar.....
  • Gunn69
    #291
    azt, meg azota leszedtem gamecopyworldrol megegyet. azzal masik hibat ir ki, de egyikkel sem megy. volt mar restart.
  • SirArcheer
    #290
    Azt a yasut indítottad amit a Tools mappában van?
    Lehet restart segít.
    Nálam sem működött az elején.
  • Bucser
    #289
    gamecopyworld.com... vár, frissít, olvas, örül...
  • Gunn69
    #288
    (nekem is van bithumenes accom :P)
  • Gunn69
    #287
    nyilvan arra a megoldasra lennek kivancsi, amihez nem kell ujra letoltenem... persze ha letezik ilyen.
  • Sland
    #286
    Már van crackes is...

    Silent.Hunter.4.Wolves.of.the.Pacific-ViTALiTY
  • Cowek
    #285
    Ha kilőttem minden fegyverem vissza lehet menni tankolni valahogyan?
  • Gunn69
    #284
    Hali,

    Nekem nem megy a Yasuval, azt irja, hogy utkozes van az emulalo progival. Mit tehetek?
  • Cowek
    #283
    Olyan kupi van azon az asztalon, nem vettem észre :-) Köszi!
  • Pluskast
    #282
    Aki már kipróbálta annak egy kérdés és ha valaki tud válaszólni nagyon szépen kérem, hogy tegye meg. A következő dologgal találtam szembe magam. Ha ágyúval akarok kilőni egy hajót mindíg fölé lő sosem találja el. Pedig a távcső alapján beállítóm a távolságot és olyan szépen elmegy fölötte a lövedék, hogy öröm nézni. Szóval ha valaki már játszott vele szépen kérem mondja meg, hogy nálla is így van és ez egy rohadt mocskoös bug, vagy csak nállam van így.

    Előre is köszi!
  • Ari18
    #281
    Warezra gondoltam :)(innen lassan jött)
  • bakvarnyu
    #280
    Az alapokat 3-4 óra alatt meg lehet tanulni a 3. részben legalábbis, ezt még nem láttam. Onnan meg már csak rajtad múlik mennyire ásod bele magad.
  • Thanatos
    #279
    de..., ott már foglalt volt a thanatos anno mikor még regiztem :)
  • xj700t
    #278
    aha, csak nem Thanatos 19 az indexről ?! :)
  • Thanatos
    #277
    ha leveszi nehézséget igen :)
  • xj700t
    #276
    Nem :)
  • KobeSoprano
    #275
    Abszólút kezdőknek ilyen játékokban, (mint pl én :) ) hamar megtanulható a kezelés?
  • Thanatos
    #274
    radir! :D amugy a játék ingame menüje nekem jobban bejön mint az előzőé :)
    viszont ugy tünik mintha nem kéne már pihentetni a legénységet, csak rendezgetni ki hol legyen
  • kiskorúbézoltán #273
    Radír ?
  • Cowek
    #272
    Lehet valahogy törölni a navigációs pontokat, ha már összefirkáltam a térképet? :-)
  • Thanatos
    #271
    a graf nekem sokkal jobban tetszik mint az előzőnek, főleg a viz :) és meg is izzasztja rendesen a gépet, nekem bejön elég valóság hű szvsz :)
    amugy nem sokat játszottam vele, de nekem eddig bejön csak smot vagy a gépigény kruva durva vagy valamilyen oknál fogva a mouse speedet lerakták a béka segge alá állitási lehetőség nélkül, de inkább elöbbi mert nem mindenhol lassu az eégr..., viszont ez esetben jó munkát végeztek mert máshol én nem vettem észre zavaró akadást csak az egér lassusága , vagy talán még a robbanásoknál, de ennyi :)
  • Thanatos
    #270
    szarul viszonylag és bugos, és kétszer annyi üresjárat van benne mint az előzőben, de amugy jó :P
  • Bucser
    #269
    Hogy le ne törjöna kezed. és hogy nekelljen a google-t használnod...

    Piratebay
  • Ari18
    #268
    Melyiken???
    PM-ben létszi mert keresem de nem találom
    THX....
  • SirArcheer
    #267
    Már fent van ott is!
  • Ari18
    #266
    A videokon és a képekenelég jónak látszod-nak/tak
  • Ari18
    #265
    Te se panaszkodhatsz a gép terén.:))Azért nem akad.
    Képeket betehetnél...:))))))
  • priluki
    #264
    bár csak látnám már azt a kaki grafikát.. kb 5kb/s jön,két napja kinnt van,nemértem miért nem rakják fel valami normális fizetös oldalra..
  • PLackó
    #263
    Ha 3. rész grafján ha csak kicsit javítottak, már akkor sem lehet gond a grafikával.
  • zoltang
    #262
    Képeket betehetnél.
  • Sland
    #261
    Elég kaki a graf, 1280*1024-ben 75Hz-en Maximumra állítva... :S
  • zoltang
    #260
    A javított nfo.
  • Bucser
    #259
    ÉS hogy fut? és bugos-e?:) Mint anno a 3 volt de valami nagyon durván:)
  • bw
    #258
    nálam lefagy az intronál :S