346
  • Narutó555
    #346
    Valaki tud segíteni valami baja van a ps2-őmnek mert reggel működött és délután meg este. és azt szeretném mekérdezni mi lehet a baja???
  • dronkZero
    #345
    Jópár éve volt, hogy játszottam vele, szal nem tuti, de úgy rémlik, hogy igen, "csak" üldözni kell. Ha utoléred a Times Square-en, akkor ott majd harcoltok.
  • krisz1717
    #344
    anyit modj meg légyszi hogy csak üldözni kell vagy közben mást is kell csinállni?
    és köszi a választ!
  • dronkZero
    #343
    Hát az egy nehéz küldetés. Gyakorold sokat, előbb-utóbb sikerülni fog! Ha meg nem, akkor uninstall-del.
  • krisz1717
    #342
    hello
    nekem van egy kiss problémám, elakadtam anál a résznél mikor brockal üldözni kell aszt az áramos fickot ha tudtok légyszi tegyétek fell anak a küldetésnek a mentését elöre is köszönöm
  • krisz1717
    #341
    hello
    kérlek segitsetek nekem 64 mb/os karim van és érdekelne hogy nem e lesz baja?
    és hogyan lehet kikapcsolni a forditot egeret?
    kérlek segicsetek!
  • Narutó555
    #340
    bocsánat én ezen a fórumon új vagyok és pc-re kéne black suit kódja ha valaki tud segíteni köszi.
  • Narutó555
    #339
    Valaki megtudja adni a black suit kódját???-már előre is köszi.
  • bala2
    #338
    hi
  • Laky
    #337
    Térképet azt nem találtam, de helyette van ez:
    - Landmark, Comics
    - Secret Tokens
  • nenorby
    #336
    Valaki tud egy oldalt ami meg mutatja a térképen az összes ikon mert alig találtam meg néhányat?
  • green gablin
    #335
    Nekem XBOX-on van meg,na a lényeg:honnan lehet letölteni PC-re?
  • green gablin
    #334
    Sziasztok!Új vagyok, tetszik ez az oldal.

    Elakadtam a tűzszörnynél. Egyszerűen nem bírom követni. Segítene valaki?
    Köszi.
  • Paddy
    #333
    Mindegy azért köszi az eddigi helpeket is!:)
    Neki zúzom magam mégegyszer hátha kihagytam valamit.
  • Laky
    #332
    Lehet, hogy ki hagytál, vagy nem jól csináltál valamit.
    Más ötletem nincs sajnos.
  • Paddy
    #331
    ami még nem okés nekem h pl:
    a az egyik spideröltözékhez leirja mi kell, megcsinálom és nem adja be
  • Laky
    #330
    Újra felraknám, és megcsinálnám 100%-osra, ha nem lennének ilyen ATI jellegű problémái a játéknak :(
    Mondjuk azóta nem tudom, hogy jött-e valamiféle HotFix, vagy létezik-e esetleg manuális megoldás erre.
  • Paddy
    #329
    Köszi!:)
    A gamet már régebben végig kentem és be is jött a switch hero options, de nem tudtam választani senkit csak Venomot.Az általad adott link nagy segítség!

    Azt hittem eddig, ha megcsinálok néhány versenyt ultimate-re, akkor majd kapok valami extra cuccost de nem jött semmi.
  • Laky
    #328
    Itt van egy kis leírás arról, hogy hogyan lehet kimaxolni a játékot:
    http://www.videogamer.com/pc/ultimate_spiderman/cheats.html

    Nem tudom, hogy van-e hozzá mentés, ennek ellenére utánanéztem, de csak ezt találtam:
    http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_ultimate_spider-man.shtml#Ultimate%20Spider-Man%20v1.0%20UNLOCKER
    BLeH! féle mentés/unlocker.

    Egy próbát megér :)
  • Paddy
    #327
    szevasztok!

    a játékot már egyszer végigkentem (3 nap alatt kivégeztem), de a fő kérdésem az, hogy hogyan lehet kinyitnbi a lockolt karaktereket+ruhákat.
    ha a gamet végigkenem akkor csak venomot adja be.
    az is jo ha adtok egy linket ahol le van irva mindez

