187
Léptem-nyomon átverik vagy át akarják verni, becsapni az embereket. Úgyhogy legyünk résen.
  • Attila8805
    #187
    1 euró közel 250 forint.
    És ő 200ezret írt a 800-ra.
    De kicsit félrebeszélsz.
  • dragon11
    #186
    800euró miért 200Ft?:) 1euró több mint 300ft már -.-' akkor 200mennyi lehet?lol..
  • DanielT
    #185
    LOL!
  • Vlala #184
    rokonom barátja, rokonom barátjának az ismerőse, annak az apja testvérének a felesége látott már olyat, aki... Egy cseppet vetítő-szagú a dolog.
  • Voltan
    #183
    A maffiózók többnyire nem üdítőt árulnak csillagászati áron :D
    Amúgy, ha valaki van olyan hülye, hogy 800 Eurót fizessen üdítőért, az meg is érdemli, hogy átverjék.
  • Dynamic
    #182
    "Rokonom barátja kénytelen volt 800 eurót fizetni néhány deci üdítőért!!! "

    Na persze...
  • aaaaa
    #181
    Ne haragudj, de mérhetetlen egy nagy lúzer lehetett a rokonod ismerőse, ha kifizette , ezzel nem is dicsekednék. Azt mondja nincs pénze, hívjanak rendőrt, ha problémájuk van, és vegyék jegzyőkönyvbe, hogy 800 euróval tartozik az egy üditőért amit nem tud kifizetni... Első utam a rendőrségre vezetne a 800 eurós számlával. Hidd el egy ilyeneknek nagyon nem hiánzyik a balhé, ha látják hogy rohansz a hatóságokhoz nem mernek lehúzni. Telefonáljon, 112 ingyen van, csak annyit mond ki, akarják rabolni. Ami igaz is :)
    Az ilyen hülyék miatt él meg a sok csaló. Miért, leverték volna , ha nem fizet ??? Ha meg maffiózok , amit annyira nem hinnék, mondja azt hogy nincs nála pénz, kirabolni csak nem fogják...
    Ha meg Night Clubban érte a balaset , akkkor magára vessen, értelmes ember nem megy ilyen helyekre. :)
    Tudod kicsit kamuszagúak ezek a történetek...
  • I.C.ram
    #180
    Hát 750ért eleve nem veszek gyrost :P Többet meg nem vagyok hajlandó fizetni, mint amennyit kiírnak :P
  • Akuma
    #179
    Ja ahol meg ki sincs írva, hogy mennyi az ára, ott csak az ima segíthet...
  • Akuma
    #178
    Holnap, azaz ma videóra veszem, ahogy átverik az embereket, utána pedig fel fogom őket jelenteni... A szerencsétlen túrista mellettünk megúszta 1800 forinttal 2 sört vett... 350 forint volt kiírva a sörre... ennyit erről.
  • Akuma
    #177
    Nem én fizettem ki, aki kifizette az meg se nézte mennyi van kiírva, csak mivel szar volt a Giros, megnéztük mennyit is kellett volna fizetni...
    Egyébként igazad van, hülyék voltunk... És mindenki az, aki náluk vásárol, lehethogy te leszel a következő!
  • I.C.ram
    #176
    te voltál a hülye... eleve mi az, hogy többet számol fel, és szónélkül kifzeted... Aki ilyet csinál, az meg is érdemli, már ne haragudj.
  • Akuma
    #175
    FiGyElEm EmBeReK! Augusztus 20. van, mindenki kint lesz a rendezvényen, lépten nyomon átverik az embereket! Nagyon nagyon résen kell lennie az embernek!!! Minket most este vertek át! Eleve ne is menjünk oda olyan árushoz, ahol Nincs Kitéve Az Ár!!! Rokonom barátja kénytelen volt 800 eurót fizetni néhány deci üdítőért!!! Ez közel 200ezer forint!!! Engem is átvertek, és rendkívül bosszantó tud lenni... Persze látták, hogy én magyar vagyok, nem adtak 800 eurós számlát, csak a 700 forintos Girost 750-nek számolta fel Darabját, Számlát Nem adott, a Giros Hideg És Ehetetlen volt, hús csak mutatóban volt a pitának nevezett nemtudom miben...!!! 3 Giros végezte a földön, pedig hozzájuk kellett volna vágni! Annyira meglepődtünk, hogy a reklamálás helyett inkább kifizettük a pénzt és elmentünk! Többet nem fogják eljátszani... Inkább viszek kaját otthonról!!!!!
    Mondhatjátok, hogy hülyék voltunk, belátom, azok voltunk, DE figyeljünk oda!!! Undorító ez az egész, külföldön még sose vertek át, itthon már többször is......
    És akkor csodálkozunk, ha szidják a magyarokat a külföldiek...
    Undorító egy emberek vannak...
    Csatlakozom a topic nyitóhoz "Úgyhogy legyünk résen"
  • ffxi
    #174
    Kérdd el a panaszkönyvet!

  • LittleL
    #173
    vissza kel vinni a boltba,
    ha nem akarják kicserélni, akkor rájuk kell ijeszteni, meg minden.
  • katze
    #172
    Ööö.. eztet mire értetted?
    (Télleg aztat tisztázni szeretném, met kimaradt: nem a Cocacolával nyerte, csak olyan)
  • ffxi
    #171
    Selejlt cuccot kapott, mi?

