916
Madden NFL 2006
  • Hay
    #916
    És azóta sem ír ide senki, hogy de :-D
  • Hay
    #915
    Tudomásom szerint NFL-ekhez nem készült magyarítás.
  • szeki87
    #914
    csá nem tudja valaki hogy van amadden nfl 06hoz magyaritás mer nem nagyon kotyintok az angolhoz plz irjátok le a magyaritásos oldalt
  • luxor92
    #913
    Hello!!!
    Nem tud valaki egy olyan oldalt ahonnan ingyen lehet újj játékot letölteni????????????????????????pl:MADDEN NFL 07-et
  • seahawks
    #912
    Hello vennék nfl 06-ot PS2-re csak eredetit aki tud olcsón az írjon a [email protected]
  • lazadio
    #911
    Hali! Nekem megvan a madden 2005, odaadtam havernak, hogy tegye fel ő is, és nyomjuk neten, de nem engedi. Próbáltuk hamacsival, meg próbáltuk "simán" is, össze is csatlakozunk, kiválasztjuk a csapatokat meg minden, betölt a játék, de amikor indulna akkor "you have been disconnected" fogad mindkettőnket. Tud valaki segíteni?
  • Besser
    #910
    madden 07-es verzióba :D
  • Besser
    #909
    Üdv!
    Látom már itt mindenki nagyon pro... :D

    Nekem is az lenne a problémám mint'moor09'-nek,PC-n szeretnék betenni saját zenét a game-be.
    Ha valakinek van elképzelése vagy valami ötlete, és meg is osztaná velünk az király lenne
    előre is thx
    respect
  • Beast198311
    #908
    Leszedtem az NFL 2007-et és a tesóval szeretnénk ketten játszani. Hol a francba kelll beállítani???Köszi

    UI.: Csináltunk csapatot, játékost de ugy sem megy.
  • zolo
    #907
    Hello!
    Végre ki tudtam próbálni a játékot,már sikerült megértenem is, de van egy kis gubanc.Tesóval próbálnánk ketten játszani, a billentyűzetről oké, a gamepadról viszont nem jó az irányítás.Ha a nyilakat nyomom a gyerek nem arra megy amerre szeretném , ha pedig igen , akkor ugrándozik a gyerek.A gombokat is próbáltuk beállítani, hogy melyik gombbal kinek dobja, de azt se jól értelmezi a játék.van erre valamilyen megoldás?Minden más játékkban tökéletesen működik, Fifa, Nba ,Toca , FSX stb.
    Ilyen gamepadom van

    Ha nincs megoldás, akkor leszedem az NFl 07-et, de remélem tudtok segíteni.PLZ
  • drobee
    #906
    Akkor írd ki egy dvd-re.
  • miki90
    #905
    sziasztok!
    bocs a hülye kérdésért de: hogyan lehet a Madden NFL 06-Razor1911-es verziobol DVD-s verziot csinálni??
    vki segitsen pls!!!
    nem szeretném 3 CD-re kiirni!
  • 9csöves9
    #904
    már letettem egyszer-kétszer a játékot,hogy majd megvárom a 07-t,de most megint játszanom kellett

    mindegy már áttettem a játékon belül
  • Dougie
    #903
    egy friss roster kell neked, de inkább várd meg a 07-et, nemsokára itt lesz
  • 9csöves9
    #902
    Helló,nem tudtok olyan update-t amiben Culpepper már a Miamiban van?
  • D00M
    #901
    Köszi:)
  • robotnyk
    #900
    alapban E
  • D00M
    #899
    hi!

    Nem tudjátok melyik gombal tudok fair catchet hívni?:P elég idegesítő ha az emberemnél fumble lesz és beszopok egy TD-t:P köszi előre is:)
  • moor09
    #898
    saját zenét hogy loehet beletenni a game-be
  • NB2
    #897
    Elnézést a többiektől az offért:
    És hogy áll a csapat? Meccs lesz valamikor? Kinéznék valamikor, hogy milyen szinten van Pécsen az amifoci:)
  • endiboy
    #896
    nem tudok róla/nem hallottam semmi olyat, hogy a két csapat közt bármiféle konkurencia lenne...sőt, van olyan, aki mindkettö edzésre is jár
  • NB2
    #895
    Hoppá:)
    Már Pécsen is van? Vazze ha így haladunk több amerikai focis lesz mint sima:)
    Egyébként Pécsen van rugby is, szerintem az egyik a másik konkurenciája.
    Van egyébként honlapotok?
  • endiboy
    #894
    dede,Pécs Gringos csapatát erősítem cb poszton
  • Yoyoyo
    #893
    Sztem midnen posztra jó vlmilyen kesztyű..
    Lb, Wr, RB és fal alap h kesztyűbe nyomja
    sztem...