    vlaszotokat köszönöüm!jó játékot kívánok!
  • Shark96
    #326
    MELYIK OLDALRÓÓÓL LEHET LETÖLTENIII???????
  • Laky
    #325
    P2P, FTP, stb :-)
  • selim
    #324
    valaki tudna segiteni hogy honnan lehet letölteni az ultimate spidrman-t??
  • C7
    #323
    sztem az épületben még eccerűbb is. A lényeg, hogy maradj távol tőle... uh, de régen, majdnem 2 éve nem jáccottam vele
  • Bacsa Szabolcs
    #322
    sziasztok
    kéne egy kis segitség szeretnék játszani de mikor elinditom a
    játékot akor fehér lesz a képernyöm ez miért van??????
  • csabike2
    #321
    és sehol se láttam hogy meglenne, mellesleg vas megyében lakok, valami közelit mondjatok lécci kösz :)
  • csabike2
    #320
    letöltöttem torrentben, ott nem indult el
  • csabike2
    #319
    tudja valaki hogyan lehet megvenni pc- ben olcsón?
  • kamill
    #318
    halihó mégegyszer.
    nemrég vettem meg a játékot xbox-ra,a Saturn-ban 1990 ft-ért szerintem megérte. A grafika kxrva jó,tetszik a képregény feeling,jók az átvezetö képsorok,jópofa a sztori, DE KxRVA NEHÉZ A JÁTÉK!!!!
    Egy kis segitség azoknak,akik elakadtak:
    Szóval....
    Az elején,mikor Rinót üldözöd befut egy épitkezésre ahol megpróbál felemelni valami nagy izét. NE HAGYD! ugorj a hátára és kezd el püfölni,majd csald a betonhoz,és miután beleragadt menj a daruhoz és üsd le. Ezután beszalad egy parkolóba és elkezd törni-zúzni. várd meg azt a néhány másodpercet amig világit a háta,ekkor ugorj rá és adj neki.
    nem emlékszem pontosan a küldetések sorrendjére,ezért elöre is bocsi a kronologiai sorrendtelenségért. :-)
    Elvileg ezután Venommal kell az utcán menekülni a katonák elöl. Egy tipp: bujj egy épület sarka mögé és onnan üsd öket. (nem tudnak az épületen átlöni,de a szimbionta áthatol rajta,vagyis te ki tudod nyirni öket)
    ezután ha jól emlékszem jön Elektró. az üldözés mindig nehéz,de ha az megvan ime a megoldás: Lehet öt autókkl dobálni,de mindaddig felesleges amig van áramforrás a környéken (neon,reklámok) elöször tehát ezeket törd szét,majd Elektrót. :-)
    A Bogárral ugyanez a szitu,üldözés,majd csihi-puhi.
    Én most épp a zöld szarvas,tüzes Hulk szerü izénél tartok. végigüldözöm a városon,elverem az utcán,majd bekerülünk egy templom belsejébe és kinyir. ha valakinek van valami tippje,irja meg. Remélem tudtam segiteni. Csumi
  • kamill
    #317
    halihó mindenkinek.
  • sztivi vander
    #316
    sziastok valakinek kell egy crack a játékhoz???
  • #315
    és ha az a gond lehet h frissítsem be a hangkártyát akkor azt hogyan kell???
    segítene vki nekem???
    ha kell Realtek AC'97 Audiom van...
    szerintem elég régi az nem lehet a gond?
    előre is köszi
  • jedikutya
    #314
    hali! én nagy spider-man rajongó vok, és nem rég mutatták meg az ultimate spider-man-t (tudtam h van ezelőtt is,csak azt nem h ilyen jó:) szal le is töltöttem. csak vmiért akad!!! a gépemnek simán vinnie kéne:S nem tom mi a baj help me
  • Flocky
    #313
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni hogy az unlockables-ekben van egy olyan rész hogy costumes. Ezeket hogy lehet begyűjteni? 2 már van de szerintem az csak azért mert kijátszottam a játékot, de a többi sima kérdőjel. Segítsetek légyszíves!!!!!
  • C7
    #312
    nem nagy cucc, ne itt dicsekedj
  • makikirály
    #311
    na kijátszottam a vérrontót első próbálkozásra az utolsó csatát venommal második próbálkozásra!!
  • makikirály
    #310
    sziasztok!!
    hogyan lehet beállítani azt hogy betuggyam írni a kódot?
  • mama2
    #309
    Sziasztok. Én letö,ltöttem, feltelepítettem, crack-eltem és amikor elakarom indítani, rányomom az ikonjára és kidob kék képernyővel(sztem kékhalál.)Ez az üzenet van: Ha elsőre látja ezt a képernyőt, akkor indítsa újra a számítógépet,. Ha töbször megjelenik(spec. nekem már töbször megjelent, de állandóan újra indítottam) kövesse az alábbi utasításokat. Újra indítottam. Rányomom még 1x az ikonra és megin ugyan az(pedig jó a konfigom, mert még a stalker is elfut.) Próbáltam újrarakni a játékot akkor se. Ugyan az. Mi lehet a baja? Segítseteg lécci. Köszi.
  • gyuri00
    #308
    hát eszt nemé rtem egyszer elindul egyszer nem:S

    ez mitől lehet mi zavarhatja?:S:Shogy néha megy néha nem
  • gyuri00
    #307
    most felttem újra megcarckeltem új driver 1.indítás újraindul
    2.indítás hibát észlel ezért leáll ötlet?:S