590
Szerintetk gerjednek a csajok az izmos fiúkra?
  • Tűzmadár01
    #590
    Tény,hogy a nőkben ősi ösztönként van jelen,hogy partnernek nagy és erős férfit válasszanak a saját és leendő családjuk "túlélése", védelme érdekében. Igen,szeretjük az "életképes" pasikat:) Ennek pedig a legszembetűnőbb jellegzetessége az izmos test:)Az is tény,hogy ma már a pénz és karrier is számít. Viszont nem hiszem,hogy ezt annyira fel kellene róni a lányoknak,hiszen a fiúkban is dolgozik az ősi ösztön ami alapján partnert választanak. De nem szabad elfelejteni azt sem,hogy nem csak egy izmos,szép testű,helyes és gazdag srác talál magának olyan lányt akinek ő a világ legklasszabb pasija. Mindenki más értékrendet képvisel és mindenki mást itél értéknek. Van akinek elég,ha jól mutat mellette a srác és van akinek fontos,hogy ne csak a magassága miatt tudjon felnézni a pasijára:)De a kettő között még annyi variáció létezik:) És olyan kevés az egy négyzetméterre jutó agglegények száma
  • IXEMGabeo
    #589
    haha, tudod ki hiszi el:P sajnos minden nő vágyálma egy izmos, bátor férfi még tudat alatt is...én egyik sem vagyok talán maximum az intelligens ám unalmas kategória, és lám nem is volt barátnőm holott próbálkoztam...gyakorlatilag ok nélkül utasítgattak el, és nem őszintén...ki is vagyok ábrándulva a csajok nagyrészéből, nem általánosítok, de baromira rossz a színvonal legalább is itt Budapesten...bocs az offért
  • Tűzmadár01
    #588
    Nagyon nem mindenki:) Engem soha nem érdekelt mennyi pénze van egy srácnak vagy mennyire kidolgozott teste van. Többre értékeltem az intelligenciát, humort, egyéniséget. Hogy a párom nem csak ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezik, hanem okos és izmos is?:) Ez pusztán a véletlen műve... :)
  • Juduka
    #587
    Nem mindenki
  • roli613
    #586
    erikizmos.blog.hu
  • midrat
    #585
    a csajok a pénzre gerjednek
  • midrat
    #584
    ezek szvsz nem is izmosak
  • kox futár
    #583
    Urak! bátran bizalommal ha valami kellene !Akció!
    Danabol 500sz-16e
    Stana 5mg 200sz-7e
    Stana 10mg 100sz-7e
    Kamagra zselé-500/levél
    Kamagra 4sz -1500/levél
    Adipex -1700/levél
  • Zsófy
    #582
    Szia

    Ha már benéztem, véleményt nyilvánítok Neked:)
    Jó neked, ha ilyen "könnyen" megy a testépítés. Bátyóm (190 körül van) és unokatesóm (2m fölött), rohadtul megszenvednek azért, hogy annyit elérjenek, amennyiük van. Nyilván egy hosszú csontozatú ember sokkal kevésbé látványosan tud izmot építeni (nemtom Te milyen magas vagy...), mint egy alacsonyabb, mert náluk korábban meglátszik. (Én is szenvedek, de valszeg azért mert nő vok:D)

    Vannak csajok, akik kb magukhoz nyúlnak, ha egy izmos srácot látnak, de vannak, akiket nem az érdekel, h mennyire izmos, és mennyire néz jól ki. Felőlem vki lehet izmos, vagy kevésbé az, de nem az a lényeg. Mindenesetre az nem hátrány, ha van agyad, és tudod használni, nem csak a "testedet fitogtatod"...
  • at16
    #581
    hali.

    én 1 év és 2 hónapja járok kondozni, és eléggé megvastagodtam :D:D
    sokan mondják hogy nagyobb darab lettem. meg hogy jó alakod van :)
    a csöcsöm rohadt sokat nőtt :D marha jó izmos

    rendszeresen jártam edzeni heti 4x, osztott edzéstervvel.
    semmit nem szedtem! ezidáig... max hangyát.
    sokan mondják hogy táplálék kieg nélkül nem jutsz sehova...
    én mégis eljutottam egy jó szintre.
    és meg kell jegyezzem: nagyon vékony voltam amikor elkezdtem.

    25 kg-al nyomtam fekve... több nem ment.
    (most 70kg-al szériázok)

    én se akarok az a hűde nagy ízmos állat lenni, de azért mégis akarok magamra még egy kis izmot.
    rossz nézni a diszkóba azokat a fogpiszkáló embereket, akik ott vagánykodnak...meg 20ezer forintos pólóba szaladgálnak és csont és bőr a gyerek...

    próbálok ösztönözni mindenkit hogy kezdje el :)
    marha jó érzés mikor észreveszik a többiek, hogy hű vazze milyen izmos vagy :D:D
    ehhez nagy akaraterő+kitartás kell ...

