1822
  • joceruza
    #1782
    Szívesen segítenék,de ilyennel még nem találkoztam. Ha használsz valamilyen modot,az is okozhatja. Ha nem 1.5-ös a játékod,tedd azzá. Elég sok dolgot orvosol. (Vagy csak töltsd be a torpedót!)
  • jzsolt79
    #1781
    Napot!

    Valaki mondja meg nekem, hogy az normális, hogy időnként tök véletlenszerűen 1-1 küldetésben nem tudok torpedót kilőni? becélzom, nyomom a gombot az meg csak kattog de nem történik semmi. Ez "normális" vagy valami hiba a játékban?
  • Karabiner
    #1780
    Üdv!

    Most lehetőség nyílik felvételt nyerni Silent Hunter Hungarian Fan Club weblap parancsnoksága soraiba. Konkrétban mondva szerkesztőket keresek. Aki önállóan terelgetné a saját témáját esetleg többet.
    A feladat következő lenne. A választott témájában a weboldalon lévő segédletek, esetleg cikkek, a FAQ bővítése, érdekesebb módok bemutatása a fórumban. SH3, SH4 , SH5 a fő témakörök.

    További részletek ITT
  • TitaniumRR #1779
    Class Typhoon



  • Zoli0801
    #1778
    Üdv!


    Valami linket tudnál nekem adni ahonnan letölthetném?Meg azt hogy mit melyik mappába pakoljak majd?

    Köszönöm,az eddigi segítséget is....
  • joceruza
    #1777
    Tedd fel az U-boat missiont,és mindjárt 1.5-ös lesz. Van ahoz is magyarítás. Sajna az alapjáték hibája a csónakos dolog.
  • Zoli0801
    #1776
    Nem nem 1.5 1.3 eredeti magyar nyelvű.Modom sincs,semmi változtatást nem csináltam rajta.
  • joceruza
    #1775
    1.5-ös a játékod? Modot használsz?
  • Zoli0801
    #1774
    Sziasztok!

    Nekem is megáll a csónakos küldetésnél,de a gyorsküldetésnél is másodpercpontosságra 88 másodperc után.Pedig ott nem lehet csónakgázolás.Erre mi a megoldás ?
  • joceruza
    #1773
    Ahoz hogy frankón menjen, fel kell patch-elni 1.5-re. Letöltöd az U-boat missiont és annyi. A TMO update 22-hez sajnos nem tudok linket adni mert máshol nem találtam csak a SUBSIM-en.....
    Az alap az lehet magyar de az sajnos nem az igazi ezért is csináltak hozzá modokat.
  • pakos231
    #1772
    Sziasztok!

    Nekem egy olyan problémám van hogy amit joceruza ajánlott az sh4+um -hez kiegészítő (Trigger Maru Overhauled 2) azt csinálja , hogy elindul a játék , múzeum frankó meg a menü is , a karriernél megadom az adatokat , betölt , akkor kiegészítem a legénységet , átnézem a fegyverzetet , eddig jó. Indítom a küldetést , végig is tölt egész gyorsan aztán az sh4.exe hibát észlel ezért leáll.
    na ennélkül ezt nem csinálta.

    persze tudni kell mivel a subsim oldalt nemértem az idegen nyelv miatt nem tudok regisztrálni ezért nem tudom letölteni a joceruza által ajánlott TMO update 20 to 22.
    máshol ezt nem találni pedig szívessen használnám.
    + ezekhez még nem hészült magyarítás mert egy két cucc még angol a játékban?
    de kiegészítők nélkül az alap játékom 1.3 patch -el 100% MAGYAR.

    tudnátok tippet adni, mit tegyek, honnan töltsek, mit variáljak?
    esetleg tud valaki utorrenten át küldeni?

    (amúgy biztonsági mentéseket csináltam minden kiegészítés előtt így nem kell újraraknom semmit és megy is az alap cucc)
  • antigua
    #1771
    Én pont így jártam amikor legelőször felraktam az eredeti SH4-et. #1417
    Nálam semmi sem oldotta meg a problémát ( driver cserék...stb.) csak az hogy másik oprendszert telepítettem fel. Lehet hogy ez durvának tűnik, de nálam ez oldotta meg a problémát.( minden más próbálkozásom kudarcot vallott )
  • Peppe45
    #1770
    Sziasztok! Silent Hunter IV: Elindul, betölt, majd sötét lesz a képernyő. A video kártyám: Ati radeon hd 4500. Állítólag ez elég. Mi lehet a gond?
    Tudtok ötletet adni?
  • joceruza
    #1769
    EZ egy nagyon jó kép!
  • zoltang
    #1768
    Egy egész jó kép:
  • joceruza
    #1767
    Minden realisztikusabb. Tengeralattjárók viselkedése,ellenfelek viselkedése,élethűbbek a szenzorok, bővült az ellenséges hajók kínálata, alakítottak az irányítófelületen, sok dolgot beletettek az environmental 5-ből (piszok jó lett a víz és néha lehetetlen az időjárás is). Egyszóval tökéletes! Ha rám hallgatsz, kipróbálod!
    SUBSIM
    Innen mindent le tudsz tölteni ami kell, csak regisztrálni kell. Amúgy a google-el is meg találsz hozzá mindent. Ha letöltöd a modot,van benne leírás is (angol).
    Én ezeket használom:
    -Trigger Maru Overhauled 2
    -TMO update 20 to 22
    -Webster's improved GE torpedos v2
    -Webster's improved US torpedos v2
    -OPCF SH4 TMO2 (a periszkóp lencséjének a színét változtatja meg)
    -blue mouse coursor (csak az egérmutató lesz kék)
    -Convoy routes TMO2
    -Torpedo graphics for TMO + RFB
    -Tillabous coral sea skinpack
    -AA light damage mod TMO
    MEGUNHATATLAN!
  • antigua
    #1766
    Írj már kérlek erről a módról ( TMO )néhány sort ide ! Miben más ? Úgy tudom realisztikusabb benne a tengeralattjáró hadviselés .
  • joceruza
    #1765
    HA nem találod meg az Environmental 5.0-t akkor ha rám hallgatsz,tedd fel a Trigger Maru Overhauld-et. Nagyon állatul meg van benne csinálva a víz is és nagyon állat az időjárás is. Azon kívül rengeteg újdonság van benne. Én azzal a moddal tolom és nagyon bejön.
  • joceruza
    #1764
    Igazad van! Én kérek elnézést! A subsim-en viszont tényleg nincs fent....
  • antigua
    #1763
    http://www.subsim.com/radioroom/downloads.php
    Régebben erről az oldalról töltöttem le, de most úgy látom nincs fen. Egyébként innen rengetek mod, kiegészítő letölthető a SH4-hez csak regisztrálni kell az oldalon. ( skins, periszkópok, hadihajók...sok minden )
  • antigua
    #1762
    Bocsi hogy beleszólok de NEM az ! Az Environmental 5.0 mod sokkal nagyobb !( több száz mega) Ait te itt belinkeltél az egy másik látvány mód. A leglátványosabb az Environmental 5.0 mod ! Ha rátalálok belinkelem !
  • joceruza
    #1761
    Amúgy én is google-t használok....
  • joceruza
    #1760
    Szerintem ez lesz az!
    klikk
  • alien1313
    #1759
    Hello!
    Kérlek segítsetek, mert nem találom a lentebb javasolt
    Environmental 5.0
    mod-ot a megadott helyeken.
    Talán egy linkkel előrébb jutnék. Google-val sem sikerült.

    Köszönöm.
    PS. 1.4 fent van, 1.5 szintén.
  • joceruza
    #1758
    Kösz! Lehet teszek egy próbát!
  • antigua
    #1757
    Hi ! Joceruza !

