1822
  • Pluskast
    #337
    Igyekezz arra törekedni, hogy ne szórják meg:) Mondjuk napközben fényes nappal abszolút ne támadj felszínen mert az kész öngyilkosság. Támadni mindig sötétben kell. Ez a szabály a konvojokra vonatkozik. Magányos kereskedőhajókra nem. Másrészt nem tudom, mit értesz azalatt, hogy megszórják? Mélységi bombákkal a víz alatt? Nos próbálj minél mélyebbre menni és minél lassabban haladni a víz alatt. A 3. részben volt az úgynevezett csendes üzemmód, amikor mindent leállítottál és kb 1-2 csomós sebességgel, haladtál a víz alatt. Ezt itt nem találtam gondolom nincs, így marad a létező legkisebb sebesség. Ha már lassan haladsz és mondjuk a romboló bemért téged, soha ne menj egyenes vonalban. Gyakran változtass irányt.
    Ja és még valami: Imádkozz istenhez és bízz a jósszerencsédben:)
  • Gunn69
    #336
    Szerintem csak hagyni kell egy kis időt nekik, hadd adjanak ki pár peccset, aztán nem lesz ezzel sem semmi baj.
  • Pluskast
    #335
    Grafikailag azért jobb, bár ez gépfüggő. Viszont nekem is jobban bejön a 3. rész. Egyrészt abban nincsen már semmi bug - szemben ezzel amiben van - másrészt ebből meg hiányzik a megfelelő ai. Értem ezalatt, hogy hiába állítod a leg realisztikusabb fokozatra attól még a gép nem reagál megfelelően. Bár az is ismételten hozzátartozik a dologhoz, hogy én az sh3-at moddolva játszom ami meg elég korrektűl lett elkészítve és az csak olyan tegeralatjáró mánikákusoknak való mint nekem. De ha kijavítják a bugokat akkor még egész korrekt játék lehet.
  • Cowek
    #334
    Ha találat éri a tengeralattjárót, azok akik pirossal vannak meg vannak halódva? Mert okosan kiadtam a parancsot találat után hogy sülyedjünk csak le menekülés gyanánt, aztán visszaút már nem volt :-/ Plusz akit leküldtem hogy valamit csináljon a hajóval hogy emelkedjen, az is "kipirosodott"...
    Szóval mielyen taktikát érdemes választani, ha kicsit megszórják a gépet?
  • Pluskast
    #333
    Attól függ, hogy milyen sűrűre állítod be a környezetet. Ha max-ra rakod akkor szép vizinövényeket látsz a sekélyebb tengerfenéken.
  • crossy104
    #332
    privi ment
  • montressor
    #331
    crossy104:
    tudnal adni egy gamecopywordos linket, mert nem talaltam a craket...
    koszi
  • Cowek
    #330
    No erre én is kiváncsi lennék, mert áldoznék rá... bár ahogy elnézem még meg sem jelent nálunk :-/
  • Bucser
    #329
    Azt szeretném kérdezni, hogy aki megrendelte és megvette eredetiben annál is kilép-e a játék mikor a távolságmérőt akarja használni?
  • crossy104
    #328
    Nem kell.Simán telepitsd fel a játékot, utána a gamecopyworld-ről szedd le a crack /no dvd/ file-t.Csomagold ki, és lesz benne egy SH4 exe.Ezt másold be a játékba és menni fog.
  • ChevyG #327
    bajtérsak!
    elkeztem a letöltést:)
  • Trucker39
    #326
    Nos, sikerült telepítenem (elsőre).
    Első benyomások alapján, jobban tetszik a SHIII, mint a SHIV. Lehet, hogy nekem nem jön be ez az amerikai feeling. Grafikailag sem láttam akkora durranást. Ettől még biztosan remek szimulátor, csak a III nekem jobban tetszett.
  • Bucser
    #325

    a periszkópban van egy felső iránymutató. Az mutatja az aktuális fordulatot a hajo tengelyéhez. A 0 az orral van egy vonalban a 180 a tattal van egy vonalban...
  • Sephi
    #324
    Egyetlen dolgot nem tudok. Ha eppen nezem a periszkopon keresztul a dolgokat...honnan tudom meg hogy a tengeralatjaro eleje milyen iranyban van?
  • priluki
    #323
    oh,megvan köszi,viszont lenne egy kérdésem: a carrierbe az elsö pályán fotokat kell készitenem.. azt hogy kell? odamegyek és??
  • priluki
    #322
    hi,tudna nekem adni valaki egy mds filet a játékhoz? pls
  • Bucser
    #321
    Aki esetleg a távolságmérőt haszálná.. nem működik. Használat esetén azonnal kilép a játék. Ugyhogy olybátűnik marad az automatic targeting ami meg szarul megy:(
  • zoltang
    #320
    A tenger "feneke" milyen? "Pusztaság"?
  • zoltang
    #319
    A multit valaki próbálta? (Hogy van levédve?) :)
  • Piedon
    #318
    Azon gondolkozok, kell-e magyar verzió ehhez, mert ugye a társaság nagy része a harmadik részen edződött és ők már tudják becsukott szemmel is, hogy hova kell célozni és mit kell csinálni.
  • CyrSyS
    #317
    NE foglalkozzatok a Yasu-val! gamecopyworld.com-on fenn van a crack!
  • CyrSyS
    #316
    Sziasztok! Nagyon jó a játék, csak hamar felfedeztem benne egy bugot! A legénység összemegy idővel és ilyen papír vékony emberek lesznek belőlük. Ez nemtudom miért van pedig nem hiszem hogy a vga-val lenne a gond! HELP aki tud!
  • Cash23
    #315
    Köszi de igy se megy most meg ez a baja: Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel(ááááááááááááááááá)ez nem igaz nem akkarja
  • Cowek
    #314
    Daemonba nyomd be az mds fájlt, és úgy indítsd a YASU-t...

