71
JPG-ből falikép
  • Taranov
    #31
    Ja igen, erre nem is figyeltem sajnos :(
    A4-esben Kodak fényes fotópapírra tudom megcsinálni 500-ért darabját + postaköltség, az olyan 300 Ft borítékonként.
  • Yeltzin
    #30
    ez fényes poszter papír
  • Yeltzin
    #29
    3db A3, 2db A2 nyomat.... olyan 3500 Ft

    Bp-en lax vagy postázni kéne?
  • _Vegeta_
    #28
    Mien masina kell ilyesmihez?
    [Csak erdeklodik]
  • OPM
    #27
    és másnak is tudnál csináltatni? :) konkrétan nekem
    összesen 5 kép kellene, és ezek közül 1 vagy lehet hogy 2 A2-es méretben, a többi A3 körül

    szerinted ez mennyiből jönnie ki kb? benzin, idő, stb-t hozzávéve :P
  • Aspyrin
    #26
    300-500 Ft-ért? :-) Akkor küldök neked vagy 4 képet kapásból.
  • Taranov
    #25
    Az üvegezést nem, de a fotót meg tudom csinálni én is.
  • Yeltzin
    #24
    1 képnél lehet, de nem is ezért mondtam, csak tudattam, hogy a többszörösét fizetted az indokolt árnak :)
  • Yeltzin
    #23
    2xA3=A2

    csináltattam már olyat is
  • Aspyrin
    #22
    még a végén rosszabbul járok mint így
  • OPM
    #21
    mennyire nagyban? :) és mit változtatsz rajta a méreten kívül, amit én is meg tudok csinálni a többin?

    és te nem foglalkozol A3-nál nagyobb képek készítésével? mondom max 2x A3-ra gondolok, vagy te mit értesz óriásplakát alatt?
  • Yeltzin
    #20
    én nem, de megcsináltatom ennyiért, ha mellé fizeted a költségeimet (benzin, idő, stb)
  • Aspyrin
    #19
    ezekszerint ha küldenék neked ennyiért elkészítenéd?
  • Yeltzin
    #18
    köszi megvannak

    ezeket gyönyörűen lehet nagyítani akár óriásplakát méretig is

    visszaküldjem nagyban?
  • OPM
    #17
    persze hogy nem :) de hogy ne legyen pixeles, talán 1 kis blur belefér, és nem is nagyon lehet észrevenni remélhetőleg az ilyen rajzokon (check mail)
  • Yeltzin
    #16
    világos, de te sem akarsz elmosódott pacákat, ugye? :)
  • OPM
    #15
    de nekem nem is kellene fotó minőség, mivel nem fényképekről van szó
  • j0nNyKa
    #14
    csekkolj egy imelt plz
  • Yeltzin
    #13
    a kép tényleg drága, ennek a normális ára 3-500 Ft manapság
  • Yeltzin
    #12
    A3-hoz ideális esetben majdnem 5000px szélesre kell nagyítani, A2-höz valahol 6-7000px között

    küldj egy képet, megnézem, ki lehet-e nyújtani problémamentesen
  • Aspyrin
    #11
    Speciel én két hete csináltattam 4Mp-es jpg-ből 30cmx40cm-es fotót egy drága helyen, a kép 1800Ft volt az "üvegezés" 1000Ft.
  • OPM
    #10
    ez a dolog engem is érdekel, valamelyik nap el akartam menni egy fénymásolószalonba megkérdezni hogy mennyiért vállalják, de ha már ittvagyok :) Yeltzin lehet hogy te is tudnál segíteni

    nekem keretezés nem szükséges, csak posztereket szeretnék kb A3 vagy ha lehetséges ennek a 2xesében is

    az a baj hogy a képek, amiket poszterként szeretnék nem túl nagy felbontásúak (a legkisebb 1024x768), de nem fényképekről, hanem számítógépes rajzokról lenne szó, ezeknél talán nem olyan nagy baj a viszonylag kicsi méret (bár én nem értek ehhez)
  • j0nNyKa
    #9
    thx mindenkinek, neked meg mailed ment
  • Yeltzin
    #8
    a digifotók 99%-a jpg-ben kerül a memkártyára, ha innen át is konvertálod 300dpi TIFF-be, csak a formátum változik, minőséget nem varázsolsz bele
  • Kis-Bob
    #7
    jaja, fotós boltban kell érdeklődni. De én sem tudom ajánlani a JPG-t. Bár manapság már vannak nagyon extra JPG-tömörítések. Pl. a Nikonnál. De én akkor sem ezt használnám.
  • Yeltzin
    #6
    az a cégnek nem kurva mindegy? elviszed, kinyomtatják, szevasz

    nem nyomdáról volt szó
  • Aspyrin
    #5
  • Pyx #4
    Ezt elég sok "sima" fotósbolt is meg tudja csinálja, cd->print+keret.
  • gabber_saviola
    #3
    hi!
    jpg-ből nem igazán bolgoznak, mert nagyon tömörített a kép ....
  • Yeltzin
    #2
    én megcsinálom neked, utánvétellel megkapod

    A4 2000Ft
    A3 3000Ft

    +postaköltség

    szólj, ha érdekel, egy nap alatt megvan
  • j0nNyKa
    #1
    Hi!

    Olyan céget keresnék, akiknek elküldök egy akármilyen képet a számítógépről, ők kinyomtatják valami speciális papírra, bekeretezik, és elküldik postán egy csekkel együtt. Külön-külön a digitalizálást, illetve a keretezést megtaláltam, de nekem egybe kéne. Aki tud ilyet, írjon plz.

    Előre is thx