13
  • akyyy
    #13
    de leginkább a Bee, az is gyerekekért, fiatalokért jött létre!!!
  • akyyy
    #12
    ez most amerákibaá olyan mitn hazánkba "bejött" a Djuice!
  • Groszi
    #11
    érdekes dolog.az 5 éves gyerek leviszi a ház elé a homokozóba a telefont?meghintáztatja és elássa?:)lehet most ezen kiakadtam;-)
  • Groszi
    #10
    táborba meg érezze magát jol a gyerek ne haza telefonálgasson,ha baj van akkor a felügyelők ugyis szolnak a szülöknek..hm...
  • Groszi
    #9
    hehe:)kisebb koromban én telefon nélkül is megvoltam:-)
    a kisebbek már kamera,fényképezőgép,sms,és nagy telefonszámla nélkül már nem is tudnak élni?
  • Hedgehunter #8
    En levelet irtam amikor taboroztam.......
  • M2 #7
    Ahogy tapasztalom, az általános iskolás gyerekeknek mind van már mobiljuk, sőt ez a réteg a leglelkesebb befogadója az extra újításoknak (mp3, kamera, mp3 csengőhang, színes kijelző, java játékok...).
    Évente elavul a készülékük és legfőbb ajándék-kérésük az új mobil.

    Olyasmi státuszszimbólum lehet most, mint a mi korunkban volt a 7 zenés kvarcóra.

    Van ebben üzlet, a Disney meg nem az ördög fia, csak kihasználja a (megállíthatatlan) folyamatokat. Persze hasznos is lehet, mikor mondjuk táborozik a gyerek...
  • Cactus
    #6
    Hihetetlen miket ki nem találnak. Ennyire rosszul megy nekik? Vagy ezzel akarják megváltani a világot?
  • Cobra.
    #5
    Eleve egy 12 év alatti gyereket nem nagyon kellene egyedül elengedni sehova. Iskolában ne telefonáljon, otthonról meg tud vezetékesen/szülők mobiljáról.
  • Raszkolnyikov
    #4
    Tanullja meg az a gyerek, hogy hogyan kell szervezni dolgokat telefon nélkül.
  • Darth Sith
    #3
    "Éppen ezért a Disney Mobile - nem meglepő módon - elsősorban a gyerekek, illetve rajtuk keresztül szüleik számára fog mobiltelefonokat kínálni."
    tehát magyarul: a gyerekeken keresztül hogyan lehet még több zsetont lehúzni a szülőktől...
  • jefferson83
    #2
    Nemtudom, de én ezt egyáltalán nem tartom jó ötletnek, biztos maradi vagyok. Egy öt éves gyerek ne rohangáljon mobillal. Lassan már a meg nem született gyereket is lehúzzák anyagilag ( szülők által természetesen). Igaz azok a lámák akik megveszik a gyereknek.
  • Mipi
    #1
    Ez jó majd apuci meg anyuci fogja majd fizetni a gyereknek a számlát és majd elcsórul a család!
    Jó kis oplogó lenne: DISNEY USA