    vagy olvasd el az nfo fájlt... oda is le van írva ugyan ez
  • Cash23
    #313
    akkor esetleg azt meg tudja valaki mondani hogy mit tegyek az elen hogy ha azt írja ki hogy:Eredeti lemez hitelesítése megadott időn belül sikertelen volt. ezt írja ki ha megy a Yasu ha nem mikor újra inditom akkor meg azt írja ki hogy nincs bent lemez légyszi mert szeretnék hajókat sülyeszteni:)
  • xj700t
    #312
    R E P A R E T O B E U N L E A S H E D ! ! 

    Silent Hunter 4: Wolves of the Pacific (C) Ubi Soft

    Release Date : 03-17-2007 Protection : SecuROM

    Release Type : DVD Game Genre : Simulation

    Release Notes:

    Developed by Ubisoft's studio in Romania, Silent Hunter 4: Wolves of the

    Pacific takes players to the depths of the Pacific Ocean as the skipper

    of an American submarine. Immersed in this intense environment with the

    help of amazing graphics and sound, players will engage in massive

    battles with enemy units, manage and evolve an entire submarine crew,

    and earn promotions and commendations to ensure victory in the Pacific.

    Hollywood Blockbuster Experience: Lifelike graphics and spectacular

    audio/visual effects offer an incredibly immersive gaming experience.

    Innovative Crew Evolution: Earn upgrades and experience to help create

    the most effective naval force in the Pacific Theater.

    Immersive Single-Player Gameplay: Diverse mission objectives and events

    on more than 15 maps combined with unique rewards make each campaign a

    unique experience.

    Addictive New Online Adversarial Mode: Join forces with up to eight

    friends via LAN or four via Internet in either cooperative or

    adversarial gameplay modes. Scripted and generated mission types allow

    for epic online battles and unlimited replayability.

    Install Notes:

    1. Unpack the release with WinRAR or equivalent

    2. Install game

    3. Run Yasu incl. with this release

    4. Play

    **NOTE**

    You will need SPTD 1.42 for Daemon-tools u can find it here

    http://www.duplexsecure.com/en/downloads

    Also, if u have alcohol installed u may need to uninstall it to get the

    game to run.

    Unleashed salutes all friends of the family, contacts and competition!

    " Funny that TNT affils nforce.nl scanned sites "
  • Thanatos
    #311
    nem
  • Cash23
    #310
    hello megtudná valaki mondani honan tudnám leszedni a cracket mert ezzal a k...a Yasuval nem indul el és a google meg behoz 1 halom találatot már 1 csomot megnéztem de nem találtam meg :(
  • Mikee76
    #309
    Nálam el sem indul a telepítő.
    Csak az indítókép, rákattintok install-ra és semmi...
  • Pluskast
    #308
    Játszottam vele. Semmi bajom nem volt. Ezzel viszont csak az van....
  • Amadeus HU
    #307
    Valaki tud ehhez mondani valamiféle leírást hogy mit hogyan kell benne kezelni? Mert ebben a rengeteg gomb között el lehet veszni.
    Ebben a játékstílusban még kezdő vagyok és megszeretném úgy tanulni kezelni hogy élvezhető legyen.
    Ha valaki tud ebben segíteni az legyenszíves a [email protected] címre írni. Előre is köszi
  • SirArcheer
    #306
    A torpedót nálatok is csigalassúsággal töltik be??
  • Ari18
    #305
    1.)Daemmon tools-ból melyik rézs van fent ?
    2.)SP2-fent van ?
    Ha mindegyik megvan akkor:
    Probáld letörölni aztán újra felrakni,restar utána crack.
    HA igy sem megy akkor már nem tom.:(
  • Thanatos
    #304
    hát nemtom nekem 7000es időgyorsitással is fél óra volt :P real timeban pár hét lett volna :D
  • Gunn69
    #303
    meg mindig nem indul el.
  • Cowek
    #302
    Az mondjuk időgyorsítással kiküszöbölhető, de 3 hét csóvázás után egyszer csak elsüllyedtem :-( Jelent valamit az hogy néha rádión benyögnek mindenféle koordinátákat?
  • Thanatos
    #301
    hát első patrolnál nekem volt enemy, amugy ha arra gondolsz nekem is vagy egy hét volt mire odaértem szigetekhez :S
  • Cowek
    #300
    Tolja valaki career módban? Elküld a Marshall szigetekhez járőrözni, de nem találok heteken át ellenséget. Más is járt így?
  • Ari18
    #299
    Ezt rakd fel,állítólag ez is kell.
  • Gunn69
    #298
    szoval ezt irja :D.