76
Bodrogi László szereplése a Tour de France-on
  • Andora
    #76
    Szerintem nem.Nagyon is jó versenyző.
  • Laffite
    #75
    ahogy én elnézem sajnos a Credit Agrecole versenyben lévő kerékpárosai közül Laci áll a legrosszabbul az összetettben :(
  • Shotogan
    #74
    Sajnos Laci nem jutott be az első 10-be,de sztem csak azér mert nagyon kifáradt a hegyeken.A Rasmussen-nek viszont hihetetlen balszerencséje volt!Én ilyet még nem láttam hogy valaki ennyire peches legyen.
    Én mindenesetre örülök hogy Laci ott volt és végigcsinálta a Tourt,le a kalappal előtte!Reméljük egy év múlva ismét látni fogjuk!
  • Viola90s
    #73
    Ma időfutam, remélem Laci jól fog szerepelni.
  • Viola90s
    #72
    A Credit Agrecole magyar versenyzője, Bodrogi László a 70. helyen zárta a mai szakaszt, összesítésben a 115. helyen áll.

  • Viola90s
    #71
    Bodrogi ma 118. összetettben 116
  • ullrich
    #70
    Uccsó :)
    http://www.velo.hu/index.php?id=49&tx_ttnews[tt_news]=1500&tx_ttnews[backPid]=4&cHash=bca0047529
  • ullrich
    #69
    Nochein
  • ullrich
    #68
    A csapatidőfutamon bevágta a kormányba térdét, kicsit tényleg fura, hogy alpokban így is lenyomta Láncost.

    Valverde interjú
  • Ramore
    #67
    Nézzétek el nekem, hogy azokon a tour-okon, amelyeken elindították bodrogit, mindíg drukkoltam neki kb a verseny feléig, néha még addig sem, mert az ígéretes kezdései után rendszerint kritikán alulian teljesít, de úgy is mondhatnám hozza a tényleges tudását, eleinte meg erőn felül teljesít. Na szóval az ilyen mentalitású sportolóktól a falra tudok mászni.
  • Ramore
    #66
    Persze beszélhetünk a vörös srácról is, ha gondolod, de majd elfelejtettem, hogy az idei tour-on még nem csinált semmit sem, igaz, ezt évről évre meg tudja ismételni, még annak ellenére is, hogy balga módon mindig tőle várják a csodát.
  • zolee90
    #65
    állítólag nem bírta a térde ami egy korábbi szakaszon sérült meg
  • Shotogan
    #64
    Mi történt Valverde-vel?Nem láttam ma a szakaszt
  • ullrich
    #63
    Igen többnyire én is így szoktam befejezni Ramore-vel a társalgást minden júliusban :), figyelmen kívül hagyom üzeneteit.
  • Viola90s
    #62
    Ehhez inkább nem szólnák hozzá......
  • Viola90s
    #61
    A verseny egyetlen magyar résztvevője, Bodrogi László, a francia Crédit Agricole profija a 95. helyen zárta a szakaszt, a győztessel azonos idővel ért célba - százegy kerekes mondhatja el ezt magáról a tizenharmadik szakasszon -, míg összetettben a rajt előtt még az ötödik helyen álló spanyol Alejandro Valverde kiesése miatt egy helyet előrelépve a 113. helyen áll, 1:36:36 órás hátránnyal Armstrong mögött.
  • Ramore
    #60
    Sárga trikó - bajnok - Armstrong
    Pöttyös trikó - hegyimenő - Rasmussen
    Zöld trikó - sprinter - McEven
    Aqua (vizes) trikó - vizhordó - Bodrogi
  • ullrich
    #59
    Egyetértek és örülök!
  • Viola90s
    #58
    Örüljetek neki hogy magyar bringást láthatunk a Tour de France-on, tök mindegy hányadik a ranglistán.
  • ullrich
    #57
    De totál mind1 mert neked senkis se elég jó.
  • ullrich
    #56
    UCI ranglistán már volt 100ban
  • Ramore
    #55
    a világ egyik legjobb bringása tudomásom szerint LA, akik még kiemelten jók, azok megtalálhatóak a tour top 20-ban, bodrogi nincs az első 100-ban, így tehát sokmindennek lehet titulálni, de a legjobbakkal egy lapon emlegetni felelőtlenség lenne. szerintem benne van a legjobb 200-ban.
  • ullrich
    #54
    A te elméletedből annyi mükődik, hogy mint minden versenyen ezért a touron is, van egy szintidő amit első beérkezési idejétől ( vagy eleve meghúznak egy idő korlátot ) mérnek és ha benéznél a tour topicba ezt a tegnapi eredménylistán ki is emeltem, pont azért mert többek között a volt sárga trikóst zárták ki (Jens Voigt).

