19
  • Hege15
    #19
    Watermonkey -> Vizimajom
    FireFox -> TűzRóka

    Hát nem egyértelmű
  • [HUN]PAStheLoD
    #18
    it íz.

    0.59 már elég jóak! ;]
  • TheZsenyka
    #17
    De remélem, arra gondolnak, hogy ne rántsa magával a klienst a browser, ha az esetleg megfagyna.
  • Yv@n
    #16
    "anno"

    :D
  • pascal
    #15
    ááááh Nem értitek a lényeget. Ez nem konkurencia a profi torrent klienseknek. Leginkább az FTPhez lehetne hasonlítani, mára minden böngésző tud tölteni FTPről és sokan használják is, sőőt sokan észre se veszik, ha egy link egy ftpn elhelyezett állományra mutat, csak klikk és letöltik. Ettől még vannak profi FTP kliens progik, de azokat "nagyüzemben" haszáljuk.
    Ez lesz ebből is. A torrent egy remek, szerverkímélő rendszer ami szépen beépül a mindennapokba.
    Ja és az FTP analógiát folytatva azt is sokan használták anno warez célokra...
  • bertino
    #14
    bitcomet rulz
  • smv
    #13
    Mindenesetre egyszerűbb és nem kell ezért egy külön programot feltelepítened. Pl opera mail olvaso. Lehet, hogy nem hatalmas tudású, de átlag usernek mindenképp elég, és kényelmes. Biztosan ezen az úton haladnak tovább a p2p ágon is.
  • Dynamic
    #12
    Nem arról van szó, hogy jobb vagy rosszabb, hanem egy újabb szolgáltatás azért, hogy az Operát használd.
  • Major
    #11
    Azt használsz amit akarsz, semmit sem kötelező. Másrészt sokkal kényelmesebb mint egyesével felrakni minden progit. Pl. mióta operában van irc klienst én a mircet már el is felejtettem...
  • GABOR16
    #10
    Bár lehet, hogy én nem vagyok 'egyszerű' user.
  • GABOR16
    #9
    Nekem szerintem nem tetszene, én szeretem az Azureust. Azt mindent megmond, és eléggé széleskörűen beállítható.
  • GABOR16
    #8
    Ezt én sem értem, hisz ha pl. a Mozzilánál különálló pluginként lesz, akkor ugyanott vagyunk mintha mondjuk felteszük az Azureust (ami látszólag jóval többet tud). Ha az Operában beépítve van akkor is kétséges a tudása, az csak azoknak jó akik nem akarnak külön klienst leszedni, és felteni.
  • Chapell
    #7
    Az egyszeri usereknek sokkal egyszerűbb lesz egy böngészőbe integrált megoldás, ráadásul kényelmesebb is.
  • HUmanEmber41st
    #6
    vizimajom ???, lol...
  • dez
    #5
    "míg a "Watermonkey" nevű különálló kliensről - amely ígéretük szerint összetettebb kezelőfelületet és nagyobb rugalmasságot nyújt majd - még csak terveik vannak." - tehát a böngészőbe integrálva csak egy egyszerűbb kliens lesz. Operánál szintúgy.
  • Wilddog
    #4
    Mert ugyanaz benne lehet a böngészőben is.
  • dez
    #3
    Miért is jobb ez, mint egy jól kidolgozott önálló kliens, amiben minden van (pl. Azureus)?
  • immovable
    #2
    hajrááá!!!!
  • bertino
    #1
    ez a nemmind1


    p2p in browser