    Egy falember;)
  • D00M
    #892
    Te is focizol? JA tényleg gringos, nem a Pécs csapata véletlenül?
  • endiboy
    #891
    köszönöm a hasznos info-t...akkor örülök hogy még nem vettem wr-est
  • D00M
    #890
    A Wr kesztyű hasznos nagyon, de ha valami nagyobb futót kell megállítanod nem árt ha párnázott kesztyűd van, pláne hidegben, nekem már 2 körmöm tépték le míg nem volt normális LB kesztyűm. Egyébként ez detto olyan mint a WR csak párnázva van.
  • endiboy
    #889
    azt hittem cb-nek wr kesztyü való .. ?..?...
  • NB2
    #888
    Jóvanna, többen ne írjátok, így is égek eléggé:))
  • D00M
    #887
    De van ám mindenféle kesztyű, én Cb vagyok és Linebacker kesztyűt használok, kivűl párnázott a tenyere meg tapadós igen jó kis cucc
  • 4NDR3W DA KING
    #886
    hi all. en azt szeretnem megtudni hogy van e magyaritas a 2006 hoz. ha van akkor vki kuldhetne linket ha nem nagy keres. thx
  • endiboy
    #885
    pedig vannak más poziciokon is kesztyük ám, csak nem mindenki használja :)
  • moor09
    #884
    wr
  • NB2
    #883
    Milyen poszton játszik?
    Ha emlékeim nem csalnak a tv közvetítésből nem mindenkin van kesztyű. Ha WR poszton vagy akkor megértem:)
    Máshol nem emléxem, hogy használnának kesztyűt.
  • moor09
    #882
    mért van az hogy a Super star módban nem teszi fel a kiegészitőket a játékosomra (pl. kesztyű ) mert a menüben rajta van a meccsen meg már nem.
  • donpedro
    #881
    Nem kell minden héten beállítani, le lehet cserélni bármire az egyes taskokat, tehát csinálhatsz helyettük más, hasznosabb feladatot is.

    Ugyanakkor kétségtelen, hogy sok óriási marhaság is van benne, és tele van bugokkal az egész. Például micsoda hülyeség, hogy ha a szezon elején akarok free agenteket igazolni, vagy valamilyen játékoscserét lebonyolítani, akkor azt csak edzés helyett intézhetem. Az office hours nevű hülyeséget bezzeg nem lehet lecserélni, ami a naptár szerint ugye abból áll, hogy 4 óra alatt 2 cserét hajthatok végre a depth chartban, naponta kétszer... Szóval nagyon logikátlan, még ha érthető is, hogy mi volt a cél (time management típusú játékot akartak csinálni.)

    A másik probléma, hogy egyébként is következetlen a játék, és hülyék a stratégiai lehetőségek. Mondhatom pl a QB-nek, hogy dobjon hosszú labdát, ám ennek az lesz az eredménye, hogy kb. 6-7 másodperc álldogálás után szerencsétlent leteperik a védők, és ez az esetek 90%-ban így történik, egyszerűen nem dobja el a labdát. Mondhatom neki, hogy dobja túl a 1st down vonalát, hát ő csakazértse, eddig azt hiszem 5-ből 5-ször dobott rövidet ilyen esetben.

    Asszem felesleges tovább részletezni, egy a lényeg, ezen még bőven lenne mit javítani, arról nem is beszélve, hogy a rengeteg bug miatt néhányan nem tudnak túljutni a szezon egyes pontjain, mert kifagy a game, de akad tömérdek más bug is, szóval a külföldi fórumok alapján világszerte felháborodott gamerek élesítik kiegyenesített kaszájukat, hogy megrohanják a Tiburon főhadiszállását.
  • robotnyk
    #880
    nem hiszem hogy ezt valaki kibírná több szezonon keresztül. maga az ötletek jók, tehát az idő, a megbeszélések, de pl offseasonban miért kell minden héten beállítani hogy hogyan öltözzek, azt nem értem.
  • Dougie
    #879
    ja szerintem is, kicsit ez már sok, túl sok lenne a tennivaló, folyamatos sim-mel meg nem sok értelme van

    mondjuk a draft az jó

    de alapvetően nem lett valami élvezetes, bár párszor el lehet vele szórakozni, de összeségében tényleg vontatott
  • robotnyk
    #878
    próbáltam, még csak a training campnél tartok, az off season baromi vontatott, helyenként unalmas, a meccsekről még nem tudok nyilatkozni
  • Spy Hun
    #877
    lassan jön a 07 ;)