354
Biztos, hogy olyan gyerekesek?
  • longhaul
    #354
    Az SMBX elmosódik a kép, ha játszok is meg ha pályát építek. Miért van ez?
  • zola2000
    #353
    http://www.youtube.com/watch?v=in6RZzdGki8

    És még jack thompson szerint a gta tesz agresszívvé :-D
  • Super Mario
    #352
    Nem a legnépszerbűbb konzol, de nem bukott meg. Amúgy lehet találni eredeti joystickot, csak drága.
  • Fantos
    #351
    lol pont ma tévedtem rá youtube-on nagyon lol
  • Csibe001
    #350
    Sejthető volt hogy valamikor bekövetkezik... Mario : Game Over
  • Fantos
    #349
    viszont :)
  • zola2000
    #348
    kellemes karacsonyi unnepeket es (marios jatekokban gazdag boldog uj évet kivanok mindenkinek.
  • Fantos
    #347
    figyelmeztetlek hogy gamecubra eredeti táviráényítót nehéz szerezni memory card-ért meg 4 boltot körbejártam mire találtam szóval nem örvend a GC nagy népszerüségnek
  • zola2000
    #346
    viszont a zelda ww annyira bejott, hogy mar ezert megerte gamecubet venni. Szerintem Jobb lett mint a tp.
  • zola2000
    #345
    tetszik, csak tobbet vartam. Talan lehetett volna "komolyabb" is.
  • Fantos
    #344
    a 64 és a sunshine közt van egy kis idő és a sunshine-ban mi nem tetszik?
  • zola2000
    #343
    mondjuk, most szedtem le a gctrackerrol a sunshinet, nem rossz, de a mario64 utan hatalmasat vartam, ahhoz kepest kicsit csalodas lett. Remelem hogy a galaxy kicsit jobb lesz.
  • Fantos
    #342
    na innen aki akarja letőltheti és útmutató:bemész yoshi lakásába ott a kulcsot beteszed a lyukba éslogikusan ennek hatására leomlik Iggy vára (véletlenből lett ilyen) és akkir FölfelE mészITt TÖlsd LE
  • zola2000
    #341
    rapidshare.com vagy netload.com

    A honlapok oda szokták feltölteni a gba NDS fileokat is, oszt csak belinkelik.
  • Fantos
    #340
    nem sikerül e-mailben elküldeni valaki nemtud gy helyet ahova mindenfélét fel lehet tölteni?
  • Csibe001
    #339
    Rendben, bár ráérsz, mert most melóba vagyok s itt nem igazán tudom megnézni. :(
  • Fantos
    #338
    na mindjá megy csak sok idő mire hozzácsatolja
  • Fantos
    #337
    akkor adj egy e-mailt
  • Csibe001
    #336
    Köszi, de ilyen téren otthonosan mozgok, mármint emulátorok terén.
    Gyártani nem hiszem hogy fogok mapokat.Majd inkább tesztelem a tiéd. :)
  • Fantos
    #335
    adsz egy email címet elküldöm a játékot amiben benen van az az egy pályám
  • Fantos
    #334
    adsz egy email címet elküldöm a játékot amiben benen van az az egy pályám
  • Fantos
    #333
    egyébként a program neve lunar magic itt letöltheted az editortitt az emulátort amivel a játékot nyithatod meg
    a játékot meg hadd ne guglizam ki de Super Mario World ROM néven lehet megtalálni
  • Fantos
    #332
    igen csak még rá kell jönnöm egy két dologra
  • Csibe001
    #331
    S teljes játékot is csinálsz majd?
  • Fantos
    #330
    számítógépen SNES emulátoral
  • Csibe001
    #329
    Ja, hát, hogy pc-n lehet jáccani vele esetleg gba-n?Vagy teljesen saját mario?
  • Fantos
    #328
    bocsi de nem egészen értem a kérdésed
  • Csibe001
    #327
    Dehogynem, milyen rendszerre? :)
  • Fantos
    #326
    csinálok egy Super Mario world pályát valaki nem kiváncsi rá eddig milyen?
  • Super Mario
    #325
    Békéscsabán a Csaba Centerben. Mivel Békéscsabai vagyok ^^ De barátaim megtalálták Pesten a 7. kerületi Alexandrában.
  • Beast Machine
    #324
    Hol vazze? Mostanában én is Pöstön tanulok, hol láttad?
  • Super Mario
    #323
    Sétálok a városban, és mit találok? Super Mario rajzfilm DVD-t magyarul!!! Meg is vettem, és csak jót mondhatok róla. Nagyon jó a magyar szinkron, szerintem 1000 forint darabjáért egyáltalán nem drága. Amúgy én az Alexandra Könyvesboltban vettem meg, és szerintem csak ott leeht kapni, de ezt nem tudom. 3 DVD-n jelent meg. Az elsőn a Super Mario World 1-13 része van rajta, a másodikon és a harmadikon meg a The Adventures Of Super Mario Bros. 3 26 része van rajta 13-13as felosztásban ^^
  • Super Mario
    #322
    Menö ^^
  • stream man
    #321
    mario
  • Super Mario
    #320
    Ő mondta, hogy neki nem tetszik. Egyéne válogatja.
  • Csibe001
    #319
    Sztem egyikkel sincs baj vagy mindkettővel van? :)
  • Super Mario
    #318
    Az japán anime, ez meg amerikai rajzfilm. Más a kettő.
  • FFX
    #317
    szvsz amit csibe linkelt be az sokkal jobb mint ami a te oldaladon van, legalábbis az animációja
  • Super Mario
    #316
    Köszöntem szépen a jó véleményt ^^ Hát, igen. Yoshi tényleg olyan, amilyen, de nekem a hangja és a viselkedése nagyon tetszik. Amolyan Super Mario Worldös ^^
  • Beast Machine
    #315
    ÍÍÍÍí... Hát igen. Kómás reggeleken ehhez képest Claudia Shiffer vagyok... Tényleg nagyon elcseszték szegény Yoshit. Egyébként király oldal, regeltem is:!;)