  • katze
    #170
    Egyik barátnémnak vmilyen Motorola telefonja van (olyan, amilyet most lehetett nyerni a CocaColával)... teló többször is szarozott, fagyott, meg mindenféle baja volt, és ugye többször is visszavitték met még garanciás volt, és a harmadik alkalomnál ugye kicserélték a telót.
    Az is újból kezdte a szokásos dolgokat.
    Visszavitték h ez is rossz. Erre közölték velük, h ez nem a telefon, és nem is a gyártó hibája, ez vírus.
    Barátnémék képedtek, hogy ugyan hogy, honnan lenne vírusos...
    Erre azt mondták, hogy a hálózatról (220V), ez egy olyan vírus.
    Barátnémék nem léptek erre semmit, azóta is olyan a telefon.
    Én tuti asztalt borogattam vola.
  • ffxi
    #169
    Hát persze hogy így van, azóta nem dőltem be az ilyeneknek. Hiszen ebből élnek a rohadékok. Ha nem veszed ezt akó mást, nagy visszatartóerővel kell rendelkezned, hogy ellenállj a csábításnak:)

  • LittleL
    #168
    szerintem az újságban meghirdetett termékek egy részét eleve csak később, vagy napokban jól elosztva rakják ki a pocolkra, hogy minél több embert csalogassanak az üzletbe.
  • akyyy
    #167
  • ffxi
    #166
    Engemet is átvertek már így! Markt-ban hirdetve volt philips DVD.play. De sajnos ELFOGYOTT, a rohdékok!

  • qper
    #165
    :D
  • qper
    #164
    ezt hogy sikerült ideírnom?? Topiktévesztés, sry:D
  • LittleL
    #163
    Hát ha kiszerelnek belőle valamit akkor nem vesszük vissza.

    Hát azért adtuk oda nekik, mert nem volt más aki jelentekezett volna
    a hírdetésre. DD
    Ha meg beadjuk egy használgépes kereskedésbe, abból is csak hónapok múlva van pénz.

    Na mindegy, remélem nem hozzák viszsa.
  • LittleL
    #162
    Tényleg.

    Így már minket is vertek át:

    A METRO -s újságban láttuk hogy akciós DVD -lejátszó Thomson lesz.
    nosza be a kocsiba és irány megvenni.

    De abból meg egy darab sem volt kitéve.
    Aztomdták elfogyott. DDDD persze...

    Na mindegy vettünk helyette egy másik lejátszót.

  • geri15
    #161
    És ez miért olyan eset, amikor átvertek? Nem adták oda a slusszkulcsot? :D
  • qper
    #160
    tegnap este a Nyugatinál a piros lámpánál belső sávban egy új M5-ös BMW (igen igen, kigyúrt kopasz tahó barátunk vezette), mellette egy F360-as Ferrari, amögött pedig egy régebbi Ferkó (nemtom beazonosítani csak azt hogy Magnumnak is ilyenje volt :)
  • geri15
    #159
    FLÉM ON
  • Darkboy
    #158
    Jóvan, akkor majd gyere ide megnézni :P
  • DanielT
    #157
    Szerintem meg rohadt nagyot kamuztál.
  • Darkboy
    #156
    már leírtam.
  • DanielT
    #155
    Ne hagyjuk, magyarázd el szépen.
  • Darkboy
    #154
    Hagyjuk, félreértetted...
  • DanielT
    #153
    Felhívtátok mindegyiket, azt mondták, hogy van, odamentetek és nem volt? Na ez egyre érdekesebben hangzik!
  • Darkboy
    #152
    Felhívtuk, egyikben se volt...
  • DanielT
    #151
    Nehezen hihető a vége. Egyébként ti voltatok a bénák, az első pofáraesés után szépen fel kellett volna hívni a Tescot, hogy melyik áruházban van.
  • Darkboy
    #150
    :DDDDD

    Tesco velünk rendesen kicseszett... 3 tesco áruházba mentünk (Innen Tatabányától Budaörs, Pest, Székesfehérvár), amit hirdettek, egyikbe sem olyan fényképezőgép...

    Aztán megkérdeztük őket, hogy mi a faszért nincs azon a napon, amikor kiállították újságba... Aszonták még nincs! :/

    Végülis mindegy, sokat utaztunk, de meglett az eredménye, fogyasztóvédelem... Most pedig felhívták anyámat, hogy küldenek egy jobb digit. fényképezőgépet ingyen :DDDD

    Ennyi :D
  • geri15
    #149
    tutira nem kivesznek belőle minden használhatót és mozdíthatót, és úgy hozzák vissza...

    de minek üzleteltek c kategóriásokkal?
  • LittleL
    #148
    Vas megye.
    bár régen például Szombathelyen is volt villamos....kb. 80 évvel ezelőtt.

    most nem vertek át semmivel...
    vagy csak én nem vettem észre ?

    Ma eladtunk egy vendéglátóipari gépet - most nem írom le hogy pontosan mit.
    szal cigányoknak adtuk el.
    mondtuk hogy inkább jöjjenek jövő héten, mert addiga beüzemeljük,
    van egy kis hibája - gázszerelő megcsinálja.

    de ők meg kötötték az ebet a karóhoz hogy el akarják mindenáron vinni.
    Nos hosszas egyezkedés után eladtuk.

    Cigányoknál ez úgy szokott lenni, hogy 1-2 napon belül vagy visszahozzák,
    vagy nem, de általában mindig szokott lenni valami gixer.

    Csak az a kérdés ha visszahozzák, egyben lesz -e a gépünk ?