    Nem brillírozott hanem simán nyerte a luxemburgi körversenyt júniusban, kicsi tájékozodhatnál mielőtt lefikázod a világ egyik legjobb bringását.
  • Viola90s
    #53
    A francia Crédit Agricole magyar profija, Bodrogi László ma a 81. helyen ért célba. Az összetettben egy pozíciót lépett előre, és a 114. helyen áll.
  • Ramore
    #52
    én nem vagyok egyik versenyzőnek sem a rajongója, ezért pusztán a verseny miatt nézem a tour-okat.

    az én elméletem az lenne, hogy akik nem képesek beérni egy meghatározott időn belül a célba, azokat autómatikusan zárják ki a tour-ról.

    laci sajnos nem brillírozott még sohasem a tour-on, de más nagyversenyen sem és attól tartok nem is fog már. a tour-on való szerepletetése ettől még indokolt, a best of 150-ben tényleg benne van.
  • ullrich
    #51
    Láncos se tökéletes versenyző, a sprint nagyon nem megy neki.
    Egyébként meg mindig voltak vízhordók.

    Korábbi tourokon nem 3h idő hátrány volt első uccsó között, hanem 168h ebből is látszik, hogy az elméleted nem helyes.
    Laci tehetségesen "brillírozik" a touron, ezért van ott, de a te elméleted szerint ebből mezőnyből max a motorosok versenyezhetnének, mivel ők jól mennek időfutamon,hegyre és sprintelni is jól tudnak :)

    Viszont egy valamiben 1etértünk szerintem is a hegyek az izgalmasabbak, ott dől el az egész verseny, időfutamon nem lehet hozni 10 perceket, de azt is szívesen nézem, ha Laci szökésben van vagy időfutamon.
  • Ramore
    #50
    "mármint ha nem lenne Bodrogi, én pl akkor is nézném a Tourt"

    Ez már előfordult nem egyszer, de ez engem sem hátráltatott. :)

    Az már csak hab lenne a tortán, ha egy magyar esélyes és valóban tehetségesen brillírozna a tour-on. Erre azonban még várnunk kell attól tartok jópár évet.
  • Viola90s
    #49
    Ja ezt majdem elfelejtettem

    Bodrogi László a legnépesebb bollyal együtt haladt át a célvonalon. A Crédit Agricola magyar kerekese összességében a mai etapon az 54. helyen végzett, 31 perc 15 másodperces hátránnyal. Érdekesség, hogy vele együtt ért be a szakasz elején nagyot szökő csapattársa, Thor Hushovd, valamint a spanyol Joseba Beloki is.
    Bodrogi az összetettben 22 helyet javítva a 115., 1 óra, 36 perc, 36 másodperces hátránnyal az éllovas Lance Armstrong mögött.

    Az 54 hely az jó.
  • Viola90s
    #48
    Aszzem 2 olyan eseméyn van amit akkor is nézek ha nincs magyar
    Forma 1 - bár mostanában csak idegesít, főleg ha a Plaik közvetít
    Labdarúgó Eb vagy VB - az akkor is érdekel ha a magyar csapat nincs ott pedig az már idestova 20 éve nincs ott, meg nem is lesz a közeli jövőben sem.
  • Laffite
    #47
    Én meg pont fordítva vagyok vele, mármint ha nem lenne Bodrogi, én pl akkor is nézném a Tourt, mert igazából a Tour érdekel és nem Bodrogi - akinek persze ettől még szurkolok... Viszont átélem a problémát, mert én se néznék végig pl egy vívás közvetítést, hacsak nem magyar olimpiai helyezésekről van szó...
  • Viola90s
    #46
    Annyira nem izgat a kerékpársport, ez olyan mint ha a Talmácsi nem szerepelne a 125-ösöknél akkor nem nézném, a 250-eseket és a MotoGP-t nem is szoktam már megnézni. Lehet hogy azok jobbak, izgalmasabbak vagy ilyesmi, de miért szurkoljak egy olasznak pl.
  • Ramore
    #45
    Érdekes, engem pont a nagymenők és a leendő nagymenők versenye érdekel igazán.
  • Viola90s
    #44
    Figyi nekem az sokkal izgalmasabb, ha Lacit nézhetem, vagy a nevét kiírják hogy hányadik jelenleg, minthogy az Armstrong hogyan teker fel a hegyre, meg le, a Lacit meg nem is látom. Ráadásul nálam még a Eurosporton magyar kommentátor sincs, így még azt sem tudom hol kerekezik.

    Amúgy igen azt várom hogy ott benne legyen az első 10-ben!
  • Shotogan
    #43
    Gondolom hogy Laci odategye magát és benne legyen az első 10-ben minimum.
  • Ramore
    #42
    miért, mit vársz az időfutamotól ennyire?
  • Shotogan
    #41
    Időfutam ha jól tudom az utolsó előtti szakasz lesz
  • Ramore
    #40
    Szerintem mindenki a hegyi szakaszokat várta, most legalább izgalmas a verseny.
  • Viola90s
    #39
    Ma is hegyi szakasz lesz?

    Mikor lesz már időfutam???
  • Ramore
    #38
    Ami a lényeg, Valverde nagyot teljesített, LA gartulációja biztosan jól eshetett neki, ez az, amit elég sok tour versenyző az életben nem fog átélni.
  • Shotogan
    #37
    jah :D