    én mindent bezabálok ami otthon van, nem nagyon szoktam figyelni hogy most mennyi szénhidrátot, mennyi fehérjét viszek be, leszarom... :D mindenből jó sokatés kész.. nem hájasodok, mert nem olyan az alkatom, mondhatni hogy szerencsés vagyok....


    amugy csajok mit gondoltok az izmos srácokról?
    ne azt a bodybuilder fajtára gondoljatok hanem arra az igényes izmos alkatra.
  • Stupid Peach
    #580
    de csak nagyjából!!!
  • Dynamic
    #579
    Az #572 "túl sok", az #574 meg "nem rossz", miközben a kettő nagyjából egy súlycsoport.
  • lotsopa
    #578
    Izmos fiúkat nem itt lehet látni.
  • Stupid Peach
    #577
    nem rossz..tetszik a szájaxD
  • Stupid Peach
    #576
    túl sok..ő sem jó..
  • Stupid Peach
    #575
    ő Sün..nem kell..
  • Bliblibli
    #574
  • Bliblibli
    #573
    izgató, mi
  • Bliblibli
    #572
  • Bliblibli
    #571
    norbi
  • zsuzsukox
    #570
    Ő rá tuti izgulnak.. :)
  • PyRex
    #569
    "igy van ők szépek az erős emberek meg erőssek!
    nemhiszem,hogy ugyanazokat a gyakorlatokat megcsinálnák mint az erős emberek versenyén.oda is petéznének......"

    szerinted az "erősembereken" kívül ezek szerint senki sem erős??
  • krisztike
    #568
    oké-oké...
    elszaladt velem a ló ... nem volt jogom így beszélni ...
    a fizikai munkában nekem nincs semmi kivetni valóm és csak kiálltam a tesóm mellett ...de gyerekesen viselkedtem .
  • Lteebee
    #567
    Nem viselkedsz túl szépen.

    Mivel nem tudtam, mi a tesód melója, nem mondhatta rá, hogy segédmunkás.
    Előbbit szvsz az ásásra érthette, melyet én is rendesen végeztem idén itthon és fogok jövőre is.
    De mivel éppen villanyt szerelünk, rohanok, mert most is vár egy kis sm.
  • vg
    #566
    Tudom, hogy egy fasz vagyok...
  • bens
    #565
    Én azt gondolom, hogy Ő nem mondott rád semmi csúnyát, csak elmondta a véleményét, amiben bárhogy nézzük volt igazság... szal sztem felesleges így beszélned.
  • krisztike
    #564
    közös a vélemény ...
  • rorr
    #563
    de lehet csak here.....
  • krisztike
    #562
    egy autószerelő már csak segédmunkás lehet ...?
    te mit csinálsz ...te 1 seggvakaró vagy ,aki nem termel és a termelőréteg ,amit megtermel abból él ???
    Te 1 f@sz vagy tisztel 'vg' ...és nem akarok személyeskedni ...szakadj le rólam ...!
  • vg
    #561
    Segédmunka... Hajrá!
  • krisztike
    #560
    1.nem Casanova a tesóm .
    2.az igaz ,hogy sportolt de vidéken a srácok nem olyan nyafisak ,mint pl.Pesten ...mivel ott nem az izomagy és a sörhas a menő ...ha az ember olyan melót végez és otthon ott van 848 négyszögöl föld +130nm lakásunk akkor ott van mit csinálni ...
  • krisztike
    #559
    én azt nem is mondtam ,hogy Te bárkit is megszóltál volna és nem "ironizáltalak" meg téged ...nem kell a szívedre nenni mert nem rossz indulatból mondtam ...:)
  • Ben C
    #558
    Nem muszáj ironizálni, én nem néztem le- szóltam le senkit, mert nincs miért. Csak elmondtam hogy hozhatna ki a legtöbbet a tervéből :)
  • vg
    #557
    "én most nem ,mint nő mondtam ezt ...a vérszerínti tesóm és a lányoknak nedves lesz a bugyijuk ,ha nyáron félmeztelen látják ..."

    Bocs, de kemény sport, sok mozgás nélkül senkin nem lesz izom, még a te Cassanova tesódón sem.
  • krisztike
    #556
    a szüleim és a tesóm még mindig ott lakik
  • krisztike
    #555
    Kiskunhalas ...
    (férhez mentem 1 pesti úriemberhez és feljöttem ide )
  • rorr
    #554
    Hol laktatok Drága? :) (pest elött)
  • bens
    #553
    ezt hogy érted? milyen edzést tartottál?
  • rorr
    #552

  • krisztike
    #551
    igaz ...én a terhességem alatt is minden nap úsztam 1 órát és 8 kg-ot szedtem fel (62kg-val mentem szülni )

    de soha nem kondoztam csak símán edzést tartottam és bejártam,ja és lovagoltam is mert megtehettem (nem pesti vagyok vagy kb. 4,5 éve lakok itt )