    Vissza olvasva a kérdésed az volt hogyan kell felrakni a ruszki modot .
    Nos miután felraktad az alap játékot+az U-boot missiot a JGSM-n keresztül először a felrakod a Great WAR+Full, majd a USSR sound modot. A játék teljesen orosz nyelvű így hát úgy kell kisilabizálni a beállításoknál melyik ruszki szöveg melyik beállítást tartalmazza ( kezdés helyszíne, hajó típus..... )Én ezt úgy oldottam meg hogy az angol kezdőképernyőt vettem figyelembe, az ott lévő beállításokat és ennek megfelelően kezdtem bele a ruszki modba. A ruszki mod küldetései csak azok a küldetések melyek a következő képen jelennek meg : pl. 1942 jan.17. azaz a hónap és a nap is megtalálható, és nem csupán az év dátuma. A feladatok egyszerűek nem gond, ha Né gávárit pá ruszki ! ( nem beszélek oroszul ) Egyszerűen el kell jutni a kijelölt pontig és járőrözni ott valamint a megadott tonnasúlyt a tengerfenekére küldeni . Ez így egyszerűnek tűnik, de az elaknásított szorosok + német, fin járőr naszádok azért okoznak némi kellemetlenséget !
    Részletesebb infót nem tudok róla adni ki kell tapasztalni a gamet. A beállítások ne riasszanak el hogy oroszul vannak írva ahogy említettem már 10perc alatt rálehet jönni mi mit jelent eme világnyelven !
    üdv, Antigua !
  • joceruza
    #1756
    Jó hogy megint itt vagy! Igen az orosz mod érdekelne. Bővebben tudnál írni róla? A JSGME az már megy!
  • antigua
    #1755
    Hi ! joceruza !

    Bocs hogy csak most reagálok a decemberi kérdésedre de eltűntem a netről kb. félévig ! Na szóval melyik mod érdekelne, az orosz ?
    JSGME megy már ?

    üdv. antigua !
  • kisvakond2011
    #1754
    bocsi véletlen volt csakp róbálgattam
  • kisvakond2011
    #1753
  • joceruza
    #1752
    Örülök hogy segíthettem!
  • kisvakond2011
    #1751
    köszi szépen a tippet joceruza, így műkszik :)
  • joceruza
    #1750
    TIPP: Amikor kérdezi hogy indítod-e a csónakot akkor még ne! Lassulj le vagy tedd lassú hátramenetbe. A lényeg hogy ne ütközz nagyot a csónakkal!Én mindig így csináltam!
  • kisvakond2011
    #1749
    heló emberek.
    a csónakos küldetésnél a csónak indításakor a játék kiakad. mi lehet a probléma?

    windows 7 vista kompatibilitás alatt fut
    proci: intel pentium dual core 3 ghz
    nvidia geforce gtx 460
    6 gb ram
  • joceruza
    #1748
    Nem maga a hajó ami gusztustalan,hanem az a kép róla! Nem úgy látszik rajta mintha normális textúrája lenne!
  • Willenbrock
    #1747
    Ez szubjektív,nekem például nagyon tetszik a Hotel osztályú SSBN formája,a hidegháború egyik legszebb tengeralattjárójának tartom.Nagy kár hogy nincs egy rendes szim amiben ezekkel a hidegháborús tengókkal lehetne játszani.
  • joceruza
    #1746
    Nem tudom hogy létezik-e,de igen gusztustalan!
  • Willenbrock
    #1745
    tSziasztok!Találtam ITT egy érdekes modról képeket.Létezik esetleg valamilyen hidegháborús mod ahol korai atomtengókkal lehet bevetésre menni?Ez a K-19 mod milyen-a belső is ki van dolgozva,honnan érdemes letölteni?
  • joceruza
    #1744
    Érdeklődni szeretnék! Aki használja a TRIGGER MARU 2-őt, senki sem találkozott fekete textúrájú és átlőhető (teljesen mindegy milyen mélyre állítod a torpedót,átmegy a hajón) hajókkal? Nálam nem akar rendesen működni! Alap + U-boat + Trigger Maru2 + Trigger patch Valakinek ötlete?
  • Filip23
    #1743
    sziasztok.lenne egy kis problemam az egyik kuldetessel.nem tudom mit kell csinalni.:(
    ez a kuldetes:patrol off Ima Jima Island and engage enemy shipping