25
Egy nagyon látványos mod az XP asztalának módosítására...
  • jefferson83
    #25
    Nyugodtan ki lehet próbálni, de nem nyerte el a tetszésemet. Kicsit homályos feelingje van :)
  • Tufa
    #24
    De ott volt az oldalon a progi neve(nem is egyhelyen volt feltüntetve), csak egyesek lusták gondolkodni... ;)
  • PeeTeR
    #23
    en is erre gondoltam, ezert is irtam oda, hogy egy probat meger azoknak akik szeretnek windows style -al tokoreszni. latvanyosnak latvanyos de kb. annyit is er
  • PeeTeR
    #22
    ha nem veszem eszre a hozzaszolasod most a falat kaparnam. lehet hogy a progi neve veletlenul lemradt de direkt olyan cimet szurtam be ahol ott van es kapasbol lehet hozza letolteni plug-in -eket. nem igaz am hogy nem szurta ki a szemet...
  • Schwarz
    #21
    hát ezt meg mi a ráknak? zabájla csak az erőforrásokat (vindóznak úgyis sosem elég :-)) na meg szar is, igénytelen, azt a .net gedvát meg sose tenném fel újra, egyszer vmi program feltette, jól be is lassult a vindóz meg hálózatot is szétbaszta, úgyhogy erről ennyit..... :-)
  • burkusdió
    #20
    leis töröltem :D
    nah ezis sokáig tartott... :D
  • burkusdió
    #19
    feltettem, kipróbáltam, de tényleg teljesen haszontalan :D
  • Jano
    #18
    It iz. :/
  • burkusdió
    #17
    Nemlényeg, jól néz ki :D
  • IlluminatoR
    #16
  • Pyx #15
    voltmár, használhatatlan
  • burkusdió
    #14
    nyem merem :D
    félős vagyok
  • hen-tes
    #13
    próbáld már ki!! :D
  • hen-tes
    #12
    én is kipróbáltam (nemtommikormár)
    az a gond, hogy az egér mindig mellé kattint D:
    meg ugye beta, ha megcsinálnák rendesen, még használnám is :\
  • burkusdió
    #11
    Arra lennék kíváncsi legfőképpen,hogy mekkora ennek a rendszerigénye...
    Valaki ezt is tudná ismertetni? :)
  • burkusdió
    #10
    hajrá! :)
  • Kaszi46
    #9
    húúú ez igy képek és videók alapján nagyon bejövős! ki is prószálom!
  • Tufa
    #8
    Ott van a program neve... WindowsFX
  • akyyy
    #7
    itt melyik ez a program, nagyon jó hogy nevet nem bírtál írni
  • PeeTeR
    #6
    dehogyisnem :D
    nem mindenki szokott ilyesmivel tokolni, szoval nekik ez ujdonsag szamba megy. en imadom buzeralni a Windows -t ha van idom meg kedvem, igy eleg sok progit ismerek. En csak azert ajanlottam a masik programot mert ez BETA es esetleg lehet hogy valakinek gondja lesz (bar ismetlem nekem nem volt) a masik viszont rendess full, tesztelt progi! :)
  • burkusdió
    #5
    Én nem sokat látogatom a WinCustomizet, ezért nekem ez a fajta megoldás újdonság számba megy... :)
    Ezek szerint akkor n em tudok újat mondani nektek... :(
    Mindenesetre aki mégis ki akarja próbálni, itt a lehetőség, és véleményt is nyilváníthat róla. :)
  • PeeTeR
    #4
    ezzel mar tokoreszetem sokat.. nincs ennek semmi kozkazata, illetve nekem semmi hatranyom nem szarmazott abbol, hogy kiprobaltam. bar sok ertelmet nem latom, viszont egy probat meger.

    viszont akinek teszleg tetszik ez a progi es szeretne ilyen windows kezelofeluletet annak a WinCustomize oldalon talalhato (nem Beta) programot ajanlom. Ezzel nincs semmi gond es lehet vele baromkodni jo sokat :D (Csak egy REG kell hozza, mivel NEM freeware!)
  • burkusdió
    #3
    Jaja!
    Szerintem nagyon királyság...
    Első látásra azt tetszett meg neekm,hogy mélységében is ki lehet használni az asztalt, egymás mögé lehet tologatni az ablakokat..
  • IlluminatoR
    #2
    Woáw, ezt lehet forgatni 360°-ban! :o
  • burkusdió
    #1
    Hy mindenki!

    Előszöris Itt a link, ahonnan a program származik.
    Ma akadtam erre, a szerintem igen látváyos "modosításra",ha lehet ezt így nevezni.
    Konkrét tapasztalatokat nem tudok mondani, mivel nem mertem kipróbálni még... :)
    Éppen ezért nyitottam nei ezt a topikot, mert tudom,hogy úgyis akad nálam bátrabb user, aki kipróbálja majd, és akkor esetleg énis merek vele ütyködni...

    Egy-két info magáról a programról:

    "The SphereXP is a 3D desktop replacement for Microsoft Windows XP. Taking the known concept of three-dimensional desktops to its own level. It offers a new way to organize objects on the desktop such as icons and applications. Check the videos and screenshots to get the idea.

    The project was under "heavy" construction, but now it is open for testing. Everybody is free to try it out. Every response is appreciated.

    Please keep in mind that project is more of a vision. Due to the limitations of Windows I'm not able to do everything as I would like to. I know it is still not very usable, but I'll try to make it work as I can. I hope when there's time for it, this theory will have a satisfying implementation."

    (az angolul tudóknak)

    Az angolul nem tudóknak pedig tömören és velősen csak annyit,hogy ez egy látványos 3D-s "asztalkicserélő", de azt hiszem,hogy a képek magukért beszélnek...

    Screenshotokat közvetlenül nem raknék be, mert nagyon nagyok, és csak lassan töltené be őket, a lasabb nettel rendelkezőknek, remélem nem haragszotok... ...aki kíváncsi rá, az úgyis megnézi a honlapon alálható képeket. :)

    Egyedül .NET keretrendszer szükséges hozzá, de ez szintén megtalálható a fentebb
    említett linken.

    Ja, és végezetül,hogy ne legyen az esetleges problémákból panaszkodás: EZ MÉG CSAK BETA VERZIÓ, EZT A HONLAPON IS EMLÍTIK, SZÓVAL AZ ESETLEGES HIBÁKÉRT MINDENKI MAGA VÁLLALJON FELELŐSSÉGET, BÁR NEM HINNÉM,HOGY KOMOLY PROBLÉMÁK LENNÉNEK VELE,A BUG REPORT FÓRUMBAN SINCS OLYAN SOK PROBLÉMA EMLÍTVE... :)

    Szóval akinek van kedve, próbálja ki, és írja ide le a tapasztalatait